Největší kolejiště pro výstavu v Praze 1.3.2017 - cca polovina června

Založil peki, 23.10.2016, 08:56:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Pravděpodobně půjde o klasický tvar obdélník šířka 2m dšlka cca 30 m (možná i více).

První můj nápad je že bychom udělali několik "samostatných"  kolejišt, ktere budou ale nemusí být propojené.
Požadavek bude ovládání vlaků pomocí tlačítek (poslední lipno, koskoland). Ovládání bych si vzal na starost.

Kdo s čím může pomoci?

Pokud by půjčil kolejiště MIHO (cca 2x8 m)
Přesuneme +- to co je v koskolandu a co mohu dotat (2x 15 m)
ukecám hobbiho  >:D ( 2x7 m)
Počítám s Mirkem případně někdo další tak by to nemusel být problém.

Kdo s čím by mohl pomoci?


Jonas

Pokud by byl zájem a (možnost zařídit odvoz), tak bych mohl nabídnout pár nádražních budov z mého někdejšího města Kamenice. Aspoň bych byl donucen to trochu oprášit (a následně pak definitivně rozebrat). Budovy z města nenabízím, protože ty už jsou použité ve stávajícím kolejišti na Kostkolandu.



Nabízené budovy jsou k vidění zde.

Případně bych mohl poskytnout i nějaký vozový park.
Jonas - Můj Brickshelf

fanda

Mohu nabidnout koleje 9V i plastove, tovarni vozidla a modulary.

MiHo

Se mnou lze počítat až po 6.3.2017. Před tim už jsem slíbil výstavu v Brně.

MÍLA

Můžu něco vyhrabat ze skříně nebo nově postavit, plastové koleje do kolejiště by se taky nějaké našli.

peki

Drážní budovy se určitě hodí.
Tovární moduláry nepotřebuji ty mám.
9V koleje možná potřebovat budeme, bude potřeba vyřešit evidenci.

waf

Pokud mi tam vytyčíte nějaký prostor, tak rád pomůžu. Nemám ale žádné 9V koleje.

peki

Citace od: waf kdy 24.10.2016, 14:40:45
Pokud mi tam vytyčíte nějaký prostor, tak rád pomůžu. Nemám ale žádné 9V koleje.

V jakém smyslu? Co konkrétně?

waf

Záleží, kolik bude třeba zastavět prostoru, jaké budou nápady a kolik bude času na stavění. Pár baseplate bych určitě dal.

Např. jako statickou bych mohl postavit továrnu na auta, kde by byla prosklená výrobní linka, na které by minifigové postupně montovali auta, plus by k tomu byla vlaková vlečka s vagóny naloženými vyrobenými auty a případně i skládáním výrobních dílů, parkoviště s vyrobenými auty, náklaďáky odvážejícími vyrobená auta a případným i skládáním výrobních dílů z náklaďáků, potom takové to příslušenství továrny jako vrátnice se vjezdem, nějaké kanceláře, skladové prostory, případně autosalón apod. Odhadem by to zaplnilo dva krát tři velké šedé baseplate, možná i více...

Citace od: peki kdy 24.10.2016, 14:58:15
Citace od: waf kdy 24.10.2016, 14:40:45
Pokud mi tam vytyčíte nějaký prostor, tak rád pomůžu. Nemám ale žádné 9V koleje.

V jakém smyslu? Co konkrétně?

peki


MiHo

Nabízím červené nádraží a žlutý MOC modulár s červenou střechou.


peki

Supr. Nádrazi a ost. stavby se budou hodit. Vzal bych klidně i celé kolejiště  >:D jako v koskolandu, bylo by sam. kolejištěm v rámci věčího celku 2-3 sam. kolejiště tvořící jeden velký celek.

Cílem je postavit něco opravdu vellkého  >:D

peki

Potvrzený rozměr pro kolejiště bude 30 x2 m.

Došlo k posunutí otevření na 1.4. Instalace (výstavy) cca od poloviny března. U kolejiště po dohodě modulů dokážu řešit individuálně.

Chtěl bych udělat několik na sobě nezávislých (samostatných) kolejišť. Prioritou je co nejvíce pohybu a tlačítek pro ovládaní dětmi. 

MiHo

Vzhledem ke změně termínu nabízím nezávislé (samostatné kolejiště) 10 x 2 m s námětem letiště uvnitř oválů.

peki

Citace od: miho kdy 18.11.2016, 13:06:56
Vzhledem ke změně termínu nabízím nezávislé (samostatné kolejiště) 10 x 2 m s námětem letiště uvnitř oválů.

Ok dle naší domluvy při třídění.

davroman

Citace od: peki kdy 18.11.2016, 13:36:36
Citace od: miho kdy 18.11.2016, 13:06:56
Vzhledem ke změně termínu nabízím nezávislé (samostatné kolejiště) 10 x 2 m s námětem letiště uvnitř oválů.

Ok dle naší domluvy při třídění.

Milane, počítej s námi na stavbu kolejiště jako obvykle.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

MiHo