Bitva o Hoth

Založil macher, 17.12.2021, 14:35:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

macher

LEGO mi udelalo neskutecnou radost s uvedenim UCS AT-AT. Uz dlouhe leta mam v hlave, ze bych chtel zachytit bitvu o Hoth. Navic pomer 75259 s 75313 sedi skoro presne a k tomu i pripravovane sady na rok 2022. Proste nadesel cas k presunu ze stadia o premysleni "udelam" k cinu :-)

Chtel bych zachytit okamih, kdy jedno AT-AT "kleklo" na zem a zbytek dal utoci. Kdyz to vezmu dle filmu, tak na zacatku utoku je 5ks AT-AT a v zaberech je vetsinou 3/4ks a 2ks Snowspeederu. Vzhledem vsak k rozumne velikosti sceny a i k cene LEGO to vidim tak, ze pocet AT-AT zredukuji na 3ks (jeden "kleknut" na zemi a dva kusy v utoku) a k tomu 3-4ks 75259 (dle toho, kolik toho sezenu... kdyz to bylo ve vyprodeji v Tescu, tak jsem to nekoupil... trubka jsem :-( ).

Pro povstalce chci udelat zakop a AT-AT nechci mit na "rovince". Zvyseni terenu se mi bude hodit i pro "kleknute" AT-AT. Za zakopem bych rad udelal cast jeskyne.

Z praktickeho hlediska bych zaklad rozdelil na bloky 96x96 (4ks sive podlozky), aby to slo relativne i rozumne transportovat.

Cely projekt bych videl na casovou realizaci 2-3 roky.

Tady bych to rad vyuzil k "dokumentaci" a samozrejme pripadne pripominky jsou vitane :-)

TODO:

1, premyslet presnou velikost
2, udelat si nakresy
3, sepsat seznam potrebnych setu
4, sepsat seznam potrebnych dilku mimo sety (tohle bude velice hrube pro zacatek)
5, atd

Chairudo

Ahoj, pro začátek by sis měl přečíst pravidla fóra a opravit si pravopis a hlavně diakritiku.
Jestli tu chceš s lidmi komunikovat, musí se to po tobě dát přečíst.  ;)

Doplnění pohlaví a věku do profilu je taky žádoucí.

Tady máš menší inspiraci
https://www.flickr.com/photos/87198490@N07/27529444956/in/album-72157669054473802/
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr