(Vlastní) Blacktron Empire

Založil Thrawn, 30.12.2010, 01:59:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Futurion

Citace od: Raistlin M kdy 28.01.2013, 08:49:26
Citace od: Futurion kdy 28.01.2013, 08:07:53
Citace od: peter kdy 28.01.2013, 07:56:20
Citace od: Futurion kdy 28.01.2013, 06:28:18Tvar moc aerodynamický není. Do Slave 1 to má daleko  ;D

Pokud je to stíhač určený do volného kosmického prostoru, tak tento aspekt není vůbec důležitý.

I ve volném kosmu může loď leccos brzdit, třeba drhnutí o prach. Takže ten tvar zase tak nepodstatný není.  Každopádně u něčeho tak malýho bych předpokládal, že bude nasazován i na planetách. A viděl bych to spíš na průzkumníka, na to je nenápadnej dost  8)
Který set Blacktron II, či jiný Space je dostatečně aerodinamický? Myslím, že Lego Space je velký úlet stran fyziky (jako spousta scifi hraček), ale o to přeci vůbec nejde.  ;)

Tak určitě  :)

Togaran

Mě se průzkumník celkem líbí. Hodně mi připomíná nejmenší létadlo Spyriusu (http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=6835-1) postavené na výšku. Zrovna ta nezvyklá orientace a umístění zbraní se mi líbí.

K debatě o aerodynamice - Souhlasím s tím, že by lodě v atmosféře měly být aerodynamické. Na druhou stranu může být třeba uzpůsobena pro podzvukové rychlosti a jde spíše o manévrovatelnost.
Možností, rozumných "výmluv" a odůvodnění jsou miliony :) Nestavíme přece podle skutečnosti, naopak, naše fantazie je jediná věc co nás omezuje.
Často se snažím příjít s tvary a koncepty, který nejsou tak obvyklé, pokud možno originální. V dnešní době je to nelehký úkol, nepřeberné množství sci-fi filmů, her a seriálů nám ukázalo tolik tvarů lodí kolik jen je. Snažím se třeba o bourání symetrie a jiných zažitých věcí, i když ani to není jednoduché, jsme naprogramovaní abychom uvažovali symetricky. Jsem proto rád, když někdo přijde s něčím ne tak běžným.
Takže bych to uzavřel - když tvaruji loď, aerodynamika jde až v druhé řadě :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Thrawn

Tímto setem jsem se při stavbě inspiroval, máme jednu kořistní na základně.

Potřebuju něco, co se dá vyrobit v masovém měřítku a myslím, že toto docela vyhovuje.

Možná uděláme i verzi se sklopnými děly, pro použití v atmosféře.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Obdrželi jsme další menší posilu. Cestu do naší říše našlo 9 ztracených synů!

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Nemáš náhodou továrnu na minifígy? :D Nebo kde to bereš?
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Citace od: Replix kdy 28.01.2013, 19:35:07
Nemáš náhodou továrnu na minifígy? :D Nebo kde to bereš?

Agenti a spojenci Blacktronského Impéria pátrají po všech možných koutech Galaxie  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Banda Blektornů jak se rozrůstá. ;D Brzo Vám zatneme TIPEC. Kolik už jich máš? B1, B2, B3, B4 ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

B I nepočítám, ty beru jako jiný rod.

B II mám 153, B III mám 3, B IV mám 29 (včetně nerehabilitovaných). Celkem 186 Blacktronů.

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#98
Hm, neumím počítat. Blacktronů II mám 165, ty ostatní čísla sedí. Celkem jich tedy mám 198. Pardon  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Ale aby nevznikl špatný dojem. Soustředím se na stavbu, do ní strkám veškeré finance. Sem tam se ovšem něco objeví, tak když je to za dobrou cenu, tak to koupím. Myslím ale, že tento počet již na ubránění základny i slušnou bitvu stačí  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Citace od: Thrawn kdy 28.01.2013, 20:55:50
Hm, neumím počítat. Blacktronů II mám 165, ty ostatní čísla sedí. Celkem jich tedy mám 196. Pardon  :)

tak to musí spát pod širákem  ;D Malá základna pro ně  ;D Jak se tam střídají, to spinkaj na pořadník ?  ;D Mtronů je 264. Tento týden by měla dorazit obchodní loď od Pryba s materiálem a jedním novým Mtronem.

VIVAT MTRON
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

No když myslíte  :) Je ale pravda, že ne všichni Blacktroni spí na základně.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Colonel32

Aspoň že každý z vás sbírá jiné vesmírné téma a nelezete si nákupy panáčků do zelí. By bylo docela zlé, kdybyses hádal s M:tronem, kdo z vás je větší fanda M:tronů a vyhnali jste ceny na dvě stovky za jednoho.  ;D

Replix

Až se blacktronské síly spojí... (no přecejen jsme národem, který je zatím nesjednocený) tak to bude mazec. No a M-troni začnou panikařit a utíkat na všechny strany;D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Citace od: Replix kdy 28.01.2013, 21:32:00
Až se blacktronské síly spojí... (no přecejen jsme národem, který je zatím nesjednocený) tak to bude mazec. No a M-troni začnou panikařit a utíkat na všechny strany;D

...a tam všude budou blacktronské blastery  >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Citace od: Colonel32 kdy 28.01.2013, 21:25:53
Aspoň že každý z vás sbírá jiné vesmírné téma a nelezete si nákupy panáčků do zelí. By bylo docela zlé, kdybyses hádal s M:tronem, kdo z vás je větší fanda M:tronů a vyhnali jste ceny na dvě stovky za jednoho.


