(Vlastní) Blacktron Empire

Založil Thrawn, 30.12.2010, 01:59:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Raistlin M

Citace od: Replix kdy 18.01.2013, 10:31:19
Myslet to myslím vážně, ale našetřit tolik, to nebude jenom tak. Mám malého syna a dluhy po mé skvělé mamince, takže netuším kolik našetřím:) Vidím to tak, že každý měsíc koupím pár dílků a pomalu a jistě to budu dávat dohromady. Semtam toho koupím více, jindy spíše zase méně. Bohužel taková je realita :) Ale uvidíme, stát se může cokoliv. Jen rozhodně nebudu vystavovat jiným na oči polotovar, nebo něco, co za zhlédnuti nestojí
Jestli to myslíš vážně, tak máš času dost.  ;) I takovej Colonel by si za to, co tu napsal (25000), před 6ti lety nafackoval. Spousta lidí tu začínala od pár setů a přez KW a prodej přebytečných setů i dílků a třeba i BL postupně otáčeli Lego a sháněli co potřebovali. Pak tu byli lidé jako já a to není dobrý příklad.  ;D
V současné době jsou všichni hrozně napakovaný a možnosti jsou taky někde jinde. Je to ale akorát o tom, se nenechat strhnout a jet si v klidu svoje.  :) Pokud jedeš jedno téma, tak během roku posháníš v klidu všechny základní sety (ikdyby něco zprvu bez návodu) a běžné bricky a dílky nejsou nijak drahé. Základna pro hvězdnou mapu je daná půdorysem a vlastní tvorbou. Nic ti nebrání udělat na začátek menší budovu na běžnou podložku (konec konců, kdo by hned stavěl super velkou předsunutou základnu, ne?) u ní nějakou přistávací dráhu (na druhou podložku) a oplotit. K tomu jednu vlastní stíhačku pro 3 chlapíky a máš to. HQ ve svém prostoru může stavět třeba Thrawn. ;)

Futurion

No dobře. Přemluvili jste mě. Chtěl jsem mít jen skromnou sbírku SW a Aquazone, ale sci-fi můžu takřka v jakékoli podobě, takže si v budoucnu dám taky dohromady nějakou tu vlastní základnu a splaším pár setů ze spacu. Co jsem se díval, tak krom neotřesitelný jedničky mezi space tématy Blacktrony se mi líbí ještě Space Police.

Raistlin M

#62
Citace od: Futurion kdy 18.01.2013, 13:21:50
No dobře. Přemluvili jste mě. Chtěl jsem mít jen skromnou sbírku SW a Aquazone, ale sci-fi můžu takřka v jakékoli podobě, takže si v budoucnu dám taky dohromady nějakou tu vlastní základnu a splaším pár setů ze spacu. Co jsem se díval, tak krom neotřesitelný jedničky mezi space tématy Blacktrony se mi líbí ještě Space Police.
Doufám, že SP II, nebo SP III.  ;)

Colonel32

Tak na názoru, že mnoho dílů se v LB vyplatí mnohem více než konvenčními cestami trvám, a přijde mi racionální s jeho existencí počítat a snažit se na něj našetřit dopředu, aby pak LB nepřišel, a člověk zrovna neměl úplně prázdnou peněženku, a nemusel o 3 měsíce později žebrat po ostaních, zda mu nepřenechají pár kusů toho a toho.

Kdyby před 6ti roky byl přístup k LB, tak bych se těch 20 tisíc za rok taky snažil našetřit. Teď už nepotřebuju tolik, spoustu věcí jsem mezitím sehnal jinak (a mnohdy bohužel o dost dráž). Naštěstí mě nikdy nenapadlo kupovat černé slope 75 2x2x3 corner po 5 a půl eurech za kus. S tím, za kolik byly o pár let později v LB bych se asi musel nenávidět.

Futurion

Citace od: Raistlin M kdy 18.01.2013, 13:27:05
Citace od: Futurion kdy 18.01.2013, 13:21:50
No dobře. Přemluvili jste mě. Chtěl jsem mít jen skromnou sbírku SW a Aquazone, ale sci-fi můžu takřka v jakékoli podobě, takže si v budoucnu dám taky dohromady nějakou tu vlastní základnu a splaším pár setů ze spacu. Co jsem se díval, tak krom neotřesitelný jedničky mezi space tématy Blacktrony se mi líbí ještě Space Police.
Doufám, že SP I, nebo SP III.  ;)

Líbí se mi SP I a II :)

Replix

Mě se jednoznačně líbí SP II. To co se postaví v jejich stylu bude sakra hezká podívaná.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

#66
SP I ani SP II tu pořádně zastoupené nejsou. Bylo by fajn, kdyby byly.

Začni malými sety. Máš 9 minifigů, to bohatě stačí. Postav si třeba stíhačku, pak výsadkovou nebo nákladní loď atp. Tím si osvojíš stavební techniky a pak ušetříš mnoho peněz za zbytečně moc kostek. Já se teď na základně spoustu naučil a učím.

Podívej se na M:Tronovy stavby. To je nádherná ukázka toho, o čem mluvím.

Hlavně si vyber jeden rod, který tě opravdu nejvíce zajímá. U Blacktronů, Mtronů, Space Police a jiných uzavřených sérií není problém je zkompletovat. U SW už to ale třeba problém je a je to i dost finančně náročné.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

otaznik

Citace od: Thrawn kdy 17.01.2013, 17:50:06
Každý nový člen velké Blacktronské rodiny je vítán :D
Blacktrons Forever!
Držím palce a máte mojí podporu s potlačováním slabých pacifistů!  ;)

Thrawn

#68
Pravda o Blacktronech...

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Luky1987

Citace od: Thrawn kdy 20.01.2013, 20:37:46
Pravda o Blacktronech... R.I.P. September.

Koukám, že jsi další fanda Fringe ;)

Thrawn

#70
Pouze Pozorovatelů...nejsympatičtější postavy v tom seriálu  :)

Zejména September a kpt. Windmark
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Futurion

Bacha na spoilery, já si celou 5. sérii ještě syslim  ;D

Thrawn

Pardon  :-X

Spoilery smazány.

Fringe je jeden z nejlepších serálů, na který jsem se vždycky těšil. Zatracený Fox, vždycky mi utnou zajímavý počiny. Ale to je na diskuzi jinam.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#73
V přípravě je nový informační kanál Blacktronského Impéria. Můžete zde očekávat nejčerstvější novinky, fotky ze staveb, i menší fotopříběhy. Také se dozvíte více o naší historii, o našich jednotkách a technice.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Citace od: Thrawn kdy 21.01.2013, 22:42:50
V přípravě je nový informační kanál Blacktronského Impéria. Můžete zde očekávat nejčerstvější novinky, fotky ze staveb, i menší fotopříběhy. Také se dovíte více o naší historii, o našich jednotkách a technice.

Tak to se už těším ;) Alespoň budu moci dále reagovat na dění kolem. Brzy se má Blacktronská skupina setká i s přívrženci Ice planet a novými technologiemi:)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

#75
Citace od: Thrawn kdy 21.01.2013, 22:42:50
V přípravě je nový informační kanál Blacktronského Impéria. Můžete zde očekávat nejčerstvější novinky, fotky ze staveb, i menší fotopříběhy. Také se dovíte více o naší historii, o našich jednotkách a technice.

A je to tady  :)

http://www.blacktronempire.banda.cz/

Zatím je to ve stádiu zkušebního provozu, takže některá data jsou neaktuální.

Děkuji za pochopení.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Raistlin M

Koukám, že budu muset zrychlit stavbu techniky a báze, jinak bude pěkná řachanda. 8)

Thrawn

Na webu aktualizován počet Blacktronů.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Nejnovější posily - 33 Blacktronů II.

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

K dnešnímu dni činí stav blacktronské populace 177 Blacktronů.

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

William

Nečekal bych na planetě blacktronů kytičky, určitě mají citlivou duši.

Futurion

Kamuflážní přehoz. Pod ním jsou určitě laserový děla.

Mimochodem - jo, všiml jsem si Pozorovatele na obou fotkách :)

Colonel32

Stále nechápu, proč jsem jediný, kdo nesmí mít klonové armády... vždyť tohle přece vypadá naprosto úžasně.

Thrawn

Jo kytičky ... njn., v noci už jsem fakt nehodlal předělávat kuchyňský stůl  ;D

Pozorovatel teď bude na všech mých fotkách jako moje značka.  8)

Ty armády nechápu. Docela rád bych viděl, co ti kdo tak shanil. Já na klonové armádě nevidím vůbec nic špatného.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Všechny armády vypadají působivě.  8) Některé holé stavby bez minifigu mi přijdou takové smutné a depresívní.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

#85
Naši technici dostali za úkol vyrobit malý, výrobě co nejjednodušší palubní stíhač, který by sloužil jako obranná, popř. útočná stíhačka krátkého dosahu. Představujeme prototyp. Jeho hlavní výhoda je obratnost, rychlost, malé rozměry a s tím spojená skladnost a lacinost a spojená možnost masového nasazení.

Jeho nevýhodou je dolet a s tím spojená nutnost podpory mateřských lodí nebo základny.

Hlavní výzbroj jsou čtyři blasterová děla a čtyři raketomety.

Pracovní název je Wasp.







History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Futurion

Tvar moc aerodynamický není. Do Slave 1 to má daleko  ;D

peter

Citace od: Futurion kdy 28.01.2013, 06:28:18Tvar moc aerodynamický není. Do Slave 1 to má daleko  ;D

Pokud je to stíhač určený do volného kosmického prostoru, tak tento aspekt není vůbec důležitý.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Futurion

#88
Citace od: peter kdy 28.01.2013, 07:56:20
Citace od: Futurion kdy 28.01.2013, 06:28:18Tvar moc aerodynamický není. Do Slave 1 to má daleko  ;D

Pokud je to stíhač určený do volného kosmického prostoru, tak tento aspekt není vůbec důležitý.

I ve volném kosmu může loď leccos brzdit, třeba drhnutí o prach. Takže ten tvar zase tak nepodstatný není.  Každopádně u něčeho tak malýho bych předpokládal, že bude nasazován i na planetách. A viděl bych to spíš na průzkumníka, na to je nenápadnej dost  8)

Raistlin M

Citace od: Futurion kdy 28.01.2013, 08:07:53
Citace od: peter kdy 28.01.2013, 07:56:20
Citace od: Futurion kdy 28.01.2013, 06:28:18Tvar moc aerodynamický není. Do Slave 1 to má daleko  ;D

Pokud je to stíhač určený do volného kosmického prostoru, tak tento aspekt není vůbec důležitý.

I ve volném kosmu může loď leccos brzdit, třeba drhnutí o prach. Takže ten tvar zase tak nepodstatný není.  Každopádně u něčeho tak malýho bych předpokládal, že bude nasazován i na planetách. A viděl bych to spíš na průzkumníka, na to je nenápadnej dost  8)
Který set Blacktron II, či jiný Space je dostatečně aerodinamický? Myslím, že Lego Space je velký úlet stran fyziky (jako spousta scifi hraček), ale o to přeci vůbec nejde.  ;)