Fana'briques exhibition in Colmar, France (29.-30.6.2019)

Založil Robbed, 16.01.2019, 10:32:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Již 14 ročník výstavy pořádané RLUGem Fanabriques, stejně jako loni bude ve městě Colmar.

Letošní téma je karneval.

http://expo.fanabriques.fr/en/32 (anglická verze se připravuje)

Kdy: víkend 29.6. – 30.6.2019
Nahlašování od 15.1. do 31.3.
Plocha: 9000 m2

Pravděpodobně se budou zase proplácet kilometry + příspěvek na hotel + jídlo zadara.

Kdo by jel letos ? :) já s tím počítám na 90%

Chairudo

Já taky na 90%, řeším aktuálně s organizátory cestovné za dodávku, snad to klapne  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Anglická verze registrace je hotová, můžete se hlásit  ;D

Já jedu na 100% a počítám stejně jako loni s návštěvou Europa parku a Legolandu, tak bude zase hromada zábavy  >:D

Kdo se přidá?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Jezevec

Citace od: Chairudo kdy 04.02.2019, 15:10:46
Anglická verze registrace je hotová, můžete se hlásit  ;D

Já jedu na 100% a počítám stejně jako loni s návštěvou Europa parku a Legolandu, tak bude zase hromada zábavy  >:D

Kdo se přidá?

Jestli máš místo, tak se rád přidám. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Robbed

Jen připomínám blížící se konec nahlašování ;)

Chairudo

Trocha loňské zábavy na Divoké řece v Německém Europa Park, největší a asi nejlepší zábavní park v Evropě.
když budete mít cestu kolem určitě tam zaparkujte  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robbed

Shrnutí výstavy a nějaké fotky https://asso.fanabriques.fr/articles.php?id=21ce689121e39821d07d04faab328370

Návštěvníků bylo 7567 (očekávali 15000), opět nic moc kvůli šíleným vedrům, v neděli bylo v Colmaru 39 stupňů (podle googlu), přestože v hale se to celkem dalo vydržet.

Příští rok výstava bude 21. a 22. března !!

Chairudo

#7
Konečně jsem si našel chvilku na zpracování fotek z výletu  >:D

Bylo to super, na akci se podílelo 140 vystavovatelů a dalších 125 dobrovolníků na různou pomoc, bez kterých by to prostě nešlo  :)

Tentokrát jsme do dodávky nacpali rekordní množství modelů, kluci Aztéky a Starwars, já úplně všechno co mám  ;D
Jeli jsme totiž na dvě výstavy za sebou..... pokračování zde ;)

Čtvrtek - cesta a instalace
Akce byla letos jen Sobota - Neděle, tak jsme i přes drobné zdržení přes Pražský obchvat a Německo stihli ve čtvrtek po příjezdu většinu nainstalovat.

Pátek
Je to jen 40km, tak jsme nemohli vynechat Europa park a letos jsme tam dorazili hned na otvíračku, u většiny atrakcí byly jen pár minutové fronty.
Nově udělali vnitřní horskou dráhu, příště musíme vyzkoušet její možnost virtuální reality, Martin s Kami vám o tom můžou popovídat  :D


Sobota-neděle
Až na ty téměř 40 teploty výstava proběhla hladce, v neděli jsme se na chvíli koukli do krásného centra Colmaru


Na akci byla opět spousta nových krásných modelů, jeden co převálcoval všechno ostatní je asi 15m2 veliký Steampunk verze Paříže a známých Francouzských budov z asi 700.000 kostek.
Video reportáž k modelu najdete brzy na mém Youtube kanálu

Taky mě dostala úžasná scénka z Hobita s pohyblivými figurkami, video nahraju snad ke konci týdne.


Pondělí
Po cestě domů jsme nemohli vynechat německý Legoland, z atrakcí nás ale odpoledne vyhnala bouřka i s kroupami a kluky tam dokonce zavřeli  >:D


Uvidíme jak to vyjde příští rok na jaře s dalšími akcemi, snad nebudou moc kolidovat a zase se na akci podíváme.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr