Škoda 706Rt valník

Založil martindavid, 25.02.2024, 17:38:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

martindavid

Pohled do československé historie nákladní dopravy.
V roce 1958 byl představen nástupce škody rn, a to byl nový model s trambusovou kabinou Škoda 706Rt
Můj model je v měřítku 1/20

délka 45studů
šířka 14 studů
výška 16 studů
Model je stavěn jako statický .lze s ním jen posunovat.
Jak bylo vidět v jiném vlákně model je navržen jako rozebírací
tj sundávací korba ,kabina a motor.
P.s. Bez vlečky by to nebylo ono.

martindavid

Ještě si tady odložím jednu fotku kde jsou doplněny spojovací řetězy z vlečky k trambusu,
tahle fotka navíc vyhrála soutěž o ůvodni týdenní foto na jedné fb stránce.

HD

Vypadá to vážně dobře. :) 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

martindavid

Jedno ilustrativní video

HD

#4
Takto by měly vypadat všechny Creator expert sety. :D Hrozně se mi líbí, jak je MOC modulární.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

martindavid

Citace od: HD kdy 14.03.2024, 18:06:27Takto by měly vypadat všechny Creator expert sety. :D Hrozně se mi líbí, jak se MOC modulární.
No jistě že jo,mně samotného fascinuje,že prostě sundam korbu, nebo kabinu pro kontrolu motoru.
Ještě by to chtělo figurky v měřítku aby to nebylo takové prázdné.

hobby

Mně se také líbí tohle modulární řešení, je to machrovina a vyší level neý prosté sestavení dohromady. Ty moduly musí být pevné a tuhé, aby se nerozpadaly pod rukama (což se občas děje u mašinek, že něco upadne - tu komín, tu pantograf, apod.).
Tahle velká auta + navíc motorizovaná, ve mě budí respekt.

Tomik

Smekám, tohle se ti fakt povedlo. Také se mi líbí modulární provedení a hlavně to, že jak trambus tak valník jsou věrné předloze i zespodu. Tím mám na mysli rámy, listové pružiny apod. Designéři aut u řady Creator Expert / Icons si to zjednodušují a zespodu je jen rovná deska bez detailů nebo tam jsou vidět části konstrukce, která nemá s předlohou nic společného.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr