Pohyblivý svět BRNO 2018 proběhne 3.11 a 4.11. 2018 V.

Založil Mrs.Tygris, 04.07.2018, 21:45:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Jezevec

#90
Zde je poslední připomínkový post na Pohyblivý svět BRNO 2018 na našem Facebooku.

Pokud máte zájem pomoct, sdílejte. Díky! Mně už se o sdílení bude asi i zdát. :D

Sám jsem to sdílel na tyto Facebook skupiny:

Nenechte si ujít! kulturní tipy Brno
Akce pro děti Brno a okolí
Akce pro děti v Brně
Akce pro děti / nejen BRNO venkov!
Akce pro děti a rodiče
Kultura baby friendly
Kultúra v Brně
Akce Brno Jihomoravský kraj
Kam na výlet s dětmi
Kam s dětmi? Pro akční mámy a jejich akční děti
Brněnské Maminky a Tatínci
Rodiče rodičům Brno a okolí
Kam v Brně s dětmi
Brňáci
Brno - Královo Pole
What's up, Brno?
CZECH&SLOVAK AFOLs - MY FRIENDS
LEGO BAZAR CZ/SK
LEGO sběratelé CZ/SK
Rodiče z Brna a okolí
SVĚT DĚTEM - aktivity pro maminky a děti
BAZAR LEGO
Kostky.org

Kromě toho je událost z naší stránky nasdílena i na těchto Facebook stránkách:

BRNO today

Brno žije

BRNO

♥BRNO♥

COOL BRNO BLOG.cz
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Mrs.Tygris


Jezevec

#92
Mise dokončena, velká pětka padla. Událost se dostala na všechny velké a sledované stránky týkající se Brna, na které jsem se zaměřil a které jsem oslovil, protože mně pro sdílení přišly potenciálně vhodné. Jsou to všechno docela zajímavé stránky s počtem sledujících od deseti do padesáti tisíc lidí. :)

BRNO today

Brno žije

BRNO

♥BRNO♥

COOL BRNO BLOG.cz
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Clermont

Jezevec, jestli budou stat lidi v dlouhych radach pred vstupem, tak nebudes tocit kolecka, ale uklidnovat lidi  ;D

Pred necelym mesicem jsem byl na kazdorocni akci na hrade Hukvaldy kde jsou v noci strasidla.
Letos udelali reklamu vsude mozne a kdyz jsem prijel pod hrad, tak to bylo jak na Vaclavaku. Pred vstupem do hradu fronta neskutecna a lidi co vychazeli rikali, ze hrad je preplneny k prasknuti, ze to nema vubec smysl jit dovnitr. Ze ty strasidla ani pres ten dav lidi nejdou videt.

Tak snad to bude v rozumne mire v Brne abych dosel treba od stolu na zachod kdybych nutne potreboval  ;D

Jezevec

Uvidíme, jako kdyby se návštěvnost oproti minulému roku (2117 lidí) nějak znatelně zvedla, budu rád. Ale třeba to nebude mít vliv vůbec žádný, těžko takto předem odhadnout možný výsledek. Samotného mě dost zajímá, jestli tato řekněme "propaganda" na sociální síti dokáže na výstavu přitáhnout více lidí. Nemám potuchy, budu to napjatě sledovat. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Faire

Výstavy si někde všimla i moje maminka, která žije na severní Moravě :) Jsem zvědavý.

peki

Citace od: Jezevec kdy 02.11.2018, 11:44:06
Uvidíme, jako kdyby se návštěvnost oproti minulému roku (2117 lidí) nějak znatelně zvedla, budu rád. Ale třeba to nebude mít vliv vůbec žádný, těžko takto předem odhadnout možný výsledek. Samotného mě dost zajímá, jestli tato řekněme "propaganda" na sociální síti dokáže na výstavu přitáhnout více lidí. Nemám potuchy, budu to napjatě sledovat. :D

Bylo by fajn si dělat nějakou statistiku odkud o to vědí. Já jsem se ptal např. v Kroměříži u  aktivity, kterou jsem měl na starosti. Tam opravdu hodně lidí sledovalo webovky města něco kam za zábavou.

