Financni situace Lego Group

Založil chadzi, 13.12.2005, 13:13:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi

Uz je to nejakej patek co v Legu nastartovala transformace a vysledky jsou videt navenek (prodej Legolandu, nove sety, atd...). Co by me ale zajimalo jsou financni vysledky tech zmen (dopad na vynosy + celkovou stabilitu firmy). Snazil jsem se najit nejaky press release vysledku na webu ale nic.... Nevite nekdo jak jsou na tom?

Raistlin M

Vzhledem k tomu, že jsem se vrátil k legu, tak asi jejich zisky těsně před koncem tohoto roku výrazně vzrostli i v celosvětovém měřítku ;D ;D ;D ;D

Teď vážně...můj názor.
Myslím, že podobná změna se odrazí na ziscích v průběhu více let. Zatim si myslím, že nemají dostatek dat k pořádné analýze.
Pokud se pletu, tak se rád dozvím jak to je. ;)

chadzi

 ;D

mno cekal bych ze budou zverejnovat ctvrtletni/pololetni finacni zpravy, ale vzhledem k tomu ze nejsou na burze tak asi udelaj jen rocni zpravu,takze budem muset pockat do unora/brezna. spis me zajimalo jestli nekdo nema nejaky 'neoficialni' info

btw nemyslim ze by meli vice let, potrebujou silne pozitivni vyvoj tento/pristi rok nebo pujdou do kytek  :(

Dansson

Já se naopak domnívám, že to s nima bude špatné i nadále...¨nejdůležitější věcí v tomto ohledu bude katalog z roku 2006... uvidíme...

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

chadzi

thx, budu muset dat ten web do bookmarku, uplne sem na to zapomnel. takze to vypada good, to jsem si myslel. Uvidime co predvedou v 2006

Raistlin M

Tak vzhledem k datování toho prohlášení je zjevně vidět, že můj návrat k legu to na poslední chvíli opravdu zachránil ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Vážně...Jsem rád, že jim to jde dobře, snad budou mít větší prostor k vývoji "nepopulárních", řekl bych až "nebioniclo-clikitso-jackstonovských" setů. :)

chadzi

#7
2005 review of Jakea (en only). Vypada to goooood

http://www.bricksonthebrain.com/blog/index.cfm?commentID=468

ADMIN: Permalink, čéče...  ;)

werrac

Nejvice me zaujal tento odstavec :

LEGO Factory is really a platform, not a specific product line. And in 2006, if plans stay on track (pun intended), we'll be launching the first extension of LEGO Factory based on that platform concept – LEGO Hobby Train.

A doufam, ze casem se k tomu snad take dostaneme .........

rainfall

LZ