*TOP* (Vlastní) Minas Tirith

Založil Chairudo, 15.06.2011, 22:14:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Myslel jsem tohle, mám jenom 3 kila a potřeboval bych aspoň dalších 10, nejlépe 20 :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

mizdas

To je opravdu macek! Na pokračování tohoto projektu sem se těšil dlouho a doufal jsem že to bude ještě hezčí než první fotky, taky že je  ;) :D. Opravdu pěkná práce a doufám, že ti vydrží nervy až do dokončení projektu.

Colonel32

Lugbulk příští rok. Jiné řešení dost dobře nevidím.

Frco

Vyzera to super, drzim palce na dokoncenie, ale financne to bude podla mna velmi drahe.
Co sa mi tam nepaci je pouzivanie 2 odtienov dark grey - mas tam aj staru aj novu, krajsie by to podla mna bolo iba s jednym odtienom.

Colonel32

Jo, a nebo prostě poprodávej díly ve staré šedé a za utržené peníze nakup nové šedé. U některých dílů je ten rozdíl v ceně až dvacetinásobný.

Hardegon

Citace od: Frco kdy 31.10.2011, 12:50:37
Vyzera to super, drzim palce na dokoncenie, ale financne to bude podla mna velmi drahe.
Co sa mi tam nepaci je pouzivanie 2 odtienov dark grey - mas tam aj staru aj novu, krajsie by to podla mna bolo iba s jednym odtienom.

Právě na skálu jsou různé odstíny lepší. Bude to vypadat lépe, když se to nějak náhodně namixuje.

branio

Tak toto je vskutku impozantné dielo. Už teraz je to obor, to keď sa dokončia aj tie steny... Whaaa, želám veľa zdaru do dokončenia. Ako LOTR fandovi sa mi to veľmi páči a teším sa na ďalšie fotky.

AdamKo

Držím ti palec, ať se ti to podaří tohoto otesánka dotáhnout do konce, aniž by tě totálně zruinoval.  :)

Insectslayer

A neseděl náhodou Minas Tirith na bílé skále?

Mr. Cube

To myslím ani ne, ale město bylo bílé.

Chairudo

Město bylo postaveno ze světlého kamene které se ve slunečním světle lesklo do bíla.
V bílé by to byla ale sebevražda jelikož bílé kostky rychle zachází a já nové nekupuju. :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

moiki

Tak tomuhe říkám opravdu macek něco takovýho bych v životě nedal dohromady klobouk dolu máš muj obdiv a přeju chuť a radost do stavění a držim palce ať seženeš kostky

Chairudo

Vyměnil jsem stříšky věžiček za černé a udělal jsem pár nových fotek citadely. Bohužel s bleskem jsou až moc dobře vidět nové šedé kostky, když jsem začínal stavět měl jsem málo materiálu a sázel jsem to tam hlava nehlava  >:D
Asi si budu muset najít chvilku a celé to monstrum rozebrat a přestavět :-[

Jinak mrkněte na moji novou vlnu aukcí, končí 24-25.11, je tam ode všeho něco tak se vám třeba bude něco hodit  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

votrelec


mizdas

 :o Krásné to sice je, ale musí se k tomu vzhlížet jinak, když to stavěli profíci na výstavu, kteří si nakoupí kostek kolik chtěj a postaví si to. Kdežto toto Minas Tirith staví náš jednotlivec z našich kostek a proto k němu vzhlížim s o to větším respektem.

P4tr1cius

Úprimne, mňa toto dielo veľmi nenadchlo. Čo by som vyzdvihol okrem veľkosti, je skala.
Ak toto stavali profíci s neobmedzeným rozpočtom, tak to radšej ani nekomentujem. Niektorí chalani tu z kostiek by ich za daných podmienok dali do kapsy jedna radosť.

Daniel

Citace od: mizdas kdy 08.12.2011, 14:59:00
...profíci na výstavu...
Cože? Můžeš mi tento pojem prosím vysvětlit?
Nestavěli to náhodou obyčejní AFOLové, jako jsme tady na Kostkách...?

mizdas

Je to možné, ale nedovedu si vystvětlit jak mohli "normální" lidé postavit něco takovéhleho.