STARHAWK

Citace od: peki kdy 02.11.2018, 12:16:49
Citace od: Jezevec kdy 02.11.2018, 11:44:06
Uvidíme, jako kdyby se návštěvnost oproti minulému roku (2117 lidí) nějak znatelně zvedla, budu rád. Ale třeba to nebude mít vliv vůbec žádný, těžko takto předem odhadnout možný výsledek. Samotného mě dost zajímá, jestli tato řekněme "propaganda" na sociální síti dokáže na výstavu přitáhnout více lidí. Nemám potuchy, budu to napjatě sledovat. :D

Bylo by fajn si dělat nějakou statistiku odkud o to vědí. Já jsem se ptal např. v Kroměříži u  aktivity, kterou jsem měl na starosti. Tam opravdu hodně lidí sledovalo webovky města něco kam za zábavou.

Na to by mali byt anketne listky a to je jedna z otazok: "Odkial ste sa o vystave dozvedeli ?"

Jezevec

Hodil jsem na Facebook do diskuze v rámci události ještě 2 videa z testovací jízdy spinneru.

Kvalita obrazu bohužel nic moc, protože mobil a málo světla. Ale pro představu snad stačí.

https://www.facebook.com/events/255191131702681/permalink/266081693946958/

https://www.facebook.com/events/255191131702681/permalink/266083180613476/
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peki


ogar49


Jezevec

#101
Citace od: peki kdy 03.11.2018, 14:37:18
Na prima facebooku krátká reportáž.

Nasdíleno na naši facebook stránku i dovnitř do události Pohyblivý svět Brno.

Plus jsem tu video reportáž Primy nasdílenou u nás dále nasdílel na ty skupiny ze seznamu výše. Taková ta dlouhá soupiska.

Citace od: Jezevec kdy 01.11.2018, 20:53:39
Nenechte si ujít! kulturní tipy Brno
Akce pro děti Brno a okolí
Akce pro děti v Brně
Akce pro děti / nejen BRNO venkov!
Akce pro děti a rodiče
Kultura baby friendly
Kultúra v Brně
Akce Brno Jihomoravský kraj
Kam na výlet s dětmi
Kam s dětmi? Pro akční mámy a jejich akční děti
Brněnské Maminky a Tatínci
Rodiče rodičům Brno a okolí
Kam v Brně s dětmi
Brňáci
Brno - Královo Pole
What's up, Brno?
LEGO sběratelé CZ/SK
Rodiče z Brna a okolí
SVĚT DĚTEM - aktivity pro maminky a děti
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

networ

Mr. Tygris jsem předal magnetku a přívěsek. Dělal jsem to na rychlo, obrázek je velký, ale pro představu to snad stačí
Učím se stavět ...

Jezevec

#103
Někdo z návštěvníků, se obrátil na facebook s prosbou:

"Dobrý den. Dnes jsme zapomněli klíče na žlutém provázku na vaší výstavě  na Lerchove.
Pokud je najdete nechte je prosím na vrátnici. Děkuji Tkáč"

Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peki

Citace od: Jezevec kdy 04.11.2018, 21:20:38
Někdo z návštěvníků, se obrátil na facebook s prosbou:

"Dobrý den. Dnes jsme zapomněli klíče na žlutém provázku na vaší výstavě  na Lerchove.
Pokud je najdete nechte je prosím na vrátnici. Děkuji Tkáč"

klíče nelezeny v herně, vše sedávalo Tygrys do ztrát a nálezu  ;)

Jezevec

Citace od: peki kdy 04.11.2018, 22:11:06
Citace od: Jezevec kdy 04.11.2018, 21:20:38
Někdo z návštěvníků, se obrátil na facebook s prosbou:

"Dobrý den. Dnes jsme zapomněli klíče na žlutém provázku na vaší výstavě  na Lerchove.
Pokud je najdete nechte je prosím na vrátnici. Děkuji Tkáč"

klíče nelezeny v herně, vše sedávalo Tygrys do ztrát a nálezu  ;)

