Toa Magneto!

Založil Mata-n, 07.03.2010, 16:03:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mata-n

Tu je jeden z mojich výtvorou.Nie naj a podobá sa na Toa Vetru ale asi nie je tak zlí.Tu je:
Preklad do češtiny:Tady je jeden z mých výtvoru.Není nej a prý se podobá se na Toa Větra ale zřejmne není nejhúř postavenej.Tady je:
Bio je mojou zálubou od 4. rokov.V škole sa učím na samé jedničky (no chybička se vloudí.)xj.Mám aj blog.cz o legu a predovšetkým Bionicle.www.mata-n.blog.cz!

Steve23

Prosimtě pane bože už nekresli na ty fotky Nějaký blbosti >:D >:(

BlackDemon

Citace od: Steve23 kdy 07.03.2010, 18:50:40
Prosimtě pane bože už nekresli na ty fotky Nějaký blbosti >:D >:(
Souhlas.Vypadá to blbe když nekdo na fotku v malování načmárá nějaký blbosti.  ::) :'( :( >:(
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Siegnord

  Je to vůbec (všechno) LEGO? Bionicle vůbec nesleduji, takže mi ty díly mohly uniknout.

Martys08

Ty čáry jsou tam na nic.Na toho bionicla neni vůbec vidět. :-\

Gibur

Myslím,že jsou.
A teď k stavbě,líbíse mi jak jsi vyřešil nohy a ta pumpa do zbraně,ale chtělo by to lepší fotky. ;)
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Mata-n

Ano,ja viem,ale to som fotil na iný účel,lebo to bol boj Tahua a Toa Magneta na blogu-preto sú tam tie čiary!
Bio je mojou zálubou od 4. rokov.V škole sa učím na samé jedničky (no chybička se vloudí.)xj.Mám aj blog.cz o legu a predovšetkým Bionicle.www.mata-n.blog.cz!

Steve23

Citace od: Mata-n kdy 09.03.2010, 14:30:45
Ano,ja viem,ale to som fotil na iný účel,lebo to bol boj Tahua a Toa Magneta na blogu-preto sú tam tie čiary!
Boj bioniclů?Tak to sem hoď, a příště Používej Photoshop nebo Gimp 2.6.2
Příště, prosimtě Foť jedny fotky na prezentaci výtvoru a další na boj :P :P

Mata-n

Jasan,ale vieš,no,asi nevieš! ;D ;D ;)
Bio je mojou zálubou od 4. rokov.V škole sa učím na samé jedničky (no chybička se vloudí.)xj.Mám aj blog.cz o legu a predovšetkým Bionicle.www.mata-n.blog.cz!

dave98

Je to super   ;D až na kvalitu fotek. :P