Info o plánovaných akcích

Založil Chairudo, 14.05.2017, 22:12:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Tady jsou fotečky z Bricklive Basel, 13.000m2 plochy, za Afoly je tam švýcarský Lug a já :)
Prý si 4 lidi z česka koupili vstupenku online, tak kápněte božskou kdo tam jedete :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

#1
Zde je přihláška na Lego World Nizozemsko 2017
http://www.hetbouwblokje.nl/inschrijven/legoworld_2017_engels.pdf

- přihlašovat se můžete jen do 17.června, tak to nepropásněte, když vám do toho něco vleze odhlásit se můžete kdykoli.
- dá se jet na celých 7 dní výstavy - 18-24.10, nebo jen na půl, první 4 nebo poslední 3 dny.
- ubytování 10euro na noc, obědy večeře zdarma, doprava na vlastní triko a jako odměnu předpokládám 1 krabici kiloware - zjišťuji podrobnosti. - délka účasti neovlivní velikost odměny, stejný princip jako v Kodani, krabice kostek a nákup setů se super slevou + možná i nějaké překvapení.

Já 100% jedu, ještě nevím na jak dlouho, kdo by chtěl jet taky pište, třeba se vlezeme do jednoho auta a ušetříme na cestovném.

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

#2
Citace od: Chairudo kdy 14.05.2017, 22:12:44
Tady jsou fotečky z Bricklive Basel, 13.000m2 plochy, za Afoly je tam švýcarský Lug a já :)
Prý si 4 lidi z česka koupili vstupenku online, tak kápněte božskou kdo tam jedete :D

Dodal jsem do alba pár fotek z druhé cesty a zde jsou fotečky z procházky po městě. Byla to taková Znouzecnost, ale užili jsme si to ;D

Kdo by jste si chtěli udělat výlet tímto směrem tak doporučuji, je to tam fakt pěkné, akorát pozor na ceny. Např jídlo v restauraci je tam cca 10x dražší než u nás.

Předposlední večer bylo Afol posezení, každý jsme dostali set 21004 a po večeři byla dražba ve Švýcarském stylu a soutěž v hádání kolik 3 ukázané sety váží se vším všudy. To jsem měl obrovskou kliku a se 4 gramovým rozdílem od skutečnosti jsem jim vyfoukl první místo - set 60097 - už ho nemusím kupovat :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Citace od: Chairudo kdy 30.05.2017, 22:44:42
Zde je přihláška na Lego World Nizozemsko 2017
http://www.hetbouwblokje.nl/inschrijven/legoworld_2017_engels.pdf

Posledních 6 dní na přihlášení, opravdu se nikomu nechce jet?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Jen chci připomenout, že tak jako byl letos v únoru Legoworld Coppenhagen, tak příští rok asi 15-18 února bude znovu a 10 výročí, takže bude určitě ještě nadupanější než letos.

Kdo by jste měli chuť jet něco slušného vystavit, ukázat se světu a dostat za to super odměnu, tak si to zapište do kalendáře a můžeme začít plánovat cestu.
Určitě bude možné se tam dostat i se společnými projekty - friends, vesnice, mikro - předpokládám, že to privilegium by padlo na organizátory projektů, pokud nepověří jiného zájemce.

Velice rád bych naplánoval společnou cestu už kvůli tomu, že se mi do auta vleze jen ruské kolo a rád bych přivezl i jiné věci jako horskou dráhu, kterou si myslím, že do jara stihnu. Tak potřebuji někoho s dodávkou, než si koupím vlastní :D
Taky je to 15 hodinová cesta a ve více lidech to utíká o poznání lépe, když jsem jel sám 11 hodin do Švýcarska, tak jsem popíjel kávu, redbuly a doufal, že se po cestě neprobudím někde ve stromě.

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Igorus

Citace od: Chairudo kdy 26.06.2017, 23:22:30
Jen chci připomenout, že tak jako byl letos v únoru Legoworld Coppenhagen, tak příští rok asi 15-18 února bude znovu a 10 výročí, takže bude určitě ještě nadupanější než letos.
...


Jsem za. Tedy mluvím za společné projekty vesnice/Friends. Preferoval bych ukázat Friends, ale záleží to podle jejich vystavení v Butovicích. Každopádně kvůli instalaci je potřeba účasti dalších. Sám do toho nejdu  >:D

Hardegon

Citace od: Igorus kdy 28.06.2017, 12:27:47
Jsem za. Tedy mluvím za společné projekty vesnice/Friends. Preferoval bych ukázat Friends, ale záleží to podle jejich vystavení v Butovicích. Každopádně kvůli instalaci je potřeba účasti dalších. Sám do toho nejdu  >:D

Pakliže tam pojedeš, nabízim se s pomocí instalace. Nic ve Friends nemám, ale rád bych tam nabídl vlastní MOCi.

