(MOC) v štýle Classic Space

Založil Villa Legina, 10.01.2019, 23:56:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Villa Legina

Použitá slope z nového Lego Movie setu 70841. Snaha o Classic štýl, ale nie je to kópia žiadneho starého setíku.

Villa Legina

A ešte dve LG vozidlá v snahe o atmosféru zachytávajúcu začiatky 1978-81

znouzectnost

Krásné, krásné, kráááá...

potěšilo mě něco z Classic Space a ne jen NeoClassic.

Jen bych měl 2 malé výhrady. Lego nikdy nekombinovalo modrou stavbu a modrého figa. Dal bych tam jiného  ;)
U posledního auta bych přidělal jinak ten satelit, přijde mi nevyužitá ta oboustranná hinge.
Moc jsi mě potěšila, díky

Villa Legina

Citace od: znouzectnost kdy 12.01.2019, 00:02:04
Krásné, krásné, kráááá...

potěšilo mě něco z Classic Space a ne jen NeoClassic.

Jen bych měl 2 malé výhrady. Lego nikdy nekombinovalo modrou stavbu a modrého figa. Dal bych tam jiného  ;)
U posledního auta bych přidělal jinak ten satelit, přijde mi nevyužitá ta oboustranná hinge.
Moc jsi mě potěšila, díky

Ahoj Znouzectnost, prepáč, že som neodpovedala skôr. Máš pravdu. Ale skúšala som rôzne farby, modrý mi tam celkom vyhovuje. Ja viem, že je to porušenie tradície  :) Aj používanie dielikov, ktoré v tom čase ešte neexistovali. Ale LG je dodržaná. A také novšie dieliky sa snažím používať veľmi striedmo, chcem tú old style atmosféru zachovanú mať.

Skúsim zajtra pofotiť niečo ešte. Nemám dobré svetlo teraz v noci. Vyhotovila som 6894 Invader Blacktron - nebudeš veriť - v bielom Futuron prevedení.  ;D Dúfam, že sa bude páčiť. Takisto som prerobila Ten Persil model komplet do LG farby aj s nejakými drobnými zmenami tvaru a dielikmi navyše.

Aj s tým satelitom máš pravdu, samozrejme, nie je to ideálne, robila som, čo som mala k dispozícii, ale pokúsim sa o opravu. Aj ja Tebe ďakujem, že si reagoval, je to fajn, keď viem, že sa Ti to páči.