(vlastní) Hogwarts school desk

Založil Chikos, 07.11.2019, 12:52:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Stavba je to celkem zajímavá. Ale něco bude i na tom co píše Hobby. Já bych se do toho také nepustil.
Tím ale samozřejmě nechci tvůj počin shazovat. Jak tě to vlastně napadlo a co je finálním cílem? Budeš to někde vystavovat nebo s tím máš nějaké plány? Či je to nějaká zakázka nebo výzva?

PS: až bude hotovo, nafoť to prosím celé v nějakém stylovém autentickém "historickém/antikvariátním" prostředí. ;D Ne na plovoučce u žaluzií s bílým LED světlem a ne v kuchyni s miskami na psí žrádlo. :D
Díky ti  8)

Chikos

Citace od: Petronel kdy 24.10.2021, 20:42:11
Stavba je to celkem zajímavá. Ale něco bude i na tom co píše Hobby. Já bych se do toho také nepustil.
Tím ale samozřejmě nechci tvůj počin shazovat. Jak tě to vlastně napadlo a co je finálním cílem? Budeš to někde vystavovat nebo s tím máš nějaké plány? Či je to nějaká zakázka nebo výzva?

PS: až bude hotovo, nafoť to prosím celé v nějakém stylovém autentickém "historickém/antikvariátním" prostředí. ;D Ne na plovoučce u žaluzií s bílým LED světlem a ne v kuchyni s miskami na psí žrádlo. :D
Díky ti  8)

;D ;D ;D ... No pánové, pokusím se odpovědět stručně.
To: hobby - to že se ti to nelíbí, ani jiné podobné výtvory, tak to je v pořádku. Sto lidí, sto chutí. To že by to vytvořil nějaký truhlář levněji i více užitkově, o to si myslím že tady vůbec taky nejde.  ;) Je dost výrobců hraček, kteří prodávají hotové plastové hrady autíčka atd. ... a taky je stavíme z lega. Promiň, ale v téhle kritice není absolutně nic zajímavého, co bych si z ní odnesl.  ;D Jenom to že ti to přijde zbytečným a nesmyslným plýtváním lego materiálu.

To Petronel: Jak jsem psal výše, sto lidí sto chutí, tak že v pořádku. Jinak žádná zakázka to není. Zakázky já nestavím, necítím se, že bych patřil do této kategorie zdatných stavitelů  ;) Stavět jsem to začal, protože mi to přišlo zajímavé, neokoukané a celkově starožitnosti, hlavně nábytek je má srdcová záležitost. Tak že hlavně jsem to stavěl z radosti  ;) :) "A truhlařinu neumím, tak jsem si to udělal z lega  ;D " Jinak to beru sebou do Olomouce.

PS: Jasně že nějakou finální fotku udělám pořádnou v obležení starého nábytku, ale to až to bude hotový. Kuli fotkám z výstavby do antiku pořád jezdit nebudu  ;D Příště řeknu psovi, ať si misku odnese  ;D






Chikos

hotovo  ;D

poMOCník

Citace od: Chikos kdy 12.11.2021, 14:39:15
hotovo  ;D

To je velice subtilní design i na dřevěnou verzi. Rád bych viděl, jak na tom sedíš  >:D

Pěkná práce!

Foton

Citace od: poMOCník kdy 12.11.2021, 17:53:55
To je velice subtilní design i na dřevěnou verzi. Rád bych viděl, jak na tom sedíš  >:D

To já taky, je to seďací, ne?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Drobuliatko


Chairudo

Relativně jednoduché provedení a přitom výsledek je parádní ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chikos

Určitě k sezení není  ;D to by byla jiná sranda. Přemýšlím ale, že vršek té židle ještě přestavím  :D

Chikos

#38
Rozhodl jsem se židli předělat. Dost jsem s tím vzhledem bojoval nakonec i já  :D Nyní to celé vypadá mnohem celistvěji, si myslím  ;D