Vesmírná mapa

Založil Mtron, 19.02.2007, 14:12:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

Ved ale ja som len niečo podotkol a nechcel som tu vyvolat nejaké krvi preliataie... >:D
For TomG:
Tvoje argumenty sú fakt dobré takže O.K!
Mimochodom ja v príbehu miešam klony z EP3 a stormotrooperov.Ale to len preto že sa do nich tajne obliekajú Jediovia a pod vlajkov impéria "unášaju" deti citlivé k sile!
Ved ked to sem hodím tak to pochopíte! >:D
Ps: už mi chýba dokončit iba základnu a materskú lod na ktorej začnem pracovat asi o takých 5 hodín... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

TomG

Citace od: MwK kdy 05.04.2007, 09:50:24
Ved ale ja som len niečo podotkol a nechcel som tu vyvolat nejaké krvi preliataie... >:D
For TomG:
Tvoje argumenty sú fakt dobré takže O.K!
Mimochodom ja v príbehu miešam klony z EP3 a stormotrooperov.Ale to len preto že sa do nich tajne obliekajú Jediovia a pod vlajkov impéria "unášaju" deti citlivé k sile!
Ved ked to sem hodím tak to pochopíte! >:D
Ps: už mi chýba dokončit iba základnu a materskú lod na ktorej začnem pracovat asi o takých 5 hodín... ;D
S tou silou jsi nevymyslel nic nove, uz jsme neco takove vymysleli pred par lety a jeste to meli vic dopodrobna, ale nejsem si jisty, jestli jsi na podrobnosti dost stary  >:D
Only the best can survive.

MwK

Citace od: TomG kdy 05.04.2007, 10:04:08
Citace od: MwK kdy 05.04.2007, 09:50:24
Ved ale ja som len niečo podotkol a nechcel som tu vyvolat nejaké krvi preliataie... >:D
For TomG:
Tvoje argumenty sú fakt dobré takže O.K!
Mimochodom ja v príbehu miešam klony z EP3 a stormotrooperov.Ale to len preto že sa do nich tajne obliekajú Jediovia a pod vlajkov impéria "unášaju" deti citlivé k sile!
Ved ked to sem hodím tak to pochopíte! >:D
Ps: už mi chýba dokončit iba základnu a materskú lod na ktorej začnem pracovat asi o takých 5 hodín... ;D
S tou silou jsi nevymyslel nic nove, uz jsme neco takove vymysleli pred par lety a jeste to meli vic dopodrobna, ale nejsem si jisty, jestli jsi na podrobnosti dost stary  >:D
Bléé!Dost starý? :P Úder pod pás!
No ja to mám dost premyslené ibaže sa mi to nechce písat skor ako to bude nutné...čiže ak si to dočítal do konca,vieš že mi ešte chýba čast základne a materska lod! ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

J_BOB

Citace od: MwK kdy 05.04.2007, 09:33:05
No dobre!Tak "prepáčte"! :) :-[
Ale ide o to že mi trhá srdce keď sa miešajú stormotrooperi a clontrooperi trebárs z epizódy dva... :P >:D
No ale nebude vadiť keď sa tým príbehom ktorý som si už vymyslel budem opierať o medzigalaktickú výpravu a rád Jediov.Hmmm? ???

Vysvetlivky : Medzigalakticka výprava je príbeh o výprave do inej galaxie ktorý zasahuje do obdobia medzi EP1 a EP2 a ešte to rieši aj Tarkin o niekoľko desiatok rokov neskor...

Ps: Nepoužil som slová S**r W**s... >:D >:D >:D
prepáč, fakt sorry ale kedy, že Tarkin robil dačo s medzigalaktickou výpravou? ja nechcem rýpať, bo som to čítal dosť dávno ale neriešil ju neskôr(či skôr  >:D ) Thrawn? ale aby som to tu zas nezamlžil SW...pripadá mi, že ste to zle pochopili...mne nejde o to čo môžem použiť, do toho mi okrem súťaží nikto kecať nebude  >:D  ;D ale aspoň  trochu načrtnúť časovú os by nebolelo xD
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Šejmus

Zkuste si to vysvětlit tak ,že při cestování nadsvětelnou rychlostí cestujete v čase...a ti vaši se nacestovali až moc...stejně by bylo divný kdyby měl každy svého obi-wana, ne?...
Fool of a Took!

otaznik

Citace od: J_BOB kdy 06.04.2007, 17:21:32
prepáč, fakt sorry ale kedy, že Tarkin robil dačo s medzigalaktickou výpravou? ja nechcem rýpať, bo som to čítal dosť dávno ale neriešil ju neskôr(či skôr  >:D ) Thrawn? ale aby som to tu zas nezamlžil SW...pripadá mi, že ste to zle pochopili...mne nejde o to čo môžem použiť, do toho mi okrem súťaží nikto kecať nebude  >:D  ;D ale aspoň  trochu načrtnúť časovú os by nebolelo xD

Tys' to nepochopil. Sám si urči čas pro svojí část vesmíru.

peter

Dnes, tj. 9.3.2007 přišel nový signál z planety "Thiron IV"! Planeta se nachází na souřadnicích D-2/A-2. Je obývána rodem Thiroňanů, kteří se vyznačují svým vědeckým talentem a vysokou inteligencí.

Kdo bude další? :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MwK

Citace od: J_BOB kdy 06.04.2007, 17:21:32
Citace od: MwK kdy 05.04.2007, 09:33:05
No dobre!Tak "prepáčte"! :) :-[
Ale ide o to že mi trhá srdce keď sa miešajú stormotrooperi a clontrooperi trebárs z epizódy dva... :P >:D
No ale nebude vadiť keď sa tým príbehom ktorý som si už vymyslel budem opierať o medzigalaktickú výpravu a rád Jediov.Hmmm? ???

Vysvetlivky : Medzigalakticka výprava je príbeh o výprave do inej galaxie ktorý zasahuje do obdobia medzi EP1 a EP2 a ešte to rieši aj Tarkin o niekoľko desiatok rokov neskor...

Ps: Nepoužil som slová S**r W**s... >:D >:D >:D
prepáč, fakt sorry ale kedy, že Tarkin robil dačo s medzigalaktickou výpravou? ja nechcem rýpať, bo som to čítal dosť dávno ale neriešil ju neskôr(či skôr  >:D ) Thrawn? ale aby som to tu zas nezamlžil SW...pripadá mi, že ste to zle pochopili...mne nejde o to čo môžem použiť, do toho mi okrem súťaží nikto kecať nebude  >:D  ;D ale aspoň  trochu načrtnúť časovú os by nebolelo xD
No vlastne máš pravdu! ::)
O niekolko desiatok rokov to bol Thrawn...vlastne to bol aj na začiatku ked tú výpravu viedol Jedi C'baoth.(akurát som to začal čítat)
Ale s Tarkinom som si ho pomýlil preto že on spolu so Sienarom (neviem jeho krstné meno ale je to majitel strojární na výrobu republikových haluzín,Sith infiltrátora a neskoršie dodávatel aj pre impérium) hladali na okraji galaxie nejaké "žijúce lode"...viac fakt neviem pretože v "prúvodce postavami" sa k tomu vela nepíše a E-booky z touto tématikou som nehladal...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Togaran

Ahoj,
Space mapa je dobrá věc, uvažuju, že bych si taky postavil Base, nedali byste někam prosím seznam linků na galerie vašich základen uvedených na mapě?
Díky, Togaran
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

peter

Citace od: Togaran kdy 01.05.2007, 14:04:03
Ahoj,
Space mapa je dobrá věc, uvažuju, že bych si taky postavil Base, nedali byste někam prosím seznam linků na galerie vašich základen uvedených na mapě?
Díky, Togaran

Od toho také právě mapa je. Když něco potřebuješ zjistit, nebo si chceš něčí space výtvory prohlédnout, tak si ho jen najdeš na mapě. U každého je pak popis a odkazy na jeho galerie, aby jsi je právě nemusel složitě hledat zde na kostkách.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

buf91

Vím, že se nemají otvírat stará témata, ale nechtělo by trochu oživit tenhle nesmělý projekt? ::)
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Marty713

Přesně tak,
neodvážil jsem se to říct, ale nedávno jsem si pročítal tento topic a dostal jsem ohromnou chuť začít s vlastní space řadou.

Sice mám naplno rozjetý WWIII, ale kdyby se podařilo domluvit podobné meziplanetární projekty mezi staviteli space a rozšířit tak spolupráci na fóru (nejen na výstavách), určitě bych se s velkou chutí zapojil i já.

peter

Citace od: buf91 kdy 02.11.2008, 21:36:38
Vím, že se nemají otvírat stará témata, ale nechtělo by trochu oživit tenhle nesmělý projekt? ::)

Proč nesmělý ??? Mapa stále funguje a běží - na rozdíl od jiné, kterou se zde také někdo snažil založit :P Bohužel nemohu za to, že se od posledního zaregistrování nenašel nikdo další :P
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Togaran

Souhlasím, mapu musíme znovu rozjet :) myslím, že mi stačí postavit základnu 32*32 a budu se moci taky zapsat. Doufám, že se připojí i další objevitelé vesmíru :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

peter

#134
Statní imperátoři a vůdