SKAERBAEK Fanweekend 2019

Založil Igorus, 06.02.2019, 10:08:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

Vočko

Citace od: Jezevec kdy 01.10.2019, 08:31:02
Citace od: Vočko kdy 01.10.2019, 07:24:58

Navrhuji jí dát jako úvodku na fb ;)

To není dobrý nápad. Aktuální úvodní fotka má informační hodnotu. Pár lidí na fotce z výstavy je pro neznalého nic neříkající.
Špatně jsem to napsal. Na stránce fb kostek nic neměnit, ale na skupině bych jednou za čas fotku obměňoval. To je čistě můj názor ;)

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

A nějaké fotky z letošní výstavy pro ty co manželky nepustily ;D

Máte někdo další fotečky? Letos je tu docla mrtvo  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Igorus

#93

MiHo


Daniel

Zkoušel jste někdo už stavět z těch kostek z lodi 6x2, 4x2? Já dnes/včera jo a byl jsem nemile překvapen, že jakoby méně drží. Kdyby neměly logo LEGO, tak bych to viděl na jasný padělek... ???

Chairudo

Jsou trochu volnější. Na to že stály několik let venku je to ještě dobré  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

MiHo

Na baseplate jsou hodně volné, na jiných kostkách (z lodi nebo jiných) nebo plate drží.

Robbed

Tak to vypadá, že všechny chatky v komplexu výstavy jsou už na příští rok obsazené. Vůbec jsem nikde neviděl info o tom, jak vůbec zažádat o zařazení do pořadníku.

Chairudo

Dostal jsem se k videu se závoděním a skákáním s autíčky z LEGO house... hráli jsme si docela dlouho  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=vl6Zmb07kYY
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Oficiální video od SFW teamu ze Skaerbaeku, kdo se najdete u rozebírání lodě  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

davroman

Inspirace z loňského Skaerbaeku / LEGO House, kde byl k vidění v červené ...   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Chairudo

Máme tu leták na letošní rok, snad to klapne :)

Letos dostal maličkou poctu Daniel  :D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Bruno


peki

Citace od: Chairudo kdy 21.03.2020, 19:45:25
Máme tu leták na letošní rok, snad to klapne :)

Jsem zvědavý jak se k tomu organizátoři postaví. Je to sice za "dlouho"  ale obávám se že to bude pokračovat:

MS v Hokeji
EURO
teď se řeší Olympiáda
no a potom příjde na na řadu  (bohužel) SKAERBAEK Fanweekend 2020  :'( :'(

peter

Ono i kdyby to bylo, tak podle mne stejně v ČR zůstanou zavřené hranice, takže se stejně nikam nebude smět jezdit ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Citace od: peter kdy 23.03.2020, 09:59:27
Ono i kdyby to bylo, tak podle mne stejně v ČR zůstanou zavřené hranice, takže se stejně nikam nebude smět jezdit ...
a asi ne jen v ČR  :-\

Chairudo

#107
Ono už to, že se tam sjedou lidi z celého světa je dost velké riziko.
Musíme holt počkat jak se s tím jednotlivé země přes léto poperou.
Teoreticky tranzit přes německo, když to nebude cílová země, by snad nemusel být problém.

Zase uvidíme co u nás i ve světě udělá povinné nošení roušek, aspoň tam kde ho mají.
Co dávají Rakouští a Francouzští afolové fotky na FB tak byli o víkendu na výletech a vesele bez roušek  ;D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Jezevec

Citace od: Chairudo kdy 23.03.2020, 10:24:45
Teoreticky tranzit přes německo, když to nebude cílová země, by snad nemusel být problém.

Ale k čemu ti teoreticky bude možný tranzit přes Německo, když tě nepustí z ČR? Je na stole možnost, že klidně i déle než rok bude zákaz cestovat do zahraničí. Kde je problém? Dovolená v zahraničí není pro život potřebná věc, lego taky ne. Vyřešeno. Lego a cestování se může řešit, až bude po všem.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peter

Citace od: Jezevec kdy 23.03.2020, 12:35:03Ale k čemu ti teoreticky bude možný tranzit přes Německo, když tě nepustí z ČR? Je na stole možnost, že klidně i déle než rok bude zákaz cestovat do zahraničí. Kde je problém? Dovolená v zahraničí není pro život potřebná věc, lego taky ne. Vyřešeno. Lego a cestování se může řešit, až bude po všem.
Vidím to stejně, u nás je taky krásně. Dřív jsme také s výstavama nejezdili po světě a taky to šlo, tak si to zase zopákneme ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jezevec

Citace od: peter kdy 23.03.2020, 12:58:02
Vidím to stejně, u nás je taky krásně. Dřív jsme také s výstavama nejezdili po světě a taky to šlo, tak si to zase zopákneme ;)

Ano, navíc bude třeba podpořit domácí ekonomiku, domácí cestovní ruch jako hotely, wellness, restaurace, divadla, muzea a všechny další společnosti či instituce, na které koronavirus dopadl. Taky v tom vidím právě tu možnost, jak po dlouhé době opět poznat krásy naší vlasti. A třeba se zase začnou některé potraviny, farmaka a další produkty opět vyrábět u nás. Když po zkušenosti s tím, jak nám všude po Evropě blokují zásilky, vidíme, že být zcela závislí na dovozu není to pravé ořechové.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

MiHo

Spíš bychom měli opravdu hodně zatlačit na LEGO, aby v ČR otevřeli LEGOstore, když budou hranice zavřené.