Pozvánka na Warsaw's Exhibition 5.12.2019 - 11.3.2020

Založil Chairudo, 11.06.2019, 23:41:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Rafał Szymański, pořadatel Komerčních výstav po Evropě mě požádal o rozšíření pozvánky pro náš LUG na jeho akce, chce obměnit část výstavy.

S Rafalem spolupracuje řada Afolů z celé Evropy, loni jsem ve Varšavě potkal převážně Německé Afoly, pár modelů v galerii můžete poznat ze Skaerbaeku, kde jste se s ním někteří bavili.

Já byl zatím na akcích ve Varšavě a v Budapešti a vše proběhlo v pořádku, tak můžu jen doporučit.
Modely jsou v bezpečí ve vitrínách, nebo za k zemi přišroubovaným kovovým zábradlím.
Je to dobrá příležitost jak modely ukázat i jinde ve světě, uložit je na zimu mimo skříň, vydělat si na kostičky na další modely a ještě si udělat výlet  ;D

Já letos ve Varšavě plánuji uložit téměř všechno co mám, včetně Pizzy ;D

Níže je oficiální pozvánka, kdo máte zájem pište Rafalovi na (rafal@wystawaklockow.pl)
Komunikace v Angličtině nebo Polštině, kdyby jste potřebovali tlumočníka klidně mi to pošlete do SZ a pomůžu vám.

Nějaké dotazy?


______________________________________________________________________________________________
Dobrý den,
jmenuji se Rafał Szymański a jsem organizátorem Největší mobilní výstavy modelů z kostek Lego v Evropě. Během 6 let navštívila naše výstava 8 zemí. V prosinci 2019 budeme již po čtvrté organizovat tuto akci na Národním stadionu ve Varšavě. Každá edice výstavy to jsou nové modely, které musí každý rok návštěvníky překvapit a ohromit. Během více než 50 edicí naší výstavy sdružení AFOL s námi opakovaně prezentovalo své modely. Rádi bychom Vám proto nabídli pronájem Vašich exponátů na naši akci, která se bude konat v období prosinec 2019 - březen 2020. Pokud se modely budou návštěvníkům líbit, bude možné rozšířit spolupráci až o 1,5 roku na dalších místech po Evropě.

Máte-li zájem o spolupráci a v období prosinec 2019 - březen 2020 nám můžete pronajmout Vaše modely, pošlete nám prosím fotografie a rozměry exponátů (cenové nabídky jsou vítány).

Best Regards
Rafał Szymański
WYSTAWA KLOCKÓW SP. z o.o. |  ul. Strażacka 37  |  33-382 Bielsko-Biała  | Poland
Mob: +48 884 988 990
www.expopiezaslego.es
www.wystawaklockow.pl

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Ještě k dotazům:

1: Nájemné dostanete cca polovinu předem, zbytek při nebo těsně po dodání.
2: Posledně Rafal zařídil pro stavitele nocleh a pokec v hospodě, nebyl časový press rychle tam a zpátky.
2: spočítejte si cestu instalace/bourání - kolik vás to vyjde + co jste spokojení s pronájmem, bude standardní vyjednávání o ceně, tak si radši nadsaďte.

Olomouc-Ostrava a dle možností můžeme domluvit společnou dodávku.

Kdo má zájem pište ideálně během tohoto měsíce, Rafal se taky musí organizačně zařídit a vše připravit.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Bavil jsem se včera s Rafalem a prý budeme mít pár čechů v Prosinci sraz ve Varšavě.
Pokud má ještě někdo zájem, žádá vás aby jste psali co nejdříve.
je to na bázi kdo dřív přijde ten dřív mele a na ty pomalejší už nemusí zůstat místo  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jerzeeg

Jakoze par lidi z CZ tam vezme na vystavu nebo jaky sraz ?
Ja mu psal uz drive mail, asi toho ma dost, ale i tak by bylo fajn, kdyby poslal aspon nejakou rychlou odpoved ve smyslu "eviduju, ze jsi mi psal"  ;D

Chairudo

Citace od: jerzeeg kdy 12.07.2019, 20:04:49
Jakoze par lidi z CZ tam vezme na vystavu nebo jaky sraz ?
Ja mu psal uz drive mail, asi toho ma dost, ale i tak by bylo fajn, kdyby poslal aspon nejakou rychlou odpoved ve smyslu "eviduju, ze jsi mi psal"  ;D

Ano, že se už pár lidí přihlásilo, tak se tam sejdeme na instalaci a asi v hospodě  :D
Komunikace s ním není ideální, ale jinak je ostatní v pohodě. Zjistím jak jsme na tom celkově.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

samy405


Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jerzeeg

Citace od: Chairudo kdy 15.07.2019, 10:54:26
Citace od: samy405 kdy 14.07.2019, 18:40:40
mohu se taky přihlásit ?

Každý se může přihlásit  ;D
Ale ne kazdy bude prijat...  >:D
Neco jako "mnoho je povolaných, ale málo vyvolených"  ;D

Vasyk

Jsem s Rafalem domluvený, beru velké auto. Nabízím přiložení všech modelů na trase Hradec Králové - Olomouc - Ostrava ?

Borun

pokud to vyjde tak bych ti nějaké bedny do auta přihodil.

Chairudo

Super, takže zatím Vasyk, Borun a já, ještě někdo psal a má potvrzeno?

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jerzeeg

Taky jsem se dneska s Rafalem dohodl.
Pokud bych se vlezl k Vasykovi, tak by to byla spica! Predbezny odhad je 20 krabic. ;D
+ 2 osoby - pokud nejak dame dohromady i spolecny presun osob, coz by myslim bylo rozumne.

Chairudo

Super :D Ideálně domluvíme společnou cestu  :)

Rafal dnes volal a říkal že domlouvá i dalších pár desítek afolů z Německa, Itálie a kdoví kde.
Kdyby se vám hned neozíval mějte strpení, nemá toho málo  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr