(Vlastní) Alternativní model 8292

Založil Wendy, 10.01.2010, 22:08:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Wendy

Ahoj jsem tu nová, představuji Vám alternativní model 8292. Auto má otevírací dveře, pohon pomocí jednoho M motoru a funkční zatáčení přední nápravy.




Jamesek

Nádhera (brada na zemi, nemůžu ji najít)
:o

mike.kup

Fakt holka a fakt si hraje s technicem a fakt tohle sama vymyslela? Smekám, obdivuji a klaním se.

JardaL

#3
Holka,
staví technic,
a ještě strčí do kapsy mnohé ostřílené Kostkaře.
Jen tak dále,
více takových nově příchozích...
Těším se na další přírůstky.


Jo a to jsem ještě nepoznamenal, že fotí s přehledem skvěle a prezentuje modely bez zbytečného balastu...    zřejmě dobrej oddíl -- Chvojkovice-Brod.  >:D
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

grohl

#4
Taky jsem nad ní dohlížel a mnohokrát jsme se pohádali, protože jsem ji neustále nutil model přestavovat. Jeho tvorba navíc zabrala půl roku, protože přece jen není takový fanatik.
Její první výtvor si možná ještě pamatujete:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=17214.msg80535#msg80535

mike.kup

Abych pravdu řekl (stejně mi to nebudete věřit), tak když jsem ty fotky viděl poprvé, okamžitě jsem si řekl: "Tato slečna má něco společného s Grohlem." A ono jo.

Sugarfree

Moc pěkné, připomíná mi to hodně styl Grohla ;)
LEGO TECHNIC ...it´s my style...

grohl

#7
Když jsem viděl ten příspěvek, tak jsem si taky říkal, že to vypadá až okatě jako moje prezentace. Fotky jsem ale nedělal a model nestavěl. Pouze jsem dodával potřebné rady.

MeNadruhou

Citace od: mike.kup kdy 11.01.2010, 01:53:49
Abych pravdu řekl (stejně mi to nebudete věřit), tak když jsem ty fotky viděl poprvé, okamžitě jsem si řekl: "Tato slečna má něco společného s Grohlem." A ono jo.

A já zase chtěl napsat že pokud jde o první výtvor, tak strčí do kapsy  Grohla nejenom stylem , ale i prezentací ;D.

Vážně, je to krásný auto
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Wendy


Póža

KWÁSA .... víc není třeba dodávat :-)

Hana129

Tak konečně další žena a on ji Grohl naklonuje na technik  ::).

Pěkná práce a obdivuji to, protože i když jsem už nějaký technický set postavila, tak stvořit bych asi nic nedovedla.  Budu se těšit na další dílka  ;)

Ooopko

#12
Ahojte. Ja som tu tiež nový a keď som videl model tohto naozaj pekne porobeného auta, rozhodol som sa, že tu dám aj ja svoj výtvor zo super setu 8292. Motorom sa zdvíha a spúšťajú lyžiny vysokozdvižky.

eNTy

Pozdě ale přece, nějak mi to uteklo. Wendy, moc pěkná práce. Super tvar a baterka nad zadní nápravou tomu dává slušněj grip, jak starý škodovky, v zimě jezděj jako jediný do kopce. Jinak myslím, že by se vešel ještě jeden M na zatáčení, PF reciever a auto na LTIR je ready. Ale už by to nebyl alternativní model...

grohl

Bylo by víc fotek toho vysokozdvižného vozíku?

Ooopko

Ahoj Grohl, posielam ďalšie foto vysokozdvižky

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

Ooopko

A ešte jednu - fotky som robil v dosť vysokej kvalite, keďže je tu obmedzenie, musím ich dostať pod tých 512kb. žltou páčkou pri kolese sa ovláda batériový prepínač na ovládanie lyžín. Dúfam, že poslané fotky už budú stačiť :)

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

grohl

Díky moc. Mně se tvůj model hodně líbí.