Luky1987

Při hlasování v anketě o ceně sbírky je 17 lidí, kteří tvrdí, že mají lego za více než 500.000Kč, což bude cca 300.000 kostek.
Takže i v Čechách je teoreticky spousta jednotlivců, kteří by to TEORETICKY mohli dát dohromady, natož, kdyby se lidí spojilo třeba deset >:D.

mizdas

Citace od: Luky1987 kdy 08.12.2011, 16:16:02
Při hlasování v anketě o ceně sbírky je 17 lidí, kteří tvrdí, že mají lego za více než 500.000Kč, což bude cca 300.000 kostek.
Takže i v Čechách je teoreticky spousta jednotlivců, kteří by to TEORETICKY mohli dát dohromady, natož, kdyby se lidí spojilo třeba deset >:D.
To klidně jo, jen chci ukázat na snahu a um jednotlivce jménem Chairudo, který se o to snaží sám!

germik

No, tak město je to náhodou pěkný - v možnostech měřítka.... úplně to ale zabíjí ti vyrovnaní figové.. u Gondoranů nějaké formace byly, ale skřeti? ;D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Colonel32

Citace od: P4tr1cius kdy 08.12.2011, 15:15:40
Úprimne, mňa toto dielo veľmi nenadchlo. Čo by som vyzdvihol okrem veľkosti, je skala.
Ak toto stavali profíci s neobmedzeným rozpočtom, tak to radšej ani nekomentujem. Niektorí chalani tu z kostiek by ich za daných podmienok dali do kapsy jedna radosť.

To stavěli stejní AFOLové jako jsou na kostkách. Holt v zahraničí je jich akorát více a často jsou bohatší. Ale kdybys místo toho, že kupuješ do sbírky každý set co vyšel nakupoval díly a zkoušel stavět, tak tohle za rok dva postavíš taky.

P4tr1cius

Už som ti písal, že dostať sa k stavaniu (opäť po 18 rokoch) je proces. Rozhodne sa netreba s tým ponáhľať. Ale sľubujem ti, že budeš jeden z prvých, komu (ak sa k tomu dopracujem) svoje prvé dielo ukážem C32. Takže sa nemusíš báť, o nič neprídeš a nič nezmeškáš.

Colonel32

Tak já neříkám, žu musíš. Já jen demonstruji, že to není nijak nereálné.

linhi

Souhlas s C32 - já sety nekupuji vůbec,jen dílky,takže za ty 4 roky co jsem tady na kostkách členem jsem už nahromadil kostky na takoví Helmův žleb :-)
(pokud se to tak píše) Ale i tak si myslím že tenhle projekt skončí v propadlišti dějin,tedy rád bych abys to dotáhl,ale vím jak je to těžké.
Takže držím palce!

Jotun

Uchvatná stavba :D Držím palce ať se Chairudovi podaří něco podobného.

Chairudo

#56
Citace od: linhi kdy 08.12.2011, 19:38:51
Ale i tak si myslím že tenhle projekt skončí v propadlišti dějin,tedy rád bych abys to dotáhl,ale vím jak je to těžké.
Takže držím palce!
Tam už to málem 2x skončilo, když jsem se třeba 2 týdny prohraboval 150 kily Lega a třídil a třídil a třídil a třídil a třídil a třídil dílky, tak už mi z toho hráblo a dostal jsem děsnou krizi  ;D
To bylo ale v létě. Ted' už jsem s nákupem KW a třízením asi skončil, a už dokupuji z Aukra jen co mi sem tam chybí, a hodlám to dotáhnout do konce.

Jinak co se týče dílků co mi chybí jsou to hlavně dark blue gray slopes, potřebuji nakoupit za asi 17000,- kč dílky 2449, 4460b, 3040, 3665, 3684, 54200,
rád bych využil Lugbulku 2012, více v http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=35662.0
Můj limit na nákup je ale asi jenom 2000,- kč a s tím moc nekoupím.

Tímto bych chtěl požádat kdokoli nebudete nakupovat na LB a byli byste ochotní být mými podporovateli a pomohli mi navýšit limit, moc by mi to pomohlo.
Nevím přesně jak toto funguje, hádám že až bude probíhat registrace, tak se podporovatelé nahlásí na LB C32 nebo Pekimu a řeknou koho podporují?


Ah... tak prý je ten limit asi 5000,- kč
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Colonel32

Podporovatelé nahlásí, že jsou podporovateli. Jejich limit je rovnoměrně rozdělen mezi všechny vystavovatele. Není možné podporovat konkrétní osoby.

Chairudo

Takže pro mě není možné navýšit limit?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Colonel32