Ztráty a nálezy budou předpokládám na vrátnici školy nebo tak něco? :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Jezevec

Tak se mně dnes do rána zdál sen o tom, že výstava skončila jenom ve snu. Já se z toho snu probudil a musel stříhat další kolečka, protože přede mnou fronta dětí až hrůza. Pak jsem se naštěstí skutečně probudil. :D :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Vočko

#107
Parádní video ze super víkendu ;) http://youtu.be/3YRtToiXbsc

Mrs.Tygris

#108
Citace od: Jezevec kdy 04.11.2018, 22:21:02

Ztráty a nálezy budou předpokládám na vrátnici školy nebo tak něco? :)

ztráty a nálezy byly odevzdány na vrátnici školy

edit peki: úprava citace

Jezevec

Citace od: Vočko kdy 05.11.2018, 12:47:31
Parádní video ze super víkendu ;) http://youtu.be/3YRtToiXbsc

Jo, poslal to fanoušek, máme to i na facebooku nasdílené. :)

Ještě bych rád vysekl poklonu tady Vočkovi, mimo téma výstavy. Minulý týden jsem čekal na nádraží na vlak a stála tam odstavená nějaká nádražní technika (taková ta žlutá věc co uklízí koleje od sněhu), i na našem facebooku to před nějakou dobou bylo. Nevím, jak se to přesně jmenuje a nikdy předtím jsem to naživo neviděl. Ale měl jsem zafixovaný ten model od Vočka z fotky a podle toho jsem na první pohled poznal, na co koukám. Takže realistické ztvárnění drážní techniky na jedničku. ;)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Foton

Citace od: Jezevec kdy 05.11.2018, 11:07:53
Tak se mně dnes do rána zdál sen o tom, že výstava skončila jenom ve snu. Já se z toho snu probudil a musel stříhat další kolečka, protože přede mnou fronta dětí až hrůza. Pak jsem se naštěstí skutečně probudil. :D :D

Sem ti nabízel vykrajovátko koleček z Lidlu :-)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Jezevec

#111
Citace od: Foton kdy 05.11.2018, 13:22:01
Citace od: Jezevec kdy 05.11.2018, 11:07:53
Tak se mně dnes do rána zdál sen o tom, že výstava skončila jenom ve snu. Já se z toho snu probudil a musel stříhat další kolečka, protože přede mnou fronta dětí až hrůza. Pak jsem se naštěstí skutečně probudil. :D :D

Sem ti nabízel vykrajovátko koleček z Lidlu :-)

Však jsem to vykrajovátko dostal a i vyzkoušel, ale rychlost vykrajování nebyla taková jak s nůžkama, na ty už mam tak nějak v ruce cvik. Tohle přece jen funguje trochu jinak a nemám na to zatím ten správný grif. Ale vzal jsem si to s sebou domů a ještě vyzkouším. Tady šlo vyloženě o rychlost. Oproti Olomouci jsem měl dost koleček předpřipravených už z domu, předpokládal jsem, že jich bude třeba celkově méně. Došel jsem v sobotu se zhruba 500 kolečky nakreslenými (z toho 300 už nastříháno) ale zdaleka nestačilo. :) Za dva dny padlo +/- 900 koleček (odchylka pár kusů). :)

Díky Tomášovi od Davromana a Pekimu, že ve chvílích nejtěžších stříhali se mnou.

Protože jinak bych už musel házet papíry do davu, ať si to stříhají sami. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

davroman

Citace od: Jezevec kdy 05.11.2018, 11:07:53
Tak se mně dnes do rána zdál sen o tom, že výstava skončila jenom ve snu. Já se z toho snu probudil a musel stříhat další kolečka, protože přede mnou fronta dětí až hrůza. Pak jsem se naštěstí skutečně probudil. :D :D

Mám pocit, žes nebyl sám, komu se o stříhání koleček zdálo ...   :D

Předpokládal jsi špatně, protože v OL jsi měl dva spinnery a v Brně čtyři plus jeden na baterky, tedy jsi více než zdvojnásobil kapacitu a tím i spotřebu koleček.   ;)

Osobně bych se zaměřil na možnost nechat si je někde v tiskárně "vyrazit" než je stříhat.

Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Jezevec

#113
Citace od: davroman kdy 05.11.2018, 13:52:23
Citace od: Jezevec kdy 05.11.2018, 11:07:53
Tak se mně dnes do rána zdál sen o tom, že výstava skončila jenom ve snu. Já se z toho snu probudil a musel stříhat další kolečka, protože přede mnou fronta dětí až hrůza. Pak jsem se naštěstí skutečně probudil. :D :D

Mám pocit, žes nebyl sám, komu se o stříhání koleček zdálo ...   :D

Předpokládal jsi špatně, protože v OL jsi měl dva spinnery a v Brně čtyři plus jeden na baterky, tedy jsi více než zdvojnásobil kapacitu a tím i spotřebu koleček.   ;)

Osobně bych se zaměřil na možnost nechat si je někde v tiskárně "vyrazit" než je stříhat.

Jo já jsem právě tuto úvahu trošku nedotáhl do konce. Že v Olomouci byly spinnery 2 a v Brně jsem to rozšiřil na 5. Naivně jsem myslel, že tím nebudou fronty. Ale ani ve snu by mě nenapadlo, že všech 5 spinnerů pojede nonstop celou otevírací dobu + ještě půl hodiny po zavíračce oba dny. I když se děti docela rychle střídaly a výměna papíru je otázka vteřin, tak prostě byl nával, fronty pořád a spotřeba koleček masová. No a kdyby neděle neměla zkrácenou otevírací dobu oproti sobotě, tak jsme s kolečkama na tisíci no.

Do budoucna to ještě musím vyladit, s tou ražbou a taky propagandou na druhé straně. Napadlo mě pořídit normálně razítko, kde bych si nechal na 3 řádky vysázet text (Kostky.org + facebook a instagram odkazy). Jako když si tam lidi nechají vysázet třeba jméno a kontakt, adresu. To je otázka tak tří nebo čtyř stovek nechat si to udělat, možná i méně. Jen jsem na to zatím koukal velmi zběžně na netu jako na možnost. A pak bych ty kolečka z druhé strany orazítkoval kostkovou propagandou. :D

Na fotce máš zrovna pekiho na stříhačce, ale i tvůj syn tam předtím seděl a stříhal jak robocop. Dost mně pomohl!

Jinak Mathes tam u mě několikrát fotil, tak doufám, že pak fotky dodá. Sám jsem udělal jen pár fotek koleček, nebyl čas.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

davroman

Citace od: Jezevec kdy 05.11.2018, 13:59:46
Na fotce máš zrovna pekiho na stříhačce, ale i tvůj syn tam předtím seděl a stříhal jak robocop. Dost mně pomohl!

Jj, vím o tom ... na půl dne se ztratil a pak přišel, že nemůže hejbat rukou.   :D
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Jezevec

#115
Citace od: davroman kdy 05.11.2018, 14:15:44
Citace od: Jezevec kdy 05.11.2018, 13:59:46
Na fotce máš zrovna pekiho na stříhačce, ale i tvůj syn tam předtím seděl a stříhal jak robocop. Dost mně pomohl!

Jj, vím o tom ... na půl dne se ztratil a pak přišel, že nemůže hejbat rukou.   :D

Tak mu vyřiď, že má u mě za to aspoň pořádnou čokoládu, až se někde příště uvidíme. ;) Ono tím, jak mně kluci každý něco pomohli nastříhat, tak já jsem mezitím nová nakreslil a získal tak dostatečný náskok abych to už dostříhal zbytek dne sám. Ale předtím jsem se dostal do situace, kdy ta kolečka rychleji mizela než jsem já stačil produkovat nová a to bych bez asistence fakt nezvládl. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peki

Otázka je jestli také nerozšířit počet spinerů (včetně lidí kteří se tomu budou věnovat) jako takových. Chápu že se fronta bude tvořit asi vždy, ale o toto byl opravdu velký zájem. A dost lidí to pak různě komentovalo že nebudou čekat,někdo předběhl atd.

