SVĚT KOSTEK OLOMOUC podzim 2019

Založil Chairudo, 30.07.2018, 00:04:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Citace od: martindavid kdy 05.11.2019, 15:19:21
taky nás moc těšilo určitě zas u další akce.
p.s. projel jsem fotky až dokonce a za tu předposlední se mi doma smějí

;D

Já zas přišel na to proč jsme měli pořád "přetrhané" pásky  ;D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robkteryten

Tome,
díky za možnost se zúčastnit tak skvělé akce! 
Výstava super,  zázemí až  na jednu maličkost, s kterou jsi nemohl nic dělat /newim,  mozna by byla toitoika o fous lepší/ naprosto parádní .  Za nás máš  deset bodu z deseti. 
Těšíme se na příští rok.
Dále děkuji i všem,  kteří operativně zabavovali děcka vystavovatelů 😉😇

MiHo

#182
Citace od: Chairudo kdy 04.11.2019, 23:21:23

Během pátku a soboty nás samy od sebe navštívily troje noviny, našel jsem články z Olomouckého deníku a Idnes s videem... najde někdo více?


Tak tady další s videem: deník.cz

žabák

Děkuji za moc pěknou akci. Sám se věnuji papírové modelařině, lego postupně objevuji díky dětem. Po loňském Brnu toto byla naše druhá navštívená akce a na mnohé kreace jsem sám koukal s otevřenou pusou. V sobotu dopoledne se nám nechtělo stát v dešti tu dlouhatánskou frontu, takže jsme po náhradním programu přišli až odpoledne, kdy už byla na některých vystavujících patrná únava - zcela pochopitelně. Právě proto bych chtěl jmenovitě poděkovat vystavujícím s nicky HD a milanv (snad jsem je správně identifikoval) a tomu mladému muži v červeném tričku, který dohlížel na ovládání vláčku na zapadákovském kolejišti. Díky za váš entuziasmus, se kterým jste trpělivě odpovídali na naše laické a pro vás možná až hloupé dotazy a ochotu ukázat i něco navíc. Já si snad z toho lega taky něco postavím.

jerzeeg

K tem fotkam.. pobavilo me, jak se nekteri hned ptali (prvni, co je na fotkach prastilo do oci), co tam delali fizli (co se tam btw jen tak bez zaplaceni producirovali, ze ?)..
A taky hasici - pry povinny pozarni dozor ? Kolik te vubec ta sranda stala, Tome ?

Chairudo

Citace od: jerzeeg kdy 07.11.2019, 10:45:09
K tem fotkam.. pobavilo me, jak se nekteri hned ptali (prvni, co je na fotkach prastilo do oci), co tam delali fizli (co se tam btw jen tak bez zaplaceni producirovali, ze ?)..
A taky hasici - pry povinny pozarni dozor ? Kolik te vubec ta sranda stala, Tome ?

Už jsme tak známí, že je vedení poslalo na dohlížení pořádku  :D
S hasiči můžete taky nadále počítat, snažím se dělat vše podle zákona ať nejsou žádné problémy a hasiči musí být u akcí nad 200-250 osob.
Což je taky důvod proč máme od letoška vlastní vstupenky, ty bločkové taky nesplňují zákonné podmínky.
Hasiči vyšli na 6, jestli myslíš náklady celkem ještě nemám spočítáno, ale +- 200 bez odměn. Jenom hospoda letos vyšla na 17 oproti loňským sedmi  ;D

Celkem nás s rodinami bylo lehce přes 80 a s jídlem, pitím, ubytkem, dopravou, dárečky, setíky a dalšími drobnostmi kolem to máš cca 1500-2k na osobu. To máme ještě štěstí, že ubytování je zatím za dobrou cenu  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

davroman

Tomáši, díky moc za skvělou akci.   ;)

PS: Pokud se neposuneme do jiných prostor, doporučoval bych jednu paní k sociálkám, aby se tam snažila udržet pořádek. Nevím jak na dámách, ale na pánech to bylo v neděli odpoledne fuj, fuj a ještě jednou fuj.   :-\
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Chairudo

Pokud nespadnou nebo nepřijde jiná katastrofa, tak nové prostory už jsou na 100% jisté  ;D
Tam jsou toalety ze zlata a v pronájmu ze zahrnut i celovíkendový úklid  8)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Stimpi

Ahoj,
kdo jste měl možnost vyzkoušet v Olomouci jeden ze setů co jsme dostali k recenzi a vyzkoušení (Liebherr a Extrémní teréňák) prosím o dojmy a poznatky do tohoto vlákna, aby Peki mohl dát zpětnou vazbu.
Díky Sti

https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=52563.0

Chairudo

A ještě jedna srandovně smutná historka.

networ pro vás letos zase připravil krásné placky, díky ti :D
Co nevíte, že je letos dělal dvakrát.  :o

Původně jsem je chtěl dárečky s jmenovkami distribuovat už v pátek, tak jsem ho požádal, ať je pošle.
Jeho kolegyně...sekretářka? je asi 10 dní před výstavou poslala českou poštou, bohužel jsme pár dní před výstavou zjistili, že jako obyčejný balík a né doporučeně.

Protože balík do středy nedorazil, networ udělal novou várku a v pátek ji ochotně přivezl.

V úterý po výstavě jsem měl ve schránce lístek, že je na poště balík.
Ve čtvrtek jsem skočil na poštu..... tam mi paní řekla, že tam žádný záznam o balíku nemají, že k nim nedorazil a protože to šlo obyčejně, není možné ho dohledat ani zjistit co se stalo.

Teď jsem ještě zvědavý, jestli obyč zásilky vrací zpátky příjemci, nebo si někdo udělá doma soukromou sbírku jmenovek :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robbed

Děkujeme za takové obětování, placky byly super!

Klidně by mohly být i krapet větší, s obojím křestním jménem i nickem (v závorkách). Vlaječka s národností byl taky dobrý nápad.

peki


networ

Me minulý
Citace od: Chairudo kdy 12.11.2019, 08:08:30
A ještě jedna srandovně smutná historka.

networ pro vás letos zase připravil krásné placky, díky ti :D
Co nevíte, že je letos dělal dvakrát.  :o

Původně jsem je chtěl dárečky s jmenovkami distribuovat už v pátek, tak jsem ho požádal, ať je pošle.
Jeho kolegyně...sekretářka? je asi 10 dní před výstavou poslala českou poštou, bohužel jsme pár dní před výstavou zjistili, že jako obyčejný balík a né doporučeně.

Protože balík do středy nedorazil, networ udělal novou várku a v pátek ji ochotně přivezl.

V úterý po výstavě jsem měl ve schránce lístek, že je na poště balík.
Ve čtvrtek jsem skočil na poštu..... tam mi paní řekla, že tam žádný záznam o balíku nemají, že k nim nedorazil a protože to šlo obyčejně, není možné ho dohledat ani zjistit co se stalo.

Teď jsem ještě zvědavý, jestli obyč zásilky vrací zpátky příjemci, nebo si někdo udělá doma soukromou sbírku jmenovek :D

Švanda je, že mi v pátek ty jmenovky došly jako nedoručitelné.... :D
Učím se stavět ...

Chairudo

No krása, tak jsou aspoň pro většinu připravené na příští rok :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Máte někdo fotku fronty před výstavou? Rád bych doložil do zprávy o akci, díky :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Jezevec

#195
Citace od: Chairudo kdy 09.12.2019, 16:45:25
Máte někdo fotku fronty před výstavou? Rád bych doložil do zprávy o akci, díky :)

Matěj má foto menší fronty ve svém albu na Flickru:

https://www.flickr.com/photos/matthes_cs/49013803741/in/album-72157711641676763/

Delší fotka fronty je na Facebooku LGOE:

Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr