*TOP* (Vlastní) Hrad s kulatou věží

Založil linhi, 15.06.2008, 22:23:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Kdo má zvítězit při obléhání hradu Brloh?

pan Hynek Vlk ze Stráže
obránci Brlohu

Aki

#90
Citace od: Siegdolf kdy 28.10.2008, 15:16:11
Ten dřevěný ochoz, či jak se tomu říká, je parádní. :)
Říká se tomu podsebití a musím taky uznat, že je to docela hezké.

Citace od: gearcs kdy 27.10.2008, 18:28:49
Akorát mi přijde nepoměrně vysoká střecha na bráně ke zbytku stavby
Střecha je víc než OK.  :-*

Tu rohovou půlkulatou věž/baštu bych z vnitřní strany doplnil nějakým zdobnějším štítem, nebo mu udělal hrázděné vnitřní patro....

linhi

Také se mě ta bašta z vnitřní strany moc nezdá - je taková chudá - jinak jsem teď skončil další kus stavby.Tak to máte na pokračování......

chadzi

super, libi se mi ta sikma zed a strecha - ta je maximum. pls hod vic fotek te strechy

linhi

Tak,aby si nikdo nemyslel že už je hrad zničen - zde jsou fotky dalších prací!

smiky

Vzkutku nádherná stavba  :o :o Je pravda že už jsem se zalek že tento hrad už nikdy nedostavíš  >:D

gearcs

Soudy si nechám, až to bude hotové, zatím to vypadá hodně nadějně.
A co, že ses nakonec dal na novou šedou?
Mimochodem tak pěkné kulaté věže nikdo nedělá :D

germik

Je to fakt super atd. :o :). jen se mi nepozdává jak hradby najednou přecházejí v tu hrázděnou část. Jinak ty kulatý věže a černá střecha sou veice pěkné. :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

linhi

Není to nová šedá,pořád jedu ze staré.Hradby nepřecházejí v hrázděnou část,tam kde je to kulaté - tam bude nahoru vystupovat věž,uprostřed bude palác a vzadu bude hranolová věž.
Tady je inspirace - hrad Radyně -

gearcs

Citace od: linhi kdy 30.12.2008, 20:26:14
Není to nová šedá,pořád jedu ze staré.Hradby nepřecházejí v hrázděnou část,tam kde je to kulaté - tam bude nahoru vystupovat věž,uprostřed bude palác a vzadu bude hranolová věž.
Tady je inspirace - hrad Radyně -
Aha, v tom světle se mi to zdálo jako nová šedá.
To je jen náhoda, nebo sis vybral schválně hrad, který mám kilometr od baráku? ;D

Shmade

Hmm, tak ten pohled z nádvoří mě celkem dostal... Pěkná práce!

Robbed

Paráda :o, budova na druhé fotce vypadá skvěle!

gearcs

Nemám slov :D
Snad jen, že bych to chtěl vidět už dokončené :) Krása

Džejkob

je to bezva!!! Smekám před tebou. 2. fotka jasně nejlepší 8)
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

linhi

Jsem rád že se vám to líbí,čekal jsem ale i nějakou kritiku! Jinak je pravda že u mne je to s dokončováním staveb hrozné,ale věřte že to není tím že by mě to nebavilo,nemám prostě místo kdy bych celej hrad nechal stát a mohl dolaďovat.Musím vše neustále dávat do skříně a z mé šatní skříně už je 70% vyhrazeno legu.Manželka už na mě vrčí.Ale už na začátku jsem říkal,že to tentokrát dokončím.

Shmade

Mě se kritizovat nechtělo, protože to co jsem chtěl kritizovat, sám nevím, jak bych řešil, proto jsem mlčel :) Ale když to chceš... Nešlo by nějak lépě navázat střechu u "domu na nádvoří", tak aby tam nebyly ty zuby z bricků? Mě nic nenapadá, ale třeba něco vymyslíš, to na mě působilo jako jediný rušivý prvek.

linhi

To máš přesně pravdu - mě to nesedí ani tím že je to moc široký pruh, myslím tu tmavě šedou.Pokusím se to předělat!

Ryxe

Vypadá to opravdu krásně, myslím, že kritika je zbytečná, jelikož tomu nejde skoro nic vytknout. Na tvé stavby se opravdu kouká s radostí ;)

grohl

Čím víc odhaluješ, tím více se mi to zamlouvá. Těším se na další fotografie.  ;)

linhi

#108
Jako vždy vás na konci dne kdy postoupím o pár krůčků na svém díle informuji o svém mini MOCU ....
Pokochejte se fotkama a napište připomínky.
Druhé foto je jako info o celkové velikosti hradu.

Hana129

vypadá to krásně, škoda, že fotky nenahradí skutečný pohled  ;)

otaznik

Já vím, že to asi bude znít směšně, ale mně pocit z té krásné stavby nejvíce kazí právě ty kulaté věže. Nelíbí se mi ty mezery, které na nich vznikají (chápu, že to v tomto měřítku nejde jinak). :-X


MwK

Linhi,podľa mňa je to krásne ale to je u teba a tvojich hradov už zvykom... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

gearcs

Linhi, mrkni, co jsem našel, to je skvělá technika, asi nakoupím díly (viz obrázek)... :D

Shmade

Moc pěkná technika, zatím asi nejkulaťoulinkaťější věž co jsem viděl. :)

tadeasb

Je to asi nejlepší řešení. u té klasické techniky mě vadí veliké mezery

linhi

Citace od: tadeasb kdy 28.01.2009, 16:32:23
Je to asi nejlepší řešení. u té klasické techniky mě vadí veliké mezery

Pokud sis nevšiml tak já nestavím klasickou technikou.. Oni vkládají mezi bricky 1x2 round bricky a já ne.
Mám mnohem menší mezery a nemám tam ty round bricky vidět jako oni - mám tam jen plochu vedle plochy. Jinak jsem zvědavej jak někdo tuto techniku využije. Tohle zrovna hezké není.

Shmade

Souhlasím s tebou že tvoje technika se mi pro nějakou středověkou stavbu líbí asi víc, ale třeba pro nějakou soudobou kulatou stavbu může být tenhle uhlazený vzhled lepší...

linhi

A ještě,jejich cena v light gray je také nepříjemná - pokud jich na jednu věž použiješ třeba 500,a ješte nemožnost měnit rozměr - je tam daný úhel a nic jiného neuděláš,nebo se pletu?

Ryxe

Určitě má pravdu Shmade, mě se právě na té linhiho technice líbí ta malá mezera, připadá mi to takové přirozenější.Tahle nová mi přijde na hrad moc uhlazená.

gearcs

No je pravda, že je omezené použití a navíc - myslím, že to u sebe pevně nedrží, zajímalo by mě, jak ty klíny spojil. Linhiho technika je každopádně daleko lepší