Stars

Založil Takanuva, 03.01.2010, 17:52:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Takanuva

BIONICLE : STARS

V roce 2001 začala nová sága.
Sága jménem ... BIONICLE.
Šest hrdinů káždý ovládajíc jeden element- oheň, vodu, led, kámen, zemi a vzduch- se objevili, a začali bojovat o osud svůj a osud vesničanů Matoranů a jejich stařešinů a vůdců vesnic- Turagů.
Toa Mata, jak je nazývali, bojovali se spoustou nepřátel- Infikovay Rahi, hordami Bohroků a Makutovými syny Rakshi.
Jejich nepřátelé- také ovládajíc každý jeden z šesti elementů- byli tvrdí, nesčeťněkrát bylo už vše téměr ztraceno, ale Toa vždy zachránili situaci.
Ale Toa Mata- nebo jednoduše Toa- zchvátila Protodermová komora, a poslala je proti silným nepřátelům, zpět, aby opět zachránili ostrov Mata Nui.
Ale Protodermis je změnil. Dal jim nový kabát - zbraně, brnění a vylepšené masky-, a tak, se z Toa Mata zrodily
Toa Nuva
Byli vysláni do boje proti smrtícím Rakshi.
Jednomu Matoranovi- Takuovi- (ten taky povolal Toa Mata) se povedlo najít legendární Masku Světla- Avokhii. Spolu se svým přítelem Jallerem byl vyslán, aby našel legendárního sedmého Toa.
Takua se sám stal Takanuvou, po smrti svého přítele Jallera, který se obětoval. Jaller mu řekl, že on je ten Toa.
Takanuva porazil Rakshi a pomocí stroje Ussanui se dostal do Manga hory, do sídla Makuty. S Makutou svedl Kohlii zápas a u knoce mu strhl masku.
Makuta, spolu s Takanuvou spadl do Protodermu (zajímalo by mě, co maj s tim padáním do protodermu), a z Protodermu vylezla postava velikosti Makuty.
Takutanuva. Pán světla a Stínů.
Probudil Mata-Nuiea obživil Jallera.

Toa svedli ve všech rocích, které následovali, nespočet bitev o záchranu světa, a vypadalo to, že vyhráli.
Toa, jež následovali byli : Toa Metru (nyní Turagové, šasová osa Toa Metru byl před Toa Mata)
                                         Toa Hordika (zmutovaní Toa Metru)

                                         Toa Inika (boj o Masku Života)
                                         Toa Mahri ( boj o Masku Života pod vodou)
 
                                         Toa Nuva Phantoka (Návrat Toa Nuva, tentokrát ve vzduchu)
                                         Toa Nuva Mistika     (zbylá polovina Toa Nuva, v bažinách


V roce 2009 se děj přemístil na planetu Bara Magna, kdysi obývanou Velkými bytostmi. Bara Magna, poušť.
Sem zavítal (nebo byl spíš zahozen) duch Mata-Nuie, uvězněný Teridaxem (Makutou) v Masce Života.
Spolu s Glatoriany (bojovníky vesnic, gladiátory) porazil Skalní kmen Skrallů. Z Glatorianů udělal Toa.

Děj mezi rokem 2009 a 2010 je nám neznámý (prozatím). Je možné, že Mata-Nui spolu se svými přáteli prošli Labyrintem a uprostřed dostali nějakou zbraň(moc), se kterou porazí Makutu (spíš oslabí na jeho původní post?
Toť otázka.

Ale tenhle článek se jmenuje Stars. Stars. Hvězdy.
Jak Lego uvedlo:

Od svého uvedení na trh v roce 2001 se prodalo ve světě více než 165 miliónů kusů BIONICLE. V roce 2010 se sága BIONICLE uzavře. Na závěr se Vám představí šest nejpopulárnějších figurek všech dob v novém kabátě. Každá plechovka obsahuje jeden zlatý prvek. K finální proměně Tahu (7116) ve zlatého Toa bude potřeba nasbírat všech šest plechovek.

7116 STARS Tahu
7117 STARS Gresh
7135 STARS Takanuva
7136 STARS Skrall
7137 STARS Piraka
7138 STARS Rakshi


Podivejme se na naše "Hvězdy" nyní podrobněji...

Takanuva

Mocný Toa světla Takanuva musí bojovat sám proti tlupě silných nepřátel – pokud prohraje, odsoudí k zániku dva světy. Je vybaven dvěma světelnými tyčemi a Maskou světla Kanohi. Je to jeho poslední pokus proti temným silám Bara Magna. Součástí je zlatý díl brnění.

Tahu

Po proměně způsobené Maskou života se Tahu musí vydat na nebezpečnou cestu – najít všechny díly zlatého brnění, které mu dodají sílu k záchraně svého lidu před katastrofou! Na své cestě za vítězstvím používá Toa ohně svou živelnou sílu a Masku záštity.

Gresh

Tento Glatorian-veterán je připraven nalézt nové spojence a v zájmu osvobození svého lidu bojovat s novými nepřáteli. Je obdarován živelnou silou Mata Nui a k poražení Makutovy armády využije svých dovedností získaných v aréně a v boji se Skrally.

Skrall

Přestože byli Skrallové vyhnáni ze svého města, jsou připraveni spojit se se zlým Makutou a pokusit sami ovládnout Bara Magna. Tento bojovník oplývá mocí stínů a je rovnocenným protivníkem mocného Takanuvy.

Rakshi

Tento Makutův služebník ve žlutém brnění využívá své schopnosti vysílat žár, jenž nemilosrdně rozpustí jakoukoli překážku. Je členem Makutovy armády a zuřivě pobíhá po Bara Magna ve snaze přemoci spojence Mata Nui. Podaří se silnému Toa Tahu přemoci tlupu Rahkshi?

Piraka
(Skakdi, vlastním jménem Nektann)

Dřívější vojenský diktátor Skakdi nyní slouží zlému Makutovi. Je vůdcem členů svého barbarského kmene a vyzývá Glatoriany na konečný souboj o osud Bara Magna a světa Matoranů.

Tak tady jsou, Hvězdy přicházejí... Tohle by Vám němelo ujít.

A teď to nejdůležitější
Co bude následovat?
...Takanuva...

Ondra

No co bude následovat? :)

Pokud to bereme z řad bionicle tak možná nějaký poslední speciální bionicle set, který způsobí údiv všech lego sběratelů.Vidím to tak na 1m velkou figurku  >:D .

Pokud z hlediska TLC-Řada hero factory- http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=36643

Jinak řada stars je pro mne propadák.Očekával jsem všechny ty roboty tak jak byli a né že z nich udělali plastové hnusy...

Gibur

Možná se jim podaří osvobodit Mat-nuie,finální zápas Makuta vs. Mata Nui
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Takanuva

Citace od: Ondra kdy 03.01.2010, 18:03:44

Jinak řada stars je pro mne propadák.Očekával jsem všechny ty roboty tak jak byli a né že z nich udělali plastové hnusy...

Ono, pro hodně lidí je to propadák. Ale mě se lbí. Sice by mohli např. Greshovy dát normální masku, Takanuvovy třeba zašedlou masku (aby mu to ladilo), Skrallovy zadní šást zbraně a originální nové dílky. Ale jak je to sestaveno...Prostě se mi líbí...
Citace od: Ondra kdy 03.01.2010, 18:03:44
No co bude následovat? :)

Pokud to bereme z řad bionicle tak možná nějaký poslední speciální bionicle set, který způsobí údiv všech lego sběratelů.Vidím to tak na 1m velkou figurku  >:D .

Pokud z hlediska TLC-Řada hero factory- http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=36643

No, vim, že bude nějaké "pokračování" ,ale to nebude tak dobré (aspoň podle mě), jako Bionicle.

Ondra

No hlavně si bude muset najít stabilní fanouškovskou základnu, jakou bionicle měl.

A když se to nepodaří, bionicle oživí.Je to tak jednoduché  :D ...

Steve23

Mně ty Hvězdy nezajímaj, já Bionicle jen okukuju a Mimochodem ty Takanuvo,Nemáš náhodou blog Bionicle-fanclub.blog.cz? já jen že bratranec byl na počítači a tam hrál nějakou hru udělanou na fóru a admin tam byl zrovna Takanuva.

Takanuva

Citace od: Steve23 kdy 03.01.2010, 21:12:50
Mně ty Hvězdy nezajímaj, já Bionicle jen okukuju a Mimochodem ty Takanuvo,Nemáš náhodou blog Bionicle-fanclub.blog.cz? já jen že bratranec byl na počítači a tam hrál nějakou hru udělanou na fóru a admin tam byl zrovna Takanuva.
Ne, já se na blogách (blodzcích) jmenuju Tuomas, ale protože se mi Takanuva Stars začal líbit, tak proto mám tu přezdívku...

davidr_v

doporučuju vám se dívat na http://bzpower.com/ a na http://biosector01.com/wiki/index.php/Main_Page sice to je anglicky ale od čeho se učíte angličtinu a od čeho je google překladač  ;)

Hardegon

Citace od: davidr_v kdy 12.01.2010, 18:29:48
doporučuju vám se dívat na http://bzpower.com/ a na http://biosector01.com/wiki/index.php/Main_Page sice to je anglicky ale od čeho se učíte angličtinu a od čeho je google překladač  ;)

Když už nám něco doporučuješ, je dobré říct proč. A doplň si čárky, tečky a velká písmena. Od čeho se tu češtinu učíš?

Steve23

Citace od: davidr_v kdy 12.01.2010, 18:29:48
doporučuju vám se dívat na http://bzpower.com/ a na http://biosector01.com/wiki/index.php/Main_Page sice to je anglicky ale od čeho se učíte angličtinu a od čeho je google překladač  ;)
znám dávno :P

Ondra

Fotky hero factory, myslím že nástupce bionicle je celkem povedený.

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=416093

Ondrej

Dovolím si s tebou nesouhlasit Ondro, je to ještě horší než Bionicle.

Martys08

Podle mě to vypadá hrozně neřikám ,že všechno.Ale u něčeho se snažily vytvořit nestvůru až to zkazili.Má to nějak napojovat na příběh bioniclu ????

Ondra

Citace od: martin15 kdy 13.01.2010, 19:43:08
Podle mě to vypadá hrozně neřikám ,že všechno.Ale u něčeho se snažily vytvořit nestvůru až to zkazili.Má to nějak napojovat na příběh bioniclu ????
Ne, má to být zbrusu nová řada.

Já nevím proč musíte vy bioniclisti v něčem hledat příběh, jako by jste nemohli jenom pokorně kupovat  >:D  ;D .

Mata-n

Ja mám zatial so Starsov len Tahua.Na biosectore01 je článok,že okrem toho,že Bionicle končí,sa Makutovia snažia nájsť zlaté súčiastky a využiť ich ako Tahu.Príbeh sa kus podobá na prvý Bio príbeh. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Bio je mojou zálubou od 4. rokov.V škole sa učím na samé jedničky (no chybička se vloudí.)xj.Mám aj blog.cz o legu a predovšetkým Bionicle.www.mata-n.blog.cz!

Steve23

už se těším až  sem zavítají blogerské "hvězdy(Conner apod.)