Automatizovat výrobu kolečka, včetně nějaké propagace kostek by bylo určitě supr. Věcí ke zlepšování je stále hodně.

S Clermontem a Vočkem jsme zkusili nechat jedním ovladačem řídit děti vláček. Trochu jsem Clermontovi v nestřežené chvilce přestavěl MOC a přidal ještě jedny výhybky. Takže jsem pak ještě na stejném okruhu jezdil druh druhou mašinkou. Někdy jsme se honily někdy jsem jel v protisměru a už to vypadalo že se nabouráme. K nehodám za velkého nadšení publika taky docházelo. Názorně jsem pak předváděl že se nic neděje, vše se dá znovu složit. Do budoucna v tom budou kluci určitě pokračovat. Mohl by to být částečně i společný projekt. Dodat tam ještě pár věcí, které se řídí IR (vrtulník,jeřáb, kolotoč.   

On line video reportáž (video nebo aspoň fotky). To co udělala TV prima by se dalo udělat v menším i v naší režii a hodit to první den výstavy na FB ,fórum atd. Taková rychlá pozvánka na akci

Jezevec

Citace od: peki kdy 05.11.2018, 14:43:34
Otázka je jestli také nerozšířit počet spinerů (včetně lidí kteří se tomu budou věnovat) jako takových. Chápu že se fronta bude tvořit asi vždy, ale o toto byl opravdu velký zájem. A dost lidí to pak různě komentovalo že nebudou čekat,někdo předběhl atd.

Automatizovat výrobu kolečka, včetně nějaké propagace kostek by bylo určitě supr. Věcí ke zlepšování je stále hodně.
 
On line video reportáž (video nebo aspoň fotky). To co udělala TV prima by se dalo udělat v menším i v naší režii a hodit to první den výstavy na FB ,fórum atd. Taková rychlá pozvánka na akci

Mně se dost u propagace osvědčila tato metoda:

Vytvořit pro akci na fb událost. Tuto událost pak všemožně sám nasdílet (dlouhý soupisek všemožných skupin si asi každý všiml) plus domluvit sdílení s několika sledovanými lokálními fb stránkami (nad 10 tisíc sledujících) a pak v momentě kdy událost má solidní dosah lidí, postovat dovnitř do události příspěvky. Nevím kolik lidí si toho všimlo, ale s Brnem jsem to takto dělal a mělo to větší zásah u lidí v dané oblasti než kdybych to házel čistě na hlavní stránku Kostek. Protože posty vypuštěné interně v události fb cpe jen těm lidem, co už s tou události provedli nějakou interakci, tím pádem jde o lidi, které tam my chceme lákat, navíc oni to dále sdílí a tak počet zasažených roste. Na hlavní stránce kostek jsem taky postoval, ale tam to vidí většina lidí mimo Brno a dosah na cílovou skupinu v dané lokalitě je tím pádem o dost slabší. Klíčový faktor vidím právě v těch interních postech v události.

Co se týká spinnerů, tak za ty dva dny se rodiče hádali fakt dost o tom, kdo je na řadě nebo odkud se má čekat. Děti mnohdy brečely. Stabilně dost lidí přišlo a zase odešlo, případně vzdalo čekání s tím, že je to na dlouho. Někteří se vrátili později, jiní ne. Myslím, že kdyby mohli kreslit skutečně úplně všichni, kdo projevili zájem, tak jsme na 1500 kusech, protože místy byl ten odliv lidí neochotných čekat fakt velký a v součtu za oba dny to nebude malé číslo. I tak tam pořád ale někdo točil, pořád dost lidí čekalo, na každé jedno místo z pěti spinnerů se většinu dne tlačilo hned několik dětí. V rámci možností jsem jich "obsloužil" maximum a do budoucna jedině jak říkal peki, více spinnerů, ale to už bych sám skutečně neobsloužil. Už teď obsluhovat těch pět bylo hardcore.