Proto už musím prijít k penězům, nebo mi Thrawn vykoupí všechny blacktronske fígy. I když on vlastně blacktrony 1 nemá v plánu stavět do armády. ;D.
Takže mám naději ;D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Raistlin M

#106
Citace od: Replix kdy 02.02.2013, 05:11:22
Citace od: Colonel32 kdy 28.01.2013, 21:25:53
Aspoň že každý z vás sbírá jiné vesmírné téma a nelezete si nákupy panáčků do zelí. By bylo docela zlé, kdybyses hádal s M:tronem, kdo z vás je větší fanda M:tronů a vyhnali jste ceny na dvě stovky za jednoho.



Proto už musím prijít k penězům, nebo mi Thrawn vykoupí všechny blacktronske fígy. I když on vlastně blacktrony 1 nemá v plánu stavět do armády. ;D.
Takže mám naději ;D
Blackton I, to se prohneš. Spousta lidí je prodává 2x dráž, než jedničky. Navíc je třeba může mít rád někdo jinej. Jen tak ze sentimentu. Třeba ... já. Mno.

A nauč se citovat čéče. Já jsem si to po tobě opravil (ve své citaci), ale jak jsi to měl Ty, tak mi to zblblo i mou citaci.

Replix

Píšu ná mobilu a jaksik jsem trochu tu citaci nechtěně promáznul. Se mi to nechtělo dělat znovu. Blacktroni 1 jsou drazí, to je pravda :( taky jich nebude tolik co blacktronu2, spíš jen malá elitní garda.  ;D :D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Blacktrony I jsme po prohrané válce svrhli z vlády, protože nedokázali válku dovést do vítězného konce a hrozilo, že budeme pod jejich velením vyhlazeni. Teprve pod naším velením jsme dokázali válečnou situaci trochu stabilzovat a opět přemýšlet o útoku, ne jen o obraně. Důkazem budiž příliv nováčků, kteří se hlásí do našich řad (i bez nutnosti nucených odvodů).



Tím neříkám, že u nás Blackroni I nejsou, slouží jako guvernéři na okupovaných planetách (Impérium se totiž nerošiřuje pouze bojem s M:Trony, ale i na opačné straně spektra, část flotily expanduje do dosud neprobádaných částí naší Galaxie) a dokud si svoji vinu neodčiní, jejich řady nijak zvlášť posilovat nebudeme.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#109
Citace od: Replix kdy 02.02.2013, 09:31:26
Blacktroni 1 jsou drazí, to je pravda :( taky jich nebude tolik co blacktronu2, spíš jen malá elitní garda.  ;D :D

Na to mám stejný názor. Mě se Blacktroni I vždycky líbili kvůli jejich designu, ale naštěstí, jelikož máme v TLC spojence  ;D, jsme se při hledání mohli zásobit z jiných a troufám si říci i lepších zdrojů  ;D

Blackguardi a jejich důstojníci:



Všichni jsou, až na důstojníky, rehabilitováni. Původně totiž běhali po Galaxii jako artikl M:Tronského obchodu s otroky, kteří si chtěli na prodeji takto upravených blacktronských válečných zajatců zahojit svou válkou vyčerpaný rozpočet.

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Aktuality z Blacktron Empire - byla zahájena výstavba druhého bloku základny.

Byly dojednány další dohody se spojenci i neutrálními národy, jejichž výsledkem je dodávka převážně materiálu a několika málo dalších Blacktronů II.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Raistlin M

Citace od: Thrawn kdy 02.02.2013, 09:37:41
Blacktrony I jsme po prohrané válce svrhli z vlády, protože nedokázali válku dovést do vítězného konce a hrozilo, že budeme pod jejich velením vyhlazeni.
To je tak, když si někdo mladej myslí, že ti staří jsou do šrotu. Je to tak v rodině s puberťáky a je to tak i v dějinách některých galaktických ras. ;)

Thrawn

Dělali jste dobře svoji práci  :)

Space Police II, i III a M:Troni, tu svoji očividně nezvládli. ;D

Blacktron FOREVER! ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

#113
Avšak blacktroni jsou v několika galaxiích. V některých ten úspěch nebyl zaznamenán. V jiných galaxiích zase blacktroni 1 dominují ;D Vesmír je obrovský a neprozkoumaný:) Mnohé technologie v nedohlednu, avšak všechny národy mají potenciál a budoucnost. Některé národy mají zastání větší, některé menší. Jak u koho. U mě vše co je Blacktronské, tak to je rodina. Ať už frakce blacktronu řádu 1,2,3 - společnou politiku jednou najdou:) >:D Věřím tomu ;)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

MiHo

Citace od: Replix kdy 02.02.2013, 21:48:51
Vesmír je obrovský a neproskoumaný:) Mnohé technologie v nedohlednu, ...

Zkus ty technologie prozkoumat. Zkoumej, zkoumej, zkus použít i zkumavku.

Replix

Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Replix

Můj malinký Blacktronský klan má velice málo členů. Je zapotřebí dosáhnout přímo kolosální vyspělosti. ???
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Na velikosti nezáleží. Ty nemusíš bojovat proti početnému nepříteli.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Nepřátelé jsou všude a i já budu muset jednou bojovat ;D. I když zatím se schovám za tvé impérium. No a v klidu a míru budu vyvíjet nové zbraně. >:D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Aktualizace některých statistických údajů na webu.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.