(Cizí) Kyklop

Založil grohl, 05.11.2009, 12:28:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl

Po Bionicle Vetřelci asi druhý výtvor, který bych označil za vynikající.

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=408165

MwK

To vyzerá seriózne...škoda že aj origo Bionicle tak nevyzerajú... :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Gibur

Citace od: MwK kdy 05.11.2009, 14:29:54
To vyzerá seriózne...škoda že aj origo Bionicle tak nevyzerajú... :)



No,celkem slušn vypadaly metru nui např:  http://www.peeron.com/inv/sets/8606-1 či http://www.peeron.com/inv/sets/8604-1

taky byli hezcí Mahri nui: http://www.peeron.com/inv/sets/8916-1 či http://www.peeron.com/inv/sets/8913-1

Navíc měli bionicly hezké filmy.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

MwK

Písal som to už veľa krát, z Bionicle uznávam len prvú sériu, nič viac... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Věšák

Citace od: MwK kdy 05.11.2009, 20:45:31
Písal som to už veľa krát, z Bionicle uznávam len prvú sériu, nič viac... ::)
mě se relativně líbili ty toa nuva... ale další už šli úplně do háje...

Ale tenhleten výtvor je vážně někde úplně jinde...

Shmade

Kyklop je pěknej... Když už se tady bavíme o bionicle, mě jediná věc, která mě z téhleté řady zatím zaujala je tohle, líbí se mi to jak samo o sobě, tak obsahem dílků. :)

vasek

#6
Citace od: Shmade kdy 05.11.2009, 22:01:38
Kyklop je pěknej... Když už se tady bavíme o bionicle, mě jediná věc, která mě z téhleté řady zatím zaujala je tohle, líbí se mi to jak samo o sobě, tak obsahem dílků. :)

Tak koukám Shmade že v tom nejsem sám, dnes jsem si tohohle bionicla dlouho prohlížel in natura a musím říct, že kdybych si musel vybrat mezi bioniclama tak bych sáhnul po tomhle. Je tam hodně dílů které jsou z techniku, navíc pásy ..... na ty mám slabost !

grohl

Ještě je dobrej tenhle-
Ale taky jsem po něm chvíli toužil jen kvůli množství Technic částí.

Martys08

On je bionicle vetřelec?Jinak dobrý výtvor.

grohl


Martys08

#10
Úžasný :o!Ten nejlepší bionicle výtvor co jsem kdy viděl.

ulrike

Pro vetřelce mám slabost, takže no comment. Ten kykpop mi připadal povědomej, podle nějaký gamesky. Napadá mě jedině Metroid.

vasek

Citace od: vasek kdy 05.11.2009, 22:25:54
Citace od: Shmade kdy 05.11.2009, 22:01:38
Kyklop je pěknej... Když už se tady bavíme o bionicle, mě jediná věc, která mě z téhleté řady zatím zaujala je tohle, líbí se mi to jak samo o sobě, tak obsahem dílků. :)

Tak koukám Shmade že v tom nejsem sám, dnes jsem si tohohle bionicla dlouho prohlížel in natura a musím říct, že kdybych si musel vybrat mezi bioniclama tak bych sáhnul po tomhle. Je tam hodně dílů které jsou z techniku, navíc pásy ..... na ty mám slabost !
Tak jsem neodolal a udělal synovi  ;) radost ...... co mne však překvapilo je barva větších kol v pásech, nejsou žlutá jak se mi zdálo z fotek, ale hnusně oranžová, jiný díl v téhle barvě v setu není tak nechápu proč .... žlutá nebo červená by byla stokrát lepší.....

grohl

Ten robot mi přijde stejně oranžový jako použitá kola. Navíc dle mého bylo téměř na všech fotkách tohoto setu poznat, že kola jsou oranžová, čili nejspíš přebytky z Mars Mission.

vasek

Citace od: grohl kdy 13.11.2009, 12:19:08
Ten robot mi přijde stejně oranžový jako použitá kola. Navíc dle mého bylo téměř na všech fotkách tohoto setu poznat, že kola jsou oranžová, čili nejspíš přebytky z Mars Mission.
Ano, podle fotek mi také připadala stejná jako robot, taková spíše žlutá než oranžová, ale v setu jsou výrazně oranžová. Robot je lehonce naoranžovělý, ten se barevně celkem povedl. Pro mne jsou ta oranžová kola jak rudý hadr na býka, musím někde sehnat žlutá a nebo se modlit za červená !

Benehallow

Citace od: grohl kdy 07.11.2009, 21:24:42
Citace od: martin15 kdy 07.11.2009, 17:57:49
On je bionicle vetřelec?Jinak dobrý výtvor.


Boiniclům nefandím, ale tohle mě dostalo :o prosím o link na galerii, pokud je více fotek.Kdyby se tohle dostalo do normálního prodeje, myslím že by to šlo na dračku.

grohl

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=61438
Pro příště: snadno si link najdeš zkopírováním adresy obrázku.

Filipkod

ani ja moc nemusím bioniclov   :-\ ale toto je super  ;D
Nech vás lego sprevádza !

Takanuva

Bionicle je podle mě úžasné samo o sobě. A Axalaru T9 (tu červenou lítající mašinu) mám, a je to skvělý set. Svého času (léto 2008- léto 2009) to byl Bionicle set s nejveětším počtem dílků. Nyní se na prvním místě drží (a asi se bude držet navždy, protože letos Bio zakončuje sovji éru sérii "Stars" (aneb Honba za zlatým brněním) Skopio XV - 1 s počtem dílků cca 849.
Pro porovnání: Axalara má asi 629.
Skopio XV - 1 je ten druhej, ten "škorpión" s oranžovým pilotem (Telluris, člen Železného kmene), dá se z něj pomocí poupravení rozestavení noh udělat pásový tank.
PS: Ten Skopio není můj.

Shmade

#19
Tak jsem nakonec teď ve slevě pořídil za 1100,- tu opásovanou příšernost. :)  - v bambuli na Nových Butovicích (na polici byl ještě jeden set, kdyby nekdo chtěl). Co jsem koukal, tak je za tu cenu i na morelega, ale pořád to beru jako dobrej kauf.

Set mě po postavení překvapil hlavně tím, jak je celá ta věc obrovská. Jinak z obsahu dílů, který byl tím hlavním proč jsem si to kupoval i když popravdě se mi to i líbí jak už jsem psal výše, mě potěšil počet 9L os, červených panelů a konec konců i těch ohebenejch beamů, pro který zatim netuším využití, ale 16ks je dost a není to moc častý díl, i ty city písty se můžou na něco hodit. Taky jsou tam dva velký a jeden malej rám, hromada pásů...  no co se rozepisovat, na peeron se může podívat každej. No u mě každopádně +

jo a ty dva metače kuliček jsou taky dobrý, jako malej bych se s tim určitě vyblbnul, pro ty co neví, tak to jsou ty dvě věci co má nahoře za sebou "řidič", do každého kanónu se naládují 4 kuličky a pak už jen pálíte. :)