Jinak menší zajímavost, musel jsem několikrát denně posunovat zpět ty lavice, jinak bych na konci dne seděl ve skříni, jak se na to ty děti lepily.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peki

Citace od: Jezevec kdy 05.11.2018, 15:01:24
Mně se dost u propagace osvědčila tato metoda: Vytvořit pro akci na fb událost. Tuto událost pak všemožně sám nasdílet.....

Určitě, domnívám se že to je cesta. Podle mne je při tom ale důležité souběžně s akcí budovat značku, aby bylo jasné že to je výstava o Legu ale kterou dělají kostkaři z kostek = bude to stát za to.


Citace od: Jezevec kdy 05.11.2018, 15:01:24
Co se týká spinnerů, tak za ty dva dny se rodiče hádali fakt dost o tom, kdo je na řadě nebo odkud se má čekat. Děti mnohdy brečely.....

Bylo i hodně reakcí v anketě, ne kokrétně ke spinneru ale obecně že některé rodiče by bylo třeba "usměrnit". Takže u těch spinnerů by se to mělo zvážit  5 se jich vešlo na 2 lavice. Zdvojnásobit kapacitu na 10 by nemusel být tak velký problém.

Jezevec

#119
Citace od: peki kdy 05.11.2018, 15:13:36
Citace od: Jezevec kdy 05.11.2018, 15:01:24
Mně se dost u propagace osvědčila tato metoda: Vytvořit pro akci na fb událost. Tuto událost pak všemožně sám nasdílet.....

Určitě, domnívám se že to je cesta. Podle mne je při tom ale důležité souběžně s akcí budovat značku, aby bylo jasné že to je výstava o Legu ale kterou dělají kostkaři z kostek = bude to stát za to.

Jo ono jenom nejde fakt tolik věcí najednou. Např. co se letáků fyzicky týká, sám jsem v Brně nějaké taky dával. A zapomněl jsem třeba do obchodu kam chodím pro lego (legová speciálka), na jiná místa kam jsem nedal a vzpomněl si až potom nebo už taky nebyl čas a další letáky. Jsem jenom člověk jezevec, tak hold taky nemám mozek jak počítač žejo. Napřesrok bych i více zasáhl Brno venkov, tady u nás jsem se jenom zmínil lidem v okolí při řeči, koho jsem jak potkal a už jsem zazmenal, že tam ti lidi dojeli až od Tišnova třeba a byli sakra rádi, že s dětmi dojeli a chválili. Takže tady jsou ještě velké rezervy, přece jenom Brno a hlavně celá jeho periferie (Brno venkov) i vnější okolí má obrovský potenciál co se týká lidských zdrojů. A my ho zatím jen skromně dojíme, do budoucna to chce pumpovat (nemyslím ve finančním kontextu, ale v kontextu natáhnutí lidí).

Citace od: peki kdy 05.11.2018, 15:13:36
Citace od: Jezevec kdy 05.11.2018, 15:01:24
Co se týká spinnerů, tak za ty dva dny se rodiče hádali fakt dost o tom, kdo je na řadě nebo odkud se má čekat. Děti mnohdy brečely.....

Bylo i hodně reakcí v anketě, ne kokrétně ke spinneru ale obecně že některé rodiče by bylo třeba "usměrnit". Takže u těch spinnerů by se to mělo zvážit  5 se jich vešlo na 2 lavice. Zdvojnásobit kapacitu na 10 by nemusel být tak velký problém.

Taky hlavně mezi spinnerama větší mezery, aby ty židle nebyly tak blízko, dětem (zdravým, natož nějak indisponovaným) se špatně odcházelo a i dostávalo na volnou židli. Ty 2 lavice na 5 spinnerů byl nakonec malý prostor, pro kreslení stačil, ale výměna pozic byla horší. I by se mělo počítat s jedním bezbariérovým, byl tam kluk na vozíčku, nějaké děti sem tam o berlích, i Vočko si jeden vytočil. Pro příště bych dal jeden jakoby bokem se snazším přístupem.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.