Martinovi RC modely

Založil martindavid, 25.08.2019, 13:30:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

martindavid

Do dílen se po 3,5letech vrátil plošinový návěs,kvůli přestavbě na americkou verzi podle předpisů.
Odstraněna jedna náprava,přestavba na dvoumontáž a doplněno bílo červené reflekční zbarvení.

HD

Dobrá práce. Jsou v plánu ještě poziční světla? 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

martindavid

Zatím ne ,leda bych je udělal zrovna funkční  ;D

martindavid

Buldozer stalinec T 130 opět zaparkován na podvalníku,
současně byla provedena modernizace zvedaní radlice z archaického provázku na zvedání pístnicí.

martindavid

  Ještě je na čase představit tahle rozpracovaná dvojčata, jedno je verze 10x4 druhé 8x4

martindavid

Jenom si to tu otestujem ,jestli se ta kabina pohybuje.
ps. starší video.

martindavid

Opět malá ochutnávka prací na modelech Tatra phoenix.
Jelikož se 8mi kola staví na zakázku,tak přání znělo celo černou masku,tak snad se povedlo a na 10kole detail zvedaní korby kvůli hmotnosti jsou nainstalovány 4 protipružiny aby se odlehčila váha a pístnici při zvedání.

martindavid

Ukázka funkce zvedani korby.

martindavid

Podložka pod model na které se potom bude vystavovat 8mi kola,
takhle se vystavují i skutečné tatry.

martindavid

Ještě pár chvílek a už to konečně bude hotové.
ps. nutno naklonit hlavu doprava pro lepší požitek z fotky,nebo naklonit monitor. :laugh:  :laugh:

martindavid

Proběhl přesun na pravobok,kde je nainstalována faceliftová výfuková soustava.

Hardegon

Na auta i lego auta jsem naprostej neznalec, ale tihle tvoji mazlíci jsou i pro mě vždycky pastva pro oči a obdivuju míru detailů. Super, palec hore.

martindavid


martindavid

Ted se věnuji na plno zakázkovému modelu, zde bylo přáním
černá maska , difuzory za kabinou muselo proběhnout prodloužení blatníků,ješte je v plánu pod kabinu zakomponovat vzduchový filtr s nasáváním a nad levý blatník držák palivových filtrů.

martindavid


Prostě detailista. 8)

milanv

Teda tomu říkám zakázka! Gratuluju k takovému zákazníkovi a takovému zadání: je vidět, že rozumí tomu, co chce, a ocení nejen detailnost, ale hlavně opravdovost těch detailů, že odpovídají skutečnosti. Upoutalo mě to na tom videu s odpružením kabiny, jak sis dal záležet, aby pružilo to, co na reálném kamionu, a co má být spojeno s nárazníkem, zůstalo pevné - prostě jako opravdové. To na tvých modelech obdivuju od začátku. Super (tvoje) práce a opakuju, super zadání!
Pán na Žlutém hradě

martindavid

Znaky na místě,bez nich by to nebyla tatra,doladíme pár detailů a krasavci budou mít v sobotu výstavní premiéru v ostravě.

martindavid

Víkendovou výstavu jsem si bohužel moc neužil musel jsem v sobotu ráno jet řešit havárii vody,tak jsem alespon najezdil krásných 1100km.
Ted si bohužel musím dát opět delší pauzu.

martindavid

Pár testovacích jizd  phoenixu.

martindavid

Přestavba zapražcování kolejiště pod jeřábem a příprava na zaštěrkování.

martindavid

Nové kontejnery ve výstavbě,sice je trochu rezavý a zašlý lak
ale parádu ještě nějakou nadělá.

Colonel32

Drobný problém je, že takhle to nedává smysl. Jak dvacetistopé, tak čtyřicetistopé kontejnery mají na sobě z boku kompletní nápis EVERGREEN, zatímco tady jsou dva dvacetistopé a každý má půlku nápisu. Co kdyby je omylem naložili obráceně jako GREENEVER? Nebo dva EVERy za sebou? Doporučil bych přepracovat na jeden čtyřicetistopý kontejner s kompletním nápisem EVERGREEN.

martindavid

Na to se nikdo neptal zda to dává smysl.
Bohužel 40stopy kontejner stavět nebudu,
Protože na něj není uzpůsobeny mostový jeřáb

peter

Citace od: martindavid kdy 06.10.2023, 22:47:30Bohužel 40stopy kontejner stavět nebudu

Tak pak je holt nutné změnit společnost :P
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

martindavid

Citace od: peter link=msg=304314quote author=peter link=msg=304314 date=1696830755]


Tak pak je holt nutné změnit společnost :P
Nebo změnit dodavatele jeřábu  >:D

martindavid

Původní vagon byl nedokončený a tak putoval do šrotu, místo něj
vznikl nový s rámem jen z technic dílů finální tvary ze systémových kostek.

martindavid

Práce na přestavbě mostovém jeřábu pokračují,nově probíhá přestavba strojovny kde je k vidění nový chladič hydrauliky s funkčním chlazením a pochozí lávka pro udržbu.
Nosič kontejnerů je uplně nový a bylo konečně namontováno odpojování zavěšeného kontejneru,na tohle zařízení se skvěle hodilo jedno mrtvé servo které zůstavá viset v otevřené poloze.

martindavid

Pepík dnes bez nároku na prémie ,utopil kontejner. >:D

martindavid

Jedna fotečka bez rušivých efektů.

martindavid

#419
Takhle nějak to vypadá , když se kompletuje kontejnerové překladíště, s přípravkem to zvládne i jeden člověk.