SKAERBAEK Fanweekend 2020

Založil Igorus, 31.03.2020, 11:05:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Jak je řečeno na oficiálních stránkách Fan Weekendu tento rok se neví jak to dopadne. A podobně to bude nejspíš z pohledu hromadného zájezdu Kostek. Nikdo nedokáže říct, jak dlouho potrvá karanténa, jestli budou zavřené hranice, jestli bude jako zápisné potřeba přivést mouku a droždí atd.

Nicméně pokud by bylo všechno na podzim už normální, kdo by měl zájem (a s čím) vyrazit? Za registraci se nic neplatí, ubytování a doprava by se řešilo až v létě.

Základní data:
Registrace začíná 1.dubna 2020
Akce se koná 26 a 27. září 2020

Prosím aby toto téma sloužilo čistě k diskuzi na téma výstavy a debata na téma koronaviru nechť se řeší zde.


Chairudo

Jestli se vše uklidní já na 400% s něčím menším pojedu.

Zítra se spouští registrace a letos bude pondělní návštěva zaměstnaneckého obchodu na časové sloty = rezervace na určitou hodinu, ale jen určitý počet asi 100 míst na každou hodinu.
Kdo má zájem nakoupit si sety je důležité provést rezervaci a vybrat ranní slot co nejdříve, ať tam pak nemusíme čekat na někoho komu zbyl odpolední slot  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Clermont

Já bych na 112,5% jel, už jsem tam dlouho nebyl :)
Mám navíc pár kostek 98283 v dark red tak cosi postavím :)

Robbed

Ta registrace časových slotů (zaměstnanecký obchod i prohlídka továrny) bude taky přesně od 1.4.?

stricekfido

Pokud by byl zájem o Technic tak bych se moc rád zúčastnil

Chairudo

Citace od: Robbed kdy 31.03.2020, 12:02:03
Ta registrace časových slotů (zaměstnanecký obchod i prohlídka továrny) bude taky přesně od 1.4.?

To zatím neříkají, tak budeme počítat že ano. Každopádně to sleduji a jak bude cokoli nového dám info  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robkteryten

Rád bych vyrazil, zase neco černého :D pokud situace dovolí

Borun

#7
Tak já bych vyvezl své ptactvo.Už si to začnu vyběhávat na veterině😂

Robbed

No je to změna, potřeba to vyzkoušet i takto, těžko se zavděčí všem.
Nicméně pokud by to bylo na mě jako veliteli posádky (moje posádka je zatím 2 lidi i se mnou :D ), tak bych stanovil max. čas odjezdu a ti, co si zaregistrují časový slot později, tak mají "smůlu", respektive si budou muset domluvit nákupy s ostatními, co se tam dostanou. Ono stejně málokdo využije všechen limit jen pro sebe, ale možná se pletu.

danyboy

Citace od: Borun kdy 31.03.2020, 13:33:35
Tak já bych vyvezl své ptactvo.Už si to začnu vyběhávat na veterině😂

Jak nás z ČR pustí, jedu nahned. Ale asi bychom se nějak měli sladit s tím pondělním shopem?

martindavid

Já bych se taky rád přihlásil se synem
Rc modely model team vystavoval bych asi jen staticky

jerzeeg

Pokud nas zelene mozky pusti pres hranice, tak se tam s pani mama (Jezurka) chceme konecne taky jednou zaject podivat.. V te dobe uz snad bude hotova "Rejže", pripadne vezmeme neco stareho...

Robbed

#12
Registrace!!!

rychle, factory tour i zaměstnanecký shop se zaplňují

Clermont


Chairudo

Dáme hned ten první slot ne? ať jsme brzy na cestě domů  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robbed

Mně to teda ukazuje první 3 sloty už zaplněné...

Chairudo

#16
Tak jsem tam, nákup Timeslot 10:00 - 11:00
+ ještě jsou místa na prohlídku továrny, konečně se tam podívám  ;D Factory Tour #2: 12:30

Kdo se registrujete a nepřijde vám do pár minut potvrzovací email ani do spamu, zaregistrujte se přes gmail nebo cokoli jiného.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

stricekfido

#17
Tak se mi nějak povedlo zaregistrovat. Mám kupovat i vstupenku? Nebo je na to zatím čas? Slot bych měl mít zabookovaný

Chápu dobře že exkurze je ve čtvrtek a nákup v obchodě v pondělí?

šipka

#18
tak už přes půl hodiny čekám na potvrzující email ani na seznam ani na gmail zatím nic. Měl bych letos zájem. Otázka, bude se řešit nějak doprava nebo každý na své triko ?


stricekfido

Mě přišlo potvrzení během několika minut. Ale do spamu na gmailu.

Clermont

Jako i minuly rok i me zafungoval jen gmail a automaticky opet spam. Tak zkuste pohledat tam  :)

martindavid

Citace od: šipka kdy 01.04.2020, 09:44:44
tak už přes půl hodiny čekám na potvrzující email ani na seznam ani na gmail zatím nic. Měl bych letos zájem. Otázka, bude se řešit nějak doprava nebo každý na své triko ?
Taky čekám. Hned v 00.05 jsem dělal registraci na email nic.ted ráno na gmail a zase nic.

šipka

tak už to přišlo na gmail, spam cca po 45 minutách,  registrace ok,  obchod time slot je ale už jen od 14-15 h.

Vasyk

Registrace okamžitě, pouze gmail a rovnou do spamu, čas 13-14 hod. shop.

martindavid

Registrováno.Moje komplikace asi způsobuje datum 1.4
Ráno jsem nenastartoval auto kousl se mi telefon a pak jako bonus mi nešla registrace.a přeji hezký den

jerzeeg

Taky hotovo, obchod timeslot 14-15 h.

Borun

Tak jsem to taky nějak zmastil,ale až na 14.30-15.30

Robkteryten

factory tull - full
nakup nejdrive ve 14:30 :(

Robkteryten

AfolDay v LEGOHouse je už v uterý jo?

Robbed

#29
Citace od: Robkteryten kdy 01.04.2020, 13:24:14
AfolDay v LEGOHouse je už v uterý jo?

Čtvrtek jako vždy (24.9.)

Do Lego house je potřeba koupit lístek přes member center a zadat promo kód aby to stálo jen 50 DKK