*TOP* (Vlastni) Black Falcon's lake Keep

Založil chadzi, 05.06.2006, 20:37:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi

...

chadzi

..

J0hny54

Je to strasne pekny, moc to obdivuju. Zajimalo by me, jestli vis, kolik hodin si na tom stravil a kolik to vazi ?  :)

Ps: ten zelenej panacek je sebevrah ?

Micho

Chadzi, závidím ti hlavne tu trpezlivosť s ktorou precízne ďalej buduješ a dokumentuješ svoje veľdielo. Týmto sa u nás určite zaradíš do Siene slávy.  8)

Tak toto by som chcel vidieť na živo a ohmatať si to!

myth

Je to stále lepšie a lepšie :). Aký je účel modro-bielych hrazdených domčekov na hradbách?
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Bryk

Je to úplně super, těším se až dokončíš tu vnitřní část hradu. Jen jsem si tak říkal chadzi, ze ty jsi asi nakupoval kostky po paletách  :)

otaznik

Tak to je nechutný - myšleno nechutně dobrý.  ;D

Nejvíc se mi líbí ten vchod do sklepa (nebo kam to vede).

Ale pořád se mi nezdají ty podpěry hradeb, jestli by to nebylo hezčí bez nich.

muzzo

Bude to někde, někdy k vidění na živo?

Colonel32

Citace od: muzzo kdy 04.09.2006, 13:18:16
Bude to někde, někdy k vidění na živo?

leda ze bychom jeli na vystavu lega do rumunska...

peter

Též se konečně také přidám k oslavným ovacím, ale mám tu otázku z druhé strany mince. Jelikož sám nemám tolik dílků, tak všechny stavby co jsem kdy postavil a věřím, že ještě několik postavím, jsem nucen opět rozbořit. Některé brzo jiné za dlouho (remorkér byl asi můj nejdýl postavený MOC - cca třičtvrtě roku). Táži se tedy, jak to vidíš ty. Hodláš to mít postavené na věky a na další stavby si koupit zase dílky, nebo to jednou stihne stejný osud jako mé MOCy?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

chadzi

#100
dik vsem za komentare, odpovim poporade

Citace od: J0hny54 kdy 03.09.2006, 21:41:18
Zajimalo by me, jestli vis, kolik hodin si na tom stravil a kolik to vazi ?  :)

Ps: ten zelenej panacek je sebevrah ?

dik, kolik vazi nevim ale je to na dvou celkem masivnich stolech z nichz jeden uz se trochu prohyba...  :) delam na tom uz fakt dlouho, nekolik mesicu. vzhledem k rodine na to mam cas tak 3x do tydne na par hodin, takze jeste bude dlouho trvat nez to doladim. zelenak je 'panenka', smiruje tam kudy do hradu

Citace od: Micho kdy 03.09.2006, 21:50:42
Chadzi, závidím ti hlavne tu trpezlivosť s ktorou precízne ďalej buduješ a dokumentuješ svoje veľdielo. Týmto sa u nás určite zaradíš do Siene slávy.  8)

Tak toto by som chcel vidieť na živo a ohmatať si to!

dik |[O_o]| na ohmatani budes muset prijet, ale mista je tu dost...

Citace od: myth kdy 03.09.2006, 21:59:36
Aký je účel modro-bielych hrazdených domčekov na hradbách?

nevim ale libi se mi tam  ;D asi tam budou vojaci a sluzebnici, nejsem odbornik na historii (kdo kde spaval atd...)  ;)

Citace od: Bryk kdy 03.09.2006, 22:02:08
Jen jsem si tak říkal chadzi, ze ty jsi asi nakupoval kostky po paletách  :)

tak trochu, v tech dodelavkach od minula jsem utopil pres 1000 1x4 jako nic...

Citace od: otaznik kdy 04.09.2006, 12:53:02

Nejvíc se mi líbí ten vchod do sklepa (nebo kam to vede).

Ale pořád se mi nezdají ty podpěry hradeb, jestli by to nebylo hezčí bez nich.

bez podper by to spadlo  ;D  ten vchod je inspirovanej hradem Bran  (viz foto)

Citace od: muzzo kdy 04.09.2006, 13:18:16
Bude to někde, někdy k vidění na živo?

tezko, sorry. je to jen ze 2 modulu a fakt nevim jak bych to dopravoval. leda musis prijet  ;)

Citace od: peter kdy 04.09.2006, 13:36:07
Hodláš to mít postavené na věky a na další stavby si koupit zase dílky, nebo to jednou stihne stejný osud jako mé MOCy?

pujde to do srotu  ;D necham to nejakou dobu postaveny, nafotim foto, mozna nejaky video a pak postavim neco jinyho. bud dalsi hrad nebo nejaky sw diorama nebo mozna Minas Tirith  ;)

Robbed

Mě sice hrady moc neberou, ale tohle se mi opravdu líbí  ;) Těším se až to bude hotovo celé  :D
Ještě by mě zajímalo, kolik je v tom cca setů a dílků. Díky 

chadzi

z tech vetsich zhruba toto

6040   Blacksmith Shop   2x
6041   Armor Shop   2x
6054   Forestmen's Hideout   4x
6061   Siege Tower   1x
6062   Battering Ram   1x
6066   Camouflaged Outpost 6x
6067   Guarded Inn   3x
6071   Forestmen's Crossing 1x
6073   Knight's Castle 5x
6074   Black Falcon's Fortress    3x
6075   Wolfpack Tower   3x
6077   Forestmen's River Fortress 2x
6080   King's Castle   2x
6081   King's Mountain Fortress 4x
6083   Samurai Stronghold 1x
6085   Black Monarch's Castle 2x
6086   Black Knight's Castle   2x
6090   Royal Knight's Castle   2x
10000 Guarded Inn   2x
10039 Black Falcon's Fortress    3x

+ asi 7000 old gray ktery sem kupoval zvlast (1xn a 2xn bricky)

Raistlin M

Ten Guarded inn, tos nemusel uvádět...ten je menší. ;) ;D ;D ;D

Některé ty sety nemám, některé mám jen jednou. Zvláště ty 6074 a 6073 bych ve větším počtu do budoucna přivítal, mám jen jednou. Tiše závidím. 8)

J_BOB

SW dioráma? krásne by bolo, keby si spravil sithské chrámy Naga Sadowa a Exara Kuna na Yavine IV :) ;) 8) ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

chadzi

to bohuzel neznam, spis premyslim o endoru (tady je super), vnitrku death star, custom falcona v Docking Bay 94, apod... jeste nevim

Poco

Chadzi, dielo je to fakt skvelé, klobúk dole! Jedna vec mi tam ale vadí, tie zelené pastviny v strede nádvoria. ;D Podľa mňa by si to mal vydlaždičkovať.

Citace od: J_BOB kdy 05.09.2006, 09:25:20
SW dioráma? krásne by bolo, keby si spravil sithské chrámy Naga Sadowa a Exara Kuna na Yavine IV :) ;) 8) ;D
Njn, J_bob, ak by si na to neprišiel, väčšina ľudí tu o tom, čo zvyčajne rozoberáte s Mwk, nemá ani paru, tak by si mohol postnuť aspoň link...

J_BOB

My Aplogize.  :)
1,
2,
3
plány

Su to vlastne tie chrám z Epizódy IV na Yavine IV (ta planéta, na ktorej bola základňa aliancie a chcela ju zničiť hviezda smrti )
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Dargnon

Nádhernej hrad. Obdivuju jak schopnost to postavit, tak tu časovou a finanční investici. Je to velké, a přitom nepravidelné a s dobrými detaily ! Nádvoří je super.

Citace od: chadzi kdy 05.09.2006, 10:29:49
to bohuzel neznam, spis premyslim o endoru (tady je super), vnitrku death star, custom falcona v Docking Bay 94, apod... jeste nevim

Endor je v LEGU už hrozně ohranej. A přitom neni stavitelsky moc zajímavej - je tam jen pár malejch tančíků, spousta minifigů a pak akorát zeleň. To už je lepší Hoth, ale tam tý šedý taky neni tolik zapotřebí :) Nejlepší by bylo kdybys udělal něco co neni na BrickShelfu už tisíckrát. Něco z tý hvězdy smrti třeba. Doporučoval bych skombinovat interiér a exteriér - u hvězdy 1 by to z venku byl ten kaňon a brána hangáru, zevnitř  hangár a nějaký chodby a tak, u hvězdy 2 pak ty šachty jak tim prolítávaj stíhačky, a okolo těchle šachet umístit nějaký pěkný interiéry. To by byla výzva!

Jindroush

Navrhuju Gabčíkovo. Navíc ti bude stačit jen polovina kostek.  ;D ;D ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J_BOB

Alebo čo skúsiť Jedi Temple z New Trilogy? (Chrám Jediov na Coruscante) :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Vasyk

Máš to Chadzi fakt brutální, až to bude hotový, hlásím se jako minifig (nemusím být nutně král, stačí šašek) a chci tam bydlet. Je to fakt moc moc moc hezký.

chadzi

Citace od: Dargnon kdy 05.09.2006, 16:06:50
Nádhernej hrad. Obdivuju jak schopnost to postavit, tak tu časovou a finanční investici. Je to velké, a přitom nepravidelné a s dobrými detaily ! Nádvoří je super.

Citace od: chadzi kdy 05.09.2006, 10:29:49
to bohuzel neznam, spis premyslim o endoru (tady je super), vnitrku death star, custom falcona v Docking Bay 94, apod... jeste nevim

Endor je v LEGU už hrozně ohranej. A přitom neni stavitelsky moc zajímavej - je tam jen pár malejch tančíků, spousta minifigů a pak akorát zeleň. To už je lepší Hoth, ale tam tý šedý taky neni tolik zapotřebí :) Nejlepší by bylo kdybys udělal něco co neni na BrickShelfu už tisíckrát. Něco z tý hvězdy smrti třeba. Doporučoval bych skombinovat interiér a exteriér - u hvězdy 1 by to z venku byl ten kaňon a brána hangáru, zevnitř  hangár a nějaký chodby a tak, u hvězdy 2 pak ty šachty jak tim prolítávaj stíhačky, a okolo těchle šachet umístit nějaký pěkný interiéry. To by byla výzva!

hoth je super, ale musel bych zacit se sbiranim bilych kostek..
neco vymyslim, sw me dost laka

Citace od: J_BOB kdy 05.09.2006, 16:40:07
Alebo čo skúsiť Jedi Temple z New Trilogy? (Chrám Jediov na Coruscante) :)

nad tim sem dost premyslel

Citace od: Jindroush kdy 05.09.2006, 16:07:52
Navrhuju Gabčíkovo. Navíc ti bude stačit jen polovina kostek.  ;D ;D ;D

hehe klasik comment jako vzdy

Mtron

chadzi prosim tě přestaň fušovat do space, jěště budeš mít lepší základnu než já  ;D , jinak hrad je naprosto dokonalej , jenom stále hledám přistavací zónu ;D hehe , ale co stav SW , alespoň bude inspirace a ty to s legem umíš ;)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

chadzi

par novejch fotek, sorry za rozmaz...

chadzi

#115
..

chadzi


J0hny54

To už je finální podoba?
Je to moc povedený, akorát přemýšlím kolik tam asi bude třeba figů aby to bylo zaplněný   >:D
Ty detaily jsou fakt perfetkní...

otaznik

Týýýý jo. Je to nádherně monumentální. Doufám, že až budeš v ČR, tak postavíš znovu něco podobného, chtěl bych to vidět na vlastní oči! Je to parádní!


Honzik

Nevím ani co napsat....spadla mi brada. Super.