EXCLUSIVE CONTEST: Mini Building Madness!

Založil peki, 13.03.2017, 10:17:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Today we've launched a new contest on LEGO Rebrick, one we're only sharing with RLUG/RLFM members. To mark 10 years of Modular Buildings, we invite you to build a mini modular for a chance to win the grand prize of all modular buildings as well as the Mini Modulars! This includes:

• 10230 LEGO Mini Modulars
• 10182 LEGO Café Corner
• 10190 LEGO Market Street
• 10185 LEGO Green Grocer
• 101097 LEGO Fire Brigade
• 10211 LEGO Grand Emporium
• 10218 LEGO Pet Shop
• 10224 LEGO Town Hall
• 10232 Palace Cinema
• 10251 Brick Bank
• 10246 Detective's Office
• 10243 Parisian Restaurant
• 10255 Assembly Square

We will also have two runner-ups in this contest, who will win the 10255 Assembly Square.
For more information on how to enter. Including rules and size requirements, please visit:

http://rebrick.it/minimodulars

The contest closes May 12th at 10:00 a.m. EST. Don't forget to share this contest with your fellow RLUG members!

Foton

Mají v tom nějaký binec, soutěž už je uzavřená a vyhodnocení výherců až 24.5.2017 ?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

milanv

Nahoře je status "in review", nejsou ještě zveřejněná pravidla - já bych řekl, že to celé teprve chystají nebo už chystali a z nějakého důvodu předělávají. Však v komentářích se lidi podivují, že už jeden den to bylo otevřené, dokonce tam komentují pravidla, a pak se to zase zavřelo.

Takže nemůžeme nic jiného než počkat.
Pán na Žlutém hradě

LukaMull

Už je to všechno ok, pravidla jsou tam a soutež je OPEN. Jedete do toho?? Hlavní cena je více než lákavá  >:D >:D >:D

Tomik

Citace od: LukaMull kdy 13.03.2017, 16:53:35
Už je to všechno ok, pravidla jsou tam a soutež je OPEN. Jedete do toho?? Hlavní cena je více než lákavá  >:D >:D >:D
Taky jsem si pročetl pravidla a zní to dost zajímavě. Přemýšlím, že pokud najdu trochu času, zkusím postavit něco v LDD.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Martins

Pro účastníky Mikropolisu je účast povinná!  :)

Foton

Cena je neuvěřitelně lákavá. Vůbec nezávidím porotě. Tipuji tak 1500 entries.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Tomik

#8
Citace od: Foton kdy 15.05.2017, 14:04:22
Tak kdo jste co poslal?
Já nakonec dva kousky, Požární zbrojnici a Navy museum.  Navy musemum už chci delší dobu postavit jako modular a tak miniverze byla jako proof of concept :-)
Já to nakonec nedal...

Každopádně ta tvoje hasičská stanice je pěkná.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peter

V pravidlech nebylo omezení na existující díly, tedy modely se v PC mohly udělat z jakýchkoliv dílů v jakýchkoliv barvách?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.