Praha - Horní Počernice 1.6.2019

Založil Robkteryten, 28.01.2019, 20:03:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Robkteryten

Mám v jednání účast na každoročním dni dětí při DDM Praha - Horní Počernice. Měl by někdo z okolí zájem se na jeden den přidat? Nějaký ten malý model, případně společně složit kolejiště s možností ovládat vlaky /mám 2x IR vlak/.  Nebo nějakou osvědčenou aktivitu? zapůjčení spinneru, Technic koutek, roboty... ¨
Jedná se o jednu učebnu, takže nic velkého... Spíše směřovat k aktivní zábavě pro děti.

Vypadá  to na 1učebnu + prostor na chodbě.

Zatím slíbená účast :
Robkteryten
Stimpi - technic
Hawran - technic + boost
MilanV - zapůjčení creationary
Jezevec -  zapůjčení spinneru

milanv

Ahoj, rádi bychom ti pomohli, hry máme nachystané (MilanV a matka). Buď Creationary nebo Technic.
Ale je to víkend mezi Olomoucí a Plzní, to je celkem nabito :) Jestli budeme mít hotové společné projekty a další věci už do Olomouce, tak bychom to měli zvládnout i k tobě. Dáme vědět.
Pán na Žlutém hradě

hawran

Čau, to mám "kousek" od baráku, to bych se měl zúčastnit co?
Je to jeden den že jo? Ráno tam a večer domů?
Kdyžtak bych vzal nějaký technic bagr nebo bagry na dálkové ovádání ať tomu děti dají trochu zakouřit :)
Případně nějaké statické technic modely stavebních strojů.
Bricks Forever!

Stimpi

Ahoj, něco bych mohl přivézt ;) něco statického technicu a i něco s čím by se dalo pojezdit ;) Možná i nějaké Speed Champions

Robkteryten



Pokud by měl někdo zájem se zastavit :D

Robkteryten

#5
Díky za pomoc Stimpimu, Hawranovi s malým Hawranem  a Kubovi s Matesem.
Jezevcovi děkuji za zapůjčení spinnerů a MilanoviV za creationery, které jsme bohužel nepoužily.
Za celou akci /3h/ jsme rozdali necelých 200spinner koleček, návštěvníků bylo více, ne všichni měli čas na spinner. Nakladač s náklaďákem se též nezastavily a dost dětí i rodičů se zdrželo delší dobu okukováním modelů.
fotky z akce zde: https://robkteryten.rajce.idnes.cz/DDM_Pocernice_2019

Chairudo

Pěkný, úplně to stačí. Aji bych si udělal výlet, kdybych nemusel sedět v práci.  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Stimpi

Přesně jak píšeš, malý, až komorní, těžce na pohodu.