Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Mtron

tak snad tyhle fotky budou lepší než ty předchozí  :P
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mates

člověče, také mtron nemusím, ale je pravdou, že ve tvém podání to dostává jiný rozměr!
Jen tak dále! Jsem rád, že se i já malou měrou, můžu podílet na tak významném projektu :D ;D >:D 8)

Mtron

Našel jsem na brickshelf galerii http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=175230
práce od MarkWalsh. Pěkné škoda ,že není víc obrázků
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

J_BOB

tie mechy su paradne...podla vybavenia to tipujem na daco podobne ako zlty nakladac s Aliens :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Mtron

#94
vlastní výroba - po nezdravém naštvání z fotbalu se zrodilo tohle >:D >:D
Tigerfighter Mrton a k tomu pár fotek  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Radical

Ty mechi mi připomínají takové ty roboty z matrix revolution  :D ;D
Old lego , good lego.

Colonel32


fuli

Stíhačka je dobrá, po dnešním fotbale bych to asi nevyrobil.
Když jsem slyšel výsledek, byl jsem zrovna na tréningu kung-fu a málem jsem zabil soupeře ;D ;D ;D
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

chadzi

peknej fighter. jinak se mi na tom brickshelfu libi ta cernocervena kombinaca - mozna bys to moh pouzit na tu svou bazi, treba by to ozivilo  8)

otaznik

Hlavně název je super: Tigerfighter Mrton !!  >:D >:D

Mtron

Tak už je to tady po 17 letech  :) Od dětství jsem si přál tento set. Po 17 letech můžu říct , že se mi splnil klukovský sen. Hehe zní to možná bláznivé , ale je to tak. Mám všechny sety od Mtronu a konečně můžu stavět základnu. Přikládám pár fotek na ukázku, jenom chci říct , že je to naprosto dokonalý a už to má i přezdívku :-) BEJK. Protože když to postavíte vedle těch setů a nebo vedle základny co stavím je to naprosto nehorázný rozdíl. Jak nazvali v LEGU... megacore magnetizer ... MEGA BEJK ;D

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Raistlin M

Závidím Ti. Já po něm také toužímuž od dětství, ale tiše doufám, že mi dovypadne z kw. Už z kw jeden mám, ale bez kol ;D. Asi si seženu ty kola a nebudu čekat kde co vypadne.
Sice si ten set můžu koupit celej někde na e-bay, ale to by nebylo to pravý. ::) ;)

myth

Gratulujem. Viem si predstaviť, aké pocity asi zažívaš. Mojím vysneným setom z detstva bol Stardefender 200. Keď som ho získal, tešil som sa ako malý chlapec ;D . Pravdu povediac, neprotestoval by som proti tomu, keby sa mi podarilo zohnať ešte jeden, dva, tri... :D kúsky tohto skvelého setu.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Micho

Citace od: Mtron kdy 29.06.2006, 11:22:09
Tak už je to tady po 17 letech  :) Od dětství jsem si přál tento set. Po 17 letech můžu říct , že se mi splnil klukovský sen. Hehe zní to možná bláznivé , ale je to tak. Mám všechny sety od Mtronu a konečně můžu stavět základnu. ....

Nedá mi nenapísať. Tvoje prvé dielka a prezentáciu som vnímal ako niečo nezaujímavé, ale stále som si to omrkol. A musím uznať, že svojím nadšením a vytrvalosťou si aj mňa postupne vtiahol do svojho sveta a niečo o tom už viem.

Takže želám veľa zdaru pri ďalšom rozvíjaní tejto témy a pekné ďalšie dielka, ktoré si rady mnohí pozrieme.  8)

Colonel32

Kup kola z BL, tak drahy zase nejsou, a rozhodne je sezenes snaze, nez nejake vzacnejsi dily z tohohle setu, treba predni sklo.

PS nevim, jak byste se citili vy, ale ja bych se cca 5 minut kochal, a pak bych mel celkem depku z toho, ze uz ho mam, a ze se tedka musim tesit zase na neco jineho

Mtron

colonel32 ;D 5 minut ? hehe já se budu kochat dokud budu živ. A depku tu mít nebudu. Když jsem postavil BEJKA k základně zjistil jsem že je to strašný nepoměr a budu muset chtě nechtě předělávat a zvětšovat a to hlavně na výšku, protože výška BEJKA je asi 25 bricku včetně antény. Takže nastává otázka obchodníci kde sehnat kostky  ;D ;D. potom nastává další kde na ně vzít  ;D. Odpověď ?????
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

chadzi

Citace od: Mtron kdy 29.06.2006, 13:48:27
potom nastává další kde na ně vzít  ;D. Odpověď ?????

vic vydelat nebo usertit nekde jinde (nejist?  :P )

Mtron

#107
Vzhledem k neustálím bojům a napadání rodu Mtronu ze strany Blacktronu, byla rada Mtronu postavena před nelehký úkol a to ve zlepšeni svých bojových stíhaček. Vědci a konstruktéři měli vyvinout fightery , které by předčili Blaktronské stíhačky ve všech směrech a dokázali si poradit i s těžkými cruisery.Po dlouhém vývoji a těžké práci vědci a konstruktéři představují druhou řadu TIGERFIGHTERŮ. Mají několik předností jako sklopná křídla, přídavné proudové motory. >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Anakin

A Mtron vývojári sa zasa prekonali.Velmy pekná práca.Len tak dalej.

chadzi

Mtron rulez, fakt moc pekny vecicky. kdybych byl malej tak bych u tebe slouzil abych si s tim moh hrat  ;D ;D

Mtron

#110
Něco pro fanoušky SPACE, protože jich je po skromnu  :'( vzhledem k tomu , že stavba mojí základny neustale pokračuje a nechce se mi teď fotit , protože ji stále předělávám k obrazu svýmu,poskytuji Vám náhradu , kterou jsem našel na bricklinku. http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=192412
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Mtron

pokračování mojí základny , zatím je to jenom hrubě rozestavěné a chybí tomu celá zadní část. pár fotek ;)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

#113
další fotečky
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jenčula

Pěkně Ti to roste, jen tak dál... Mtronu zdar!
Můj RELAX

Benelli_2000

Už se těším až začneš nadávat, že se ti to nevejde na stůl, protože tímhle tempem, jakým to roste, k tomu jistě brzy dospěješ  ;D
Je to nádherná proměna, když se to porovná s tou první fotkou, kterou jsi sem dával. Roste ti to jako z vody  :D
Jen tak dál! Sqělá práce.
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

MiP

Dobrá práce, Mtroni potřebují silné opevnení, když jich je tak málo, aneb "modrý" už ví, že?  ;D ;D ;D
Jinak, koukám máš tam už i koridor, ale není standardně umístěn. S takovou ke spojení nedojde...  >:D
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

Mtron

koridor je umístěný dobře jak výška tak délka , přesně podle zeminetu, jenom mi tam ke spojení chybí dva bricky technik s dirkou  :) to kvuli spojení  ;D modrý už vědí  :D , v zadní části základny bude hangár s dílnou jak pro pozemní tak pro vzdušné jednotky. V horním patře bude sklad konteineru a nad tím vším výzkumné, velící a další centra. ???
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

chadzi

jo jo jo  8) uz sem netrpelive cekal na dalsi update, vypada to moc dobre. jen asi cerveny dilky nestihaji co?  ;)

Hansel

Také se mi to moc líbí, ty stroje vyskládané v pozadí by se mi ještě více líbíily doma  ;D
Pěkně to roste, jsem zvědavý, jak veliké to bude, až to bude hotové, tedy jestli to hotové někdy bude, základna může růst pořád. Jen bych tam přidal více černých (nebo jinak barevných, kdybys měl averzi proti black :)) detailů, na některých místech se mi to zdá moc jednobarevné. Jinak super ;)
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)