soutěž o nejlepší modulární dům 2016 (III ročník)

Založil peki, 17.12.2015, 09:39:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vyber  2 MD které tě nejvíce zaujaly

1) Ázijská reštaurácia.
32 (50%)
2) Policajná stanica.
8 (12.5%)
3) "Cukrárnu pana Svobody".
25 (39.1%)
4)  Mirkův dům s jeho úžasným kolejištěm na půdě
9 (14.1%)
5) Nárožní dům kopírující předlohu z přelomu 18. a 19. století
20 (31.3%)
6) samostatně stojící vilu Purple Hous
7 (10.9%)
7) dům U sochaře
4 (6.3%)
8 ) olivový dům.
0 (0%)
9)  rohový dvojdům.
3 (4.7%)

Celkem hlasů: 64

Hlasování ukončeno: 28.11.2016, 13:06:59

Pool

Nikdy jsem se zatím žádné výstavy ani soutěže o MD neúčastnil, tak nemám představu o tom, co z nich má být sestaveno. Tady jsem navíc moc těch samostatných vilek jako inspiraci nenašel, tak jsem se jen snažil stvořit samostatný domek podle úvodního popisu. Mým cílem bylo vytvořit velmi starý dům, který je už dlouho opuštěný a tak ho osídlila příroda (prorostl jím strom, nastěhovala se tam zvířátka :)). Ale je mi jasné, že to je úplně něco jiného, než zde prezentované řadové domky, takže pokud se vám to nehodí šoupnout ani někde na okraj městečka, tak to mám holt smůlu  :-\.

yoshimaka

Citace od: Chairudo kdy 21.09.2016, 11:08:26
Super zlepšení středu , kdyby byl v mikro, hned ho beru do svého budoucího panelu londýna  ;)
Njn, původně to mělo vypadat jinak, ale neměl jsem dost grille v tan/dk tan, tak to dopadlo takhle (a možná je to lepší). To mikro... to je Výzva, .. do kdy to má být?
Lust och fägring stor

Icewalker

Přihlašuji do soutěže svůj aktuální příspěvek na Kostkoland II, olivový dům.

Taková jednoduchá stavba oproti jiným modulárům, ale aspoň pro variabilitu v soutěži hlásím. Dům může být použit jako rohový, resp. krajový, ale dá se vmezeřit mezi 2 moduláry (v takovém případě se odepne břečťan z boční stěny s příslušným "technic pinem"). Dá se rozložit na patra, ale interiér jsem nedělal.

Více fotek na Google Drive
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Hardegon

Můj letošní přírůstek je rohový dvojdům.

peki

#34
Vzhledem k tomu že se soutěžící nakonec našli, tak dáme další kolo. Soutěž o nejlepší modulární dům 2017 (IV ročník)  >:D
Nějaké nové MD budeme potřebovat sem

První cena bude nový modulár, další doplním podle aktuální situace. Podmíky budou stejné jako letos, založím samostatné vlákno.


peki

Do konce hlasová zbývá už jen několik dní. Ještě není nic rozhodnuto.

peki


Izabella08


šipka


skmaand

Chcem sa poďakovať všetkým. Aj hlasujúcim aj súťažiacim. Chvíľu to dokonca vyzeralo, že žiadna súťaž nebude  :). No napokon sa našli stavitelia pekných modulárov.

Konkurencia je silná, tento rok boli aj tesnejšie výsledky hlasovania.

Pool

Taktéž se připojuji ke gratulaci vítězům a těším se na další kolo soutěže  :D

Cavelon

Gratulujem k úspešnej stavbe a teším sa, že hlavná cena poputuje pod Tatry. :)

peki

#42
Jsem rád že soutěž nakonec proběhla. Jako každý rok se objevilo několik zajímavých stavbiček. Díky společnému projektu město a několika ročníkům soutěže ve stavbě MD se nám letos povedlo v Koskolandu udělat kolejiště bez továrních modulárů.

Ceny za 2-3 místo dodám o víkendu.

Ivansliz

Gratuluji vítězi k zaslouženému vítězství!  8)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Icewalker

Hrome, kdybych hlasoval pro sebe, měl bych aspoň jeden hlas :D
Jsem rád, že jsem se letos mohl zúčastnit jak soutěže, tak poslat model na výstavu (s čímž mi velmi pomohl fandadolega - ještě jednou dík).

Blahopřeji vítězům a děkuji ostatním stavitelům za spoluúčast!
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr