Napodobenina/vzor (POZOR NE-LEGO!)

Založil Togaran, 01.08.2010, 11:11:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Togaran

Nedávno se na Flickru objevily obrázky robotů "Star Soldier", na kterých jsou podle autora (Nannan Z.) založeny Bionicle řady.
http://www.flickr.com/photos/nannanz/4846536118/in/contacts/

Já sám jsem před pár týdny v samoobsluze v Jizerských horách narazil na něco podobného, i když nevěřím tomu, že by na tom mohla být založena řada Bionicle  ;D Takže to bude spíš ta druhá strana - někdo si chtěl nahrabat na Bionicle úspěchu, tak to okopíroval a pojmenoval jinak.

Omlouvám se za kvalitu obrázků, je to rychlovka telefonem, prodavačka salámů za rohem ze mě neměla radost.
Snad nebudu ukamenován za volbu skupiny, do které tento příspěvek řadím. Jedná se sice o ne-Lego "věc", ale má přímou spojitost s Lego-Bionicle tématem.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Ivansliz

Ta bližší lepší fotka s dvěma krabičkami mluví za vše. Dole na pravé krabičce s "bioniclem" je vidět malý červený rámeček a řekl bych, že v něm jsou nějaké Čínské znaky. Asi jde o další padělky, zřejmě známé firmy "Brick". Podobné téma je i v kategorii Trains, takže se tu nechci se vším opakovat. Co naděláme... :-\
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Filipkod

#2
Vo ZV to majú tiež je to iba napodobenina... asi pred rokom som si to kúpil - vo vnútri boli iné a pokazené súčiastky návod bol tiež iný...
Nech vás lego sprevádza !

Steve23

to je myslím vietnamský lejno, mohl jsem podržet v rukou jeden "výrobek" a musím říct že kvalita je "výborná" ::)

Xerox

Smutné, každý človek si všimne že je to okopčené, ale keď majú iné meno je to podľa nich nie čo úplne iné!

Steve23

hlt uš ťo jě ťak šě jě dňěs, zgóró wzehno kopye  ;D >:D

mizdas

Toto prodáváj u nás v jednom Vitnamskym obchodu ještě že tam byly záchody, chtělo se mi z toho blejt   :-X.

Steve23

já jsem jednoho koupil(protože je to lejno a stojí taky za lejno koupil jsem)
a tak jsem udělal malý test: 10x jsem vytáhl a znova dal paži do kloubu a  :o po 11tý to prasklo ;D
A další test byl: masku jsem umy teplou vodou a hádejte co >:D černý nátěr se omyl >:( :D

mizdas

Hehe. Já jsem tky dostal tohodle Vietnamského ani nwm co a skládal jsem ho asi hodinu a čtrvt kvůli kvalitě dílků a návodu  ::). Zkrátka kšunt.  >:D

Steve23

Mizdas&Steve23 Corp.
1.nabízíme testy kvality lego dílků
2.Pokud nemáte co dělat s napodobeninami, přineste nám ji a my ji po boucháme kladivem >:D
3.Náš profesiální sbor dokáže vymahat peníze po komukoli, kdykoli, a pomocí čehokoli+s pomocí cofoly ;D