Chairudo

Zatím to není potvrzené, ale dopředu se ptám.
Měl by někdo s dodávkou zájem se podívat do Londýna na prestižní LEGO výstavu v Saatchi galerii?
Potřeboval bych tam cca v půli listopadu odvézt modely a pomoci s instalací a v půli prosince bourání (2 cesty)
Pravděpodobně 1 den tam, 1 den 2-3 hodiny instalace a pak volno, možná 1 den na slavnostní otevření a 1 den cesta zpět.

Proplacené cestovní náklady a ubytování na hotelu se snídaní. Zájem je o modely se zimní a SW tematikou, v případě že něco pěkného máte by se to dalo zkombinovat i s odměnou.

Více informací zatím nemám, je to v jednání.
Koho by to zajímalo a máte dodávku prosím pište.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Sihaja

Citace od: Chairudo kdy 01.09.2017, 13:02:21
Zatím to není potvrzené, ale dopředu se ptám.
Měl by někdo s dodávkou zájem se podívat do Londýna na prestižní LEGO výstavu v Saatchi galerii?
Potřeboval bych tam cca v půli listopadu odvézt modely a pomoci s instalací a v půli prosince bourání (2 cesty)

Hele, já bych mohla přijet pomoct s instalací z Bruselu. Případně mohu nabídnout ubytování u sebe v Bruselu po cestě.

Chairudo

#9
Lego world Utrecht je za námi a byla to opravdu moc pěkná akce.
Cestu 1100 km jsem z Olmiku v klidu zvládl za 10,5 hodiny, hodně pomohlo, že byla sobota, volná cesta a nebyl sem vyčerpaný z neustálého kličkování mezi kamiony a napravo a formulemi 1 nalevo. 
Asi 2 hodinky po mě dorazil ManDay se svojí budoucí ženou  ;)

Kolo tak tak vyšlo do stropu, ještě že jsem nepostavil to větší >:D
Kromě spousty Lega jsem si přivezl pěkné žluté tričko a nějaké dárkové předměty.
V Utrechtu měli prostor pro 80 afolů a nemuseli mít nějaké světoznámé výtvory, od nás by se tam spousta lidí dostala levou zadní.
Mrkněte na fotečky s čím by jste mohli přijet vystavovat a příští rok snad pojedeme jako veselá parta.

https://www.flickr.com/photos/87198490@N07/albums/72157665460909889

Až teď jsem při koukání na mapy zjistil, že jsem měl 200 metrů za chatou písečné duny, za rok to musím omrknout a udělat si i výlet do Amsterdamu co je 40 minutek cesty.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Nebudu plevelit dalším vláknem tak to dám sem,

fotky z Italské akce ve Florencii z minulého víkendu, příští rok na to snad bude čas  :)
https://www.facebook.com/brickitalyTV/photos/a.2336257966447700/2336258086447688/?type=3&theater

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Clermont

Jak zavru oci, uplne stejne to vidim v breznu v Ostrave v CEZ arene ci jak se to dnes jmenuje  >:D

Chairudo

#12
Citace od: Clermont kdy 12.11.2018, 18:24:23
Jak zavru oci, uplne stejne to vidim v breznu v Ostrave v CEZ arene ci jak se to dnes jmenuje  >:D

Jestli na to Monika má sílu klidně to může být, já to tak zase vidím na podzim v Olomouci  :D

Tady je detailní galerie fotek z akce a info.
http://leganerd.com/2018/11/14/fotoreportage-dellesposizione-lego-bricks-in-florence-festival-2018/

Kdo neumí Italsky tak  :) pořádáno LUGy ToscanaBricks a ItLUG, zúčastnilo se 14 lugů z evropy i zámoří.

Prostory lehce přes 1000m2, doufali v 12.000 návštěvníků, ale finální info jsem zatím nenašel.

Co se mi líbí je styl společných projektů viz foto. My děláme většinou každý +- 1-2 Baseplate - většinou krásně do detailu propracované, ale relativně malé.
Tady a taky například v Kodani si zvolí společné téma, zabaví nějaký sektor a vytvoří větší celistvý kus spojený typuji společnými platy a křovím. Taky to vypadá celkem pěkně.

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr