*TOP* (Vlastní) Minas Tirith

Založil Chairudo, 15.06.2011, 22:14:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Citace od: Izmael10 kdy 06.10.2012, 15:47:29
Citace od: linhi kdy 06.10.2012, 15:37:18
Neeee,to tvé bude asi určitě větší,už máš nějakou představu na vojáky Gondoru??

Možno sa objavia v 2.vlne LotR setov.

V to doufám, ale jestli to stejně nebude do jara/Lipna, tak mám v plánu nakoupit Metalic Silver helmy, brnění a černé pláště a něco si spíchnu sám  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Ryxe

Vypadá to opravdu dobře. Co se týče rozměrů, myslím, že to bude větší a určitě vyšší než Hluboká. Hrozně rád sleduji, jak se tato stavba vyvíjí. Chci se zeptat, bude ve finále okolo zuřit ta veliká bitva?

linhi

Tady hážu odkaz na Kanadský BL - já odtud bral samolepky pro svou custom armádu co byla na Brlohu,má opravdu kvalitní samolepky...

http://www.bricklink.com/store.asp?p=DeadNight

Určitě si vybereš... hážu sem i nějaké jeho obrázky samolepek...

Chairudo

Citace od: linhi kdy 06.10.2012, 19:44:31
Tady hážu odkaz na Kanadský BL - já odtud bral samolepky pro svou custom armádu co byla na Brlohu,má opravdu kvalitní samolepky...

http://www.bricklink.com/store.asp?p=DeadNight

Určitě si vybereš... hážu sem i nějaké jeho obrázky samolepek...

Díky moc, třeba se mi něco hodit bude.

Citace od: Ryxe kdy 06.10.2012, 17:55:17
Chci se zeptat, bude ve finále okolo zuřit ta veliká bitva?
Bitva nebude, jen idylka města v klidu a míru.
Chci dát nějaké vojáky jako hlídky na důležitá místa a jinak běžný městský pohyb, nějaké služebnictvo a tak.
Hlavně bych chtěl ty 4 strážce kolem Bílého stromu tak jak jsou, ale to bych musel požádat někoho šikovného aby mi je vyrobil :)

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Tak jsem trochu hledal a hele co jsem našel
Sada
Tak to nějak půjde  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

linhi

Hups to jsou ty jeho potisky :-D Jen on to míval perfektně zpracované,musím mrknout zda jsem od něho tenkrát nějaké tyhle samolepky nebral,klidně ti je pošlu pokud nějaké mám.

mirek

#96
http://www.facebook.com/groups/408940362494085/

Na této adrese je dotaz Marco Ireneo z Filipin, kolik stavba obnáší kostek ?
Skupina:  CZECH&SLOVAK AFOL´s - MY FRIENDS.

Chairudo

A stavba pomalinku pokračuje. Fotky nejsou moc dobré, zase fotím večer :(
Ale o to ty finální budou vypadat lépe ;D

Leden - dostavění levé strany
únor - Lodní štít
Březen - věž
Duben - dodělávky
někdy v Květnu/červnu se sejdeme na Lipně  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izmael10

Ideš spraviť aj obyčajných obyvateľov Minas Tirith alebo tam budú iba vojaci?

Chairudo

Pár měšt'anů tam dám, možná i pár desítek, ale musím nejdřív nějaké sehnat.
Za jakékoli rady kde takové středověké lidičky vzít budu rád :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Colonel32

Minifigurky, 9. série, cikánka i elfí žena, to je první co mě napadá. A jako druhé je nakoupit 50 kusů Medieval marketu, nechat si figy pesantů a zbytek nahodit do BLka.

TUKE

To by ti mal každý člen fóra poslať jedného svojho figa a mal by si ho hneď plné ... každý by poslal figúrku sám za seba, čiže by sa Ti to zaplnilo a mal by si tam plno osobností  ;D Samozrejme myslím tématicku figúrku.... nie Yodu  ;D

juraj


blindmelon

Stavba je to krásná. Akorát škoda, že si nemohl/nerozhodl se, postavit spíše v bílé, aspoň tak si jej pamatuji z filmu.
Hezký den, Blindmelon

William

To stačí jen prohodit kostky, to je hned  >:D

blindmelon

Hezký den, Blindmelon

Archaon

Citace od: William kdy 09.01.2013, 14:11:29
To stačí jen prohodit kostky, to je hned  >:D

..nebo sprej  ;D

Colonel32

Vem to k Mirkovi, ten udělá "tsssss, tsssss" a je vyřešeno.

jerzeeg

COZE ? Kdyby obracene, ale barvit sedou na bilou ? To je kacirstvi!  ;D

Aki

Citace od: jerzeeg kdy 09.01.2013, 20:16:47
COZE ? Kdyby obracene, ale barvit sedou na bilou ? To je kacirstvi!  ;D
To ale není šedá! To je Blej grej  :P >:D

Colonel32

Já bych řekl, že většina je OLG... protože na fotkách je vidět pár dílů v LBG, a jejich barevný rozdíl oproti zbytku.

Aki

Tak to beru vše zpět. To by opravdu bylo kacířství!  :-[

linhi

At stara seda a nebo nova,bila je bila :-D
Ale uz je to takhle tak nerypejme :-D

Colonel32

Naopak, rejpat co nejvíc. Pokud to bude předělávat na bílou, tak takhle zásoba staré šedé se uvolní :-)

Aki

Dobrý nápad. Zvažuji že do města budu stavět radniční věž z bílé. Pokud Chairudo vymění, tak bych tu věž mohl postavit i v krásné šedé!  >:D

linhi

Citace od: Aki kdy 09.01.2013, 21:08:25
Dobrý nápad. Zvažuji že do města budu stavět radniční věž z bílé. Pokud Chairudo vymění, tak bych tu věž mohl postavit i v krásné šedé!  >:D
Nebo rekni jinemu kostkari a predelej to na cernou :-D

blindmelon

Ach jo. Zapředl jsem vlákno, co jsem nechtěl. Nicméně, když už jste se toho chytli, tak z bílé, ideálně lehce odležené, by to bylo asi předloze nejblíže, přičemž přihlédnuto k ceně dílků, by to asi i opravdu vyšlo o něco levněji (pokud by je autor kvůli tomu musel kupovat).
Hezký den, Blindmelon

Chairudo

#117
Citace od: blindmelon kdy 09.01.2013, 22:37:40
z bílé, ideálně lehce odležené
A to je přesně důvod proč jsem bílou neriskoval, pokud nejsou kostky nové tak má každá jiný odstín.
Kupodivu i kostky ze stejné doby a skladované za stejných podmínek se chovají úplně jinak.

Měl jsem doma ve skříni dobrých 12-15 let složenou policejní stanici 6398, když jsem ji uložil ke spánku, byla v perfektním stavu, celou dobu zavřená ve tmě, suchu a čistém bezprašném prostředí.
V létě jsem jsem ji vytáhl, a k mému překvapení asi 2/3 bílých kostek vypadají stále nově, ale mezi nimi jsou ůplně náhodně rozesázeny nažlouklé kostky různých odstínů.

Ideálně bych chtěl to město nechat pár let složené a putovat po výstavách, v bílé by to strašně trpělo.

Jinak ano, je to v Light Gray, LBG se mi moc nelíbila a cenově by to vyšlo mnohem dráž.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Raistlin M

Citace od: Chairudo kdy 09.01.2013, 23:32:59
Citace od: blindmelon kdy 09.01.2013, 22:37:40
z bílé, ideálně lehce odležené

Ideálně bych chtěl to město nechat pár let složené a putovat po výstavách, v bílé by to strašně trpělo.

Jinak ano, je to v Light Gray, LBG se mi moc nelíbila a cenově by to vyšlo mnohem dráž.

Já bych nepočítal s tím, že se stará šedá nehne.  ;) Ale je fakt, že to nebude vypadat tak hrozně.

Aki

To je pravda, stará šedá taky pěkně žloutne, ale při některých stavbách to není až tak úplně na škodu.

Každopádně v mých očích tvá stavba tímto faktem nesmírně vzrostla. Máš můj obdiv.