Polabské kostky-adventní trhy v Lysé nad Labem

Založil Ryxe, 21.11.2021, 13:52:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Super že vám to v dnešní době vyšlo a koukám jste tam měli kolem sebe hodně prostoru, už se těším na léto :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Je fajn že akce mohla proběhnout a podle fotek je vidět že jste si to užili. Těším se na léto až se všichni na nějaké akci /akcích potkáme) :)

Ryxe

Citace od: peki kdy 06.12.2021, 08:42:30
Je fajn že akce mohla proběhnout a podle fotek je vidět že jste si to užili. Těším se na léto až se všichni na nějaké akci /akcích potkáme) :)

Jo, jo, také jsem si kolikrát říkal, kdy to zaříznou a o to větší radost jsem měl, že se to povedlo. Snad už na jaře bude klid, plánované akce vyjdou a budeme se moci potkat ve větších počtech a užít si to naplno ;).

Citace od: Chairudo kdy 06.12.2021, 06:57:41
Super že vám to v dnešní době vyšlo a koukám jste tam měli kolem sebe hodně prostoru, už se těším na léto :)
Ano, prostoru bylo dostatek, jen jsme museli dodržet rozestupy stolů. Ono celkově toho bylo oproti jiným ročníkům trhů v halách podstatně méně a to jedna hala byla zavřená úplně.

Jinak mi dnes kamarád poslal odkaz na reportáž z krampusáků, co tam byly a je tam i záběr na část našich stolů a některých Kostkařů. Sice krátký, ale je tam ;)
https://snews.cz/2021/12/06/krampusaci-v-lyse-nad-labem-2021/






Ryxe

#33
Dnes jsem dostal aktuální informace k deinstalaci vitrín. Máme dva termíny, kdy můžeme modely odvézt. Tím prvním ( výstavištěm preferovanejsim je odvézt modely v neděli 19.12. Deinstalovat se dá od cca 16:30. Pokud by se tento termín někomu nehodil, je možno individuálně pro modely přijet ještě v pondělí 20.12. během dne tedy v rozmezí od 9:00 do 17:00.
Dejte mi prosím vědět, jakou variantu preferujete a nějak to sesinchronizujeme 😉.
Díky.

Neděle: Stimpi
            Robkteryten
            Tomik

Pondělí:

Tomik

Já si své modely vyzvednu taky v neděli.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Ryxe

Takže, v neděli po 17:30 se na vás budu v Lysé těšit. Snad půjde vše, jak má a budeme mít brzy hotovo 😉. Jak se na výstaviště dostanete už všichni víte, telefon na mě máte snad také, tak kdyby něco volejte.
Díky moc 😉