(Vlastní) Expecto Prasonum ze setu 76414

Založil Tomik, 11.11.2023, 19:57:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

"Expecto Prasonum!" vykřikl Henry Proper a v tom se objevil modrej kanec velkej jako stodola. ;D

Jakožto velký fanoušek Henryho Propera (viděl jsem celé první tři díly a první zvířata) jsem hned po odhalení setu 76414 věděl, že si ho musím pořídit a přestavět na ultimátního Prasonuse.



Původně to měl být domácí vepřík, ale nebylo z čeho postavit ikonický zakroucený ocásek, tak jsem ho musel povýšit na pořádného divokého kňoura. Čuník má trochu karikaturní proporce s velkou hlavou a ještě většími kly. Nohy jsou příliš slabé na to, aby ho unesly, takže je doplněný stojánkem stejně jako originální jelen a vlk.





www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Icewalker

"Asterixi! To je ale pořádnej kňour!"
Moc pěkný kousek.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Anatyt


Tomik

Díky za komentáře.

Citace od: Icewalker kdy 11.11.2023, 20:07:08"Asterixi! To je ale pořádnej kňour!"
Moc pěkný kousek.
Když o tom mluvíš, tak na Obelixovu lásku k divočákům jsem úplně zapomněl. Zato jsem si vzpomněl na Bivoje z Dívčí války, který s sebou pořád tahal divočáka.

Ještě jsem nezmínil, že jsem také velkým milovníkem prasátek. Hlavně těch pečených, smažených, grilovaných a uzených. ;D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Izabella08

Tomiku,

to je paráda...i tentokrát jsi do svého modelu dal i kus vtipu:)
Bude ke stáhnutí opět návod?

Tomik

Citace od: Izabella08 kdy 19.11.2023, 06:34:05Tomiku,

to je paráda...i tentokrát jsi do svého modelu dal i kus vtipu:)
Bude ke stáhnutí opět návod?
Díky. Návod bude ke stažení začátkem prosince. Tento model jsem přihlásil do soutěže na LEGO ideas, tak chci se zveřejněním návodu počkat na vyhlášení výsledků.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Izabella08


peki


Anatyt

Gratulujem Tomík! :)  Ale to víťazné dielo je proste BOMBA!

Tomik

Citace od: peki kdy 05.12.2023, 12:04:55RUNNER UP WINNER ONE - EXPECTO PORKONUM BY TOMIK
gratulace  :)
https://ideas.lego.com/blogs/a4ae09b6-0d4c-4307-9da8-3ee9f3d368d6/post/94e0b1d9-4a19-43a5-a44b-6c8a42747807
Díky. Přiznám se, že když mi před dvěma týdny přišel email z Lega, že mého čuníka vybrali jako jednoho z vítězů, byl jsem štěstím bez sebe. Poprvé jsem se zúčastnil soutěže na LEGO Ideas a hned jsem skončil na bedně. ::)

Jinak, návod vyjde ještě před Vánoci a bude zdarma ke stažení.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Návod na Prasonuse je ke stažení zde.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr