Kostkování Pardubice, říjen 2018

Založil Izabella08, 26.04.2018, 18:45:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

#60
Ahoj, jede na výstavu někdo, kdo má BL shop? Nebo někdo kdo by měl alespoň tyto dílky?
Děkuji

4x Black Tile, Round 2 x 2 with Hole


1-2x
Reddish Brown Panel 1 x 2 x 1


cca 8x Dark Green Plate, Round 2 x 2 with Axle Hole


Technic, Axle 6 - 7 - 8 ...12
zkrátka různé dlouhé Axle v libovolné barvě

zn.: levně  ;D

Díky moc. Kdyžtak písněte prosím SZ, ať to tu neplevelíme.  ;)

Izabella08

Raději píši KDE a KDY akce Kostkování PARDUBICE:

akce se koná:
ABC klub, Štolbova 2665, Pardubice
instalace v pá 5.10. od 14 hod do 22 hod + v so 6.10. od 7.30 hod do 10 hod

https://www.abc-klub.cz/
https://mapy.cz/zakladni?x=15.7822745&y=50.0327597&z=17&source=firm&id=2618363&q=abc%20klub

UBYTOVÁNÍ : Hotel Trim, Semtínská 56, Pardubice
- hotel je vzdálený cca 10 min autem od ABC klubu
- jde opět o slušné ubytování (rodiny+kamarádi budou pospolu:))
- parkování přímo před hotelem

odkaz na hotel :
http://hoteltrim.cz/
https://mapy.cz/zakladni?x=15.7558751&y=50.0618569&z=17&source=firm&id=710247&q=HOTEL%20TRIM


Matthes_CS

Ahoj,
na výstavě budu mít kolejiště s dvěma okruhy a na sobotu mi bohužel odpadla výpomoc, takže bych byl na kolejiště sám, což se mi nechce. Našel by se tu někdo, kdo by byl ochoten v sobotu být na výstavě a pomáhat mi? Jednalo by se hlavně o hlídání, aby děti nejezdili moc rychle a pomáhání jim s ovládáním.

Děkuji, Matěj

Izabella08

Citace od: Matthes_CS kdy 02.10.2018, 20:28:15
Ahoj,
na výstavě budu mít kolejiště s dvěma okruhy a na sobotu mi bohužel odpadla výpomoc, takže bych byl na kolejiště sám, což se mi nechce. Našel by se tu někdo, kdo by byl ochoten v sobotu být na výstavě a pomáhat mi? Jednalo by se hlavně o hlídání, aby děti nejezdili moc rychle a pomáhání jim s ovládáním.

Děkuji, Matěj
Matěji, zeptám se ještě Stimpiho..ten je hlavní dodavatel brigádníků:)

Stimpi


Vasyk

Mám doma kostko - mozaiky, mám je vzít s sebou ??

Stimpi

Kdo jedete do pardubic, není mezi Vámi někdo, kdo by byl ochotný půjčit 42030 Volvo L350 Kolový nakladač. Kámoš co má se mnou přijet má problém v práci, a je možné že nedorazí.
Počítal jsem že ho přiveze a já ten svůj přestavěl na B model na odvážení fazolí. Teoreticky by ho měli přivézt páni ze speciálky Lega ale nemám na ně kontakt.
Díky Sti

Izabella08

Citace od: Vasyk kdy 03.10.2018, 19:33:29
Mám doma kostko - mozaiky, mám je vzít s sebou ??
Určitě,Vašku, budu ráda:)

Izabella08

Citace od: Stimpi kdy 03.10.2018, 19:40:10
Kdo jedete do pardubic, není mezi Vámi někdo, kdo by byl ochotný půjčit 42030 Volvo L350 Kolový nakladač. Kámoš co má se mnou přijet má problém v práci, a je možné že nedorazí.
Počítal jsem že ho přiveze a já ten svůj přestavěl na B model na odvážení fazolí. Teoreticky by ho měli přivézt páni ze speciálky Lega ale nemám na ně kontakt.
Díky Sti

Luki, tel. na pana prodejce, pana Stejskala  je 602312854.

Stimpi

Super děkuju, zítra pořeším, doufám ale že to nebude třeba ;)

Izabella08

Citace od: Stimpi kdy 03.10.2018, 20:39:53
Super děkuju, zítra pořeším, doufám ale že to nebude třeba ;)

Hlavně v pohodě...máme i tak co ukázat:)

Izabella08

Raději Vám předkládám seznam KDO KDE S KÝM je ubytovaný:

1-lůžkový pokoj Nikolínek
2-lůžkové pokoje:
rodina Špičkova (mají jednu celou buňku)
Horáčkovi
Menclovi
Wernerovi
Hanákovi
Tomik+Petronel (Tomik dorazí až v sobotu)
HD+Lucka
Milan+Matka

Rodiny a kamarádi jsou jako vždy pospolu, pokoje jsou zaplacené, na recepci nahlaste Vaše jméno a heslo LEGO.
Ubytovat se lze od 14 hod.Personál je příjemný a těší se na nás:)

Na pokojích Vás bude čekat (nečekaně :)) překvapení v podobě balíčku plného dobrot...protože nebudu během výstavy podávat občerstvení. Stejným balíkem obdaruji i neubytované účastníky Kostkování v hotelu Trim.





Izabella08

#72
Dále pak píši seznam účastníků sobotní společné večeře, která se koná v hotelu TRIM v 19hod

řízek má objednaný
Hardegon
Robkt. 2x
Stimpiho paní
Nikolínek
444Martin
HD+Lucka
Matka+Milan
Wernerovi 2x
Znouze
Petronel
Cendix
Matthes
M-tron+syn
Šipka 3x
Sanna

Guláš:
Hardegon
Robkterýten
Ryxe
444Martin
Tomik
Stimpi+Láďa
Patkutil
Vašík 2x
Šipka
Stoly budou pro nás připraveny do tvaru U či L...prosím první příchozí, nechť obsazují místa od krajů, ať i ti poslední sedí pěkně vedle sebe:)

Izabella08

Na všechny se už moc těším...v pátek v ABC klubu AHOJ!

peki

1) Budu jako vždy rozdávat kostky na přehrabání (asi vás postupně obejdu na akci během neděle). Vezměte si s sebou něco kam to bude možné vysypat.

2) Aukce bude v neděli.Domluvte se a dejte mi vědět (Izabela stačí mi to říci v sobotu večer) jestli chcete aukci:
- před otevřením (budu spát ze soboty na neděli v Hradci, takže mohu být i brzo ráno na místě)
- nebo po uzavření výstavy (nechci zdržovat úklid a balení).

Odhaduji 20-30  minut na aukci. Pokud se mi podaří dostat do auta tak se bude dražit i neotevřená krabice kostek, tak jak chodí přímo z Dánska.

444martinhanak

#75
Díky moc Peki, že stihneš i Pardubice.
Za aukci bych byl rád.

Matthes_CS

#76
Jsem rád, že jsem se zúčastnil, moc pěkná akce. Děkuji za všechno :)

Nahodil jsem pár fotek, album je soukromé (necenzurované  >:D ), viditelné jen přes odkaz.
Edit: nové album viz níže

Robkteryten

Dikes za super akci, děti si měli kde hrát na  ;)
Ty fotky nevim,  nevim. O tom figovi bych radsi pomlcel.

Matthes_CS

Tak už pořádné fotky, bez nevhodných. Fotil jsme hlavně ráno, než se otevřelo.

Kuba

Moc pekne. Skoda te rozlozene sily. Modely dohromady z obou vystav dohromady, to by bylo neco.   ;)

Na druhou stranu, alespon se overilo, ze i vikendovky jdou udelat s obrovskou kvalitou staveb dve najednou. ;) ale pokud je sance dal rust, bude lepsi, kdyz se z toho nestane pravidlo.

Kazdopadne klobouk dolu a doufam, ze jste meli peknou ucast ;)
Na fotkach je i nekolik peknych staveb, ktere tady snad ani nikdo neprezentoval.

peki


Petronel

Citace od: Kuba kdy 08.10.2018, 12:51:36
Moc pekne. Skoda te rozlozene sily. Modely dohromady z obou vystav dohromady, to by bylo neco.   ;)

Na druhou stranu, alespon se overilo, ze i vikendovky jdou udelat s obrovskou kvalitou staveb dve najednou. ;) ale pokud je sance dal rust, bude lepsi, kdyz se z toho nestane pravidlo.
Jsem si naprosto jist, že to nebyl žádný záměr. Zkrátka opravdu nebyl jiný víkend k dispozici a tak to takto nešikovně vyšlo.
Ale jak říkáš - očividně se výborně zvládli obě akce.

Citace od: Kuba kdy 08.10.2018, 12:51:36
Na fotkach je i nekolik peknych staveb, ktere tady snad ani nikdo neprezentoval.
Je to přesně tak! Dokonce některé elitní afoly jsem za to trochu pokáral.  >:D
Prosím dávejte své stavbičky i na kostky. Musíme to tu zase trochu oživit a je škoda nevidět taková veledíla.

Petronel

#82
Jinak za mě to byla naprosto výborná akce. Izabella se toho chopila originálně a naprosto skvěle. Myslím, že museli být spokojeni nejen návštěvníci, ale hlavně i vystavovatelé!
Hotel na celý víkend,
na pokoji již připraven velký balíček různých dobrot a k tomu pivka od sponzora,
v sobotu večer dobrá večeře se vším všudy,
během ní i tombola s menšími lego sety pro každého,
památeční sklenička s názvem výstavy,
perníček se study  :D
peněžní příspěvek
a určitě jsem i na nějaký benefit zapomněl. 8)
A v neděli nás samozřejmě ještě potěšil Peki s dílkami a aukcí.

Brigádníci na výpomoc byli také přínosní, nebyl to takový nápor na afoly a vše šlo daleko líp!
Návštěvníci (hlavně ti menší) měli velkou radost z hracích stanovišť a jak jsem tak zpozoroval, velká část jich tam byla hodiny a hodiny. Dokonce i oni nám po zavíračce pomáhali s úklidem a rozebíráním toho co všichni vytvořili na mnoha staveništích.
Prostě senzační akce.
Díky moc Pavlíno a kdykoliv budeš chtít, jsem tu. Jen rychle něco dalšího postavit!

Jezevec

Už se v tom nemá smysl pitvat, od příštího roku bude zajištěno, aby se žádné výstavy nepřekrývaly. Tečka. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Stimpi

Tome, chápu že se cítíš ukřivděný, máš na to právo, ale uvědomuješ si, že jsi jediný, který to tu komentuje a že si tím děláš medvědí službu?

Chairudo

Citace od: Stimpi kdy 08.10.2018, 22:00:03
Tome, chápu že se cítíš ukřivděný, máš na to právo, ale uvědomuješ si, že jsi jediný, který to tu komentuje a že si tím děláš medvědí službu?

Uvědomuji, jen mě překvapuje že tomu nesmyslnému výroku stále někdo věří a prostě mi to nedalo. Mažu :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

puresis

CitaceMoc pekne. Skoda te rozlozene sily. Modely dohromady z obou vystav dohromady, to by bylo neco.
Proto neni od věci zvážit možnost větší výstvní plochy jak říkal Charudo, otazka finčni je druhá vice m2 - větší nakldy -  neznamené vice návštěvníků -  2* riziko prů...u  Nevim jak to přesně mezi Vámi je ale oba +++ za výstavy. howk.

Stimpi

Už jsem se z víkendu trochu zmátořil, tak bych rád poděkoval za akci, bylo to super, až v rodinném duchu. Lidé byli moc spokojeni, a myslim, že by to mohl být super začátek nové tradice.
Díky moc!!!

milanv

Díky za skvělou akci. Jako už tradičně, celý víkend obsahoval jediný nezábavný moment: konec. Bylo tam tak pohodově, že bych tam nejraději byl týden a klidně makal každý den pro návštěvníky. I když to bylo náročné (a to jsem původně chtěl být jeden z hrdinů jako peki nebo Hačislav, a stihnout obě výstavy - v kombinaci s množstvím modelů nevím, kdy bych stíhal spát, mají oba můj obdiv). Pohoda, pocit že se na tebe a tvůj tým můžu naprosto 100% spolehnout a tím se soustředit jen a pouze na svou práci, to mi dodávalo baterky - ostatně jako na tvých akcích pokaždé, Pavlíno. Nevím jakou magií to děláš, ale i brigádníci byli opět skvělí. Plus ten pocit ze společného výsledku - zdaleka nejen materiálního, ale hlavně té atmosféry. Já se přiznám, že jsem nestíhal tolik sledovat jednotlivce v návštěvnickém davu, ale ostatní mi hlásili, že poznávali některé tváře ze soboty - opravdu poměrně zajímavý počet rodin přišel v neděli znovu. Na stejnou "výstavu"!

Mě osobně mrzí, že jsem byl nějaký nachcípaný (ostatně bylo nás takových bohužel tentokrát víc) - tak jsem se těšil na sobotní posezení večer a nakonec jsem musel zapadnout na pokoj. Ale byl to skvělý nápad, určitě to udělej i příště, jestli to bude možné, moc prosím. Je to za víkend vlastně jediná pořádná příležitost si s ostatními kostkaři popovídat, takže je mnohem lepší si koupit vlastní studený oběd na akci, když ty můžeš za ušetřený peníz zorganizovat to posezení.

Vylepšení mě určitě nějaká napadají. Ještě lépe (ne nutně více - spíš lépe, efektivněji, "elegantněji") bych chtěl propagovat, že to všechno dělají kostky.org. Rodí se mi pár nápadů, jak to zkombinovat s propagací Kostkování, aby se to vzájemně posílilo. A pak i další věci kolem marketingu, zase ne o množství, spíš o nápadech co by možná šlo efektivněji, co za informace je potřeba lidem vysvětlit předem atp. ...
Pán na Žlutém hradě

Ryxe

Také bychom chtěli se Sannou poděkovat za pěkný víkend a to nejen za materiální pozornosti ať už LEGOvé, či neLEGOvé (skleničky jsme dovezli vcelku ;) ), ale i za fajn atmosféru a možnost setkání s kamarády. Celá akce, stejně jako na jaře v Olomouci byla ve velmi pohodovém duchu a z reakcí návštěvníků bylo patrné, že si Kostkování užívali plnými doušky. Díky Pavli za skvělou organizaci, pokud to jen trochu půjde, určitě se příště zase rádi zúčastníme ;).