LEGO World Utrecht 17-23.10.2019

Založil Chairudo, 11.04.2019, 10:00:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Rok se s rokem opět sešel a máme zde další LEGO World Utrecht.

Stejně jako v předchozích letech máte možnost se účastnit v různých dnech:

1) budete vystavovat během celé akce ( co většina lidí dělá)
2) budete vystavovat první polovinu (17.-29. Října od čtvrtka do soboty)
3) budete vystavovat druhou polovinu (20.-23. Října - od neděle do středy)

Instalace modelů bude ve středu 16.Října, pro ty, co přijdou na druhou polovinu, bude instalace na konci třetího výstavního dne v sobotu 29. října.

Přihlášky končí 31. května.
- do 15 června vám dáme vědět, jestli jste byli vybráni.

Základní informace:

- Počet vystavovatelů je omezen, nemůžeme proto garantovat vaši účast, přihlášky projdou výběrovou komisí, modely budou  posuzovány podle kvality, originality, všestrannosti, atraktivity s návštěvníky, interakcí a prezentace.
Očekává se, že přivezete model(y) minimálně o velikosti 6 modulárů (cca 15,000 kostek), ale není to přesné číslo. 
- Nemůžeme přijmout žádné modely s vojenským, nebo náboženským tématem.

Co vystavovatelům nabízíme:
- ubytování zdarma
- oběd a večeře zdarma během akce a také v den setkání;
- krabici s mixem kostek nebo LEGO sety
- fantastický AFOL večer
- a samozřejmě skvělou událost!

Jak se věci v Legu pomalu postupně mění, loni jako kompenzace nebyly krabice ale sety.
Za to pro nás ale připravili malý lugbulk asi 60 dílů na váhu za Lugbulkové i mnohem nižší ceny s neomezeným limitem a většina lidí toho řádně využila :D
Člověk nikdy neví na co pěkného se může těšit.


Z nákladů se platí jen cesta, ubytování a jídlo je komplet kryté.
V rámci výstavy můžeme naplánovat pár výletů po okolí, budeme poblíž moře, Amsterdamu a Rotterdamu, taky nějakých písečných dun a kdoví čeho ještě, Utrecht je taky krásný, posledně jsme ho prozkoumali jen z části  :)

Kdo máte zájem se zúčastnit, pište kdy můžete jet a něco vymyslíme :)

Čekám ještě na odkaz pro registraci nových účastníků, brzy ho sem dám.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robbed

Zaměstnanecký obchod tam asi nemají, co? -_-

Jinak já plánují jet, minimálně na první půlku.

Chairudo

Nemají, ale na místě je LEGO obchod kde mají vyjímečně na něco i 70% slevy :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Požádal jsem LW o odkaz na registraci pro nové členy, ale napsali mi ať jim pošlu emaily zájemců a pošlou vám registraci spojenou s vašim mailem.

Kdo tedy máte zájem poprvé vystavovat v Utrechtu hoďte mi do SZ email a zařídím to.
Pokud váháte kvůli jazykové bariéře nebojte se, vše potřebné domluvím a na pokec tam bude dost čechů  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Trocha srandy z Loňského Utrechtu, na podzim to zopáknem a vylepšíme  >:D

https://www.youtube.com/watch?v=rVDhL9ZPj9E
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peter

Bohužel jsem se nedostal do výběru možných AFOL vystavovatelů, ale to neznají mně >:D Jak se říká, když tě vyrazí dveřmi, vrať se oknem, tak jsem tak učinil ;D Na letošní LEGO World v Utrechtu jsem se stejně dostal a tak pro ty z Vás, kteří jste tam být nemohli, tak zde je menší souhrn toho co zde bylo k vidění ;)

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robbed

Jojo, byla to super akce! Za mě asi jedna z nejlepších vůbec.

Pár zajímavých momentů:
1) první večer na chatce třízení dílků z "welcome packu", super zábava pro všechny :)
2) AFOL večer - prezentace LEGO designerů, souteže (např. týmová stavba Harleye), dárky v podobě 13kg krabice s dílky...
3) Narvaná Fan zone s modely od AFOLů - pouze velmi malá část celkové plochy výstavy :o, denní návštěvnost cca 12 000 lidí. Údajně v minulých ročnících dosáhli i 100 000 návštěvníků za 6 dnů výstavy...
4) Na výstavě byli přítomni i LEGO Star Wars designéři, takže jsem si nechal podepsat nový přírustek do sbírky 8)

davroman

Citace od: peter kdy 23.10.2019, 12:01:06
Bohužel jsem se nedostal do výběru možných AFOL vystavovatelů, ale to neznají mně >:D Jak se říká, když tě vyrazí dveřmi, vrať se oknem, tak jsem tak učinil ;D Na letošní LEGO World v Utrechtu jsem se stejně dostal a tak pro ty z Vás, kteří jste tam být nemohli, tak zde je menší souhrn toho co zde bylo k vidění ;)



Díky za skvělé video ... bylo tam na co koukat.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Chairudo

#8
Akce byla jako vždy super  :D

Ještě přidám chatku ve které jsme spali, kolem nás borovicový les, tak jsem v noci řezal jak o život  >:D

50 metrů za chatkami jsou krásné písečné duny, Vašek z nich má asi do dnes trauma jak se tam loni ztratil  ;D

A taky jsme navštívili nově otevřený LEGO store, zaměstnanci extrémě ochotní a přívětiví, když jsem jim ukázal co stavím našli mi ve skladu další 3 krabice čirých kostek, naštěstí to auto uvezlo  ;)





YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Málem jsem zapoměl na fotky modelů, letos mě nejvíc nadchlo úžasně detailně propracované město asi 150x150, v galerii je toho hodně  :D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

Díky za fotky pro nás, co jsme se nemohli zůčastnit! To město je opravdu parádní. Všechny ty detaily budu prohlížet ještě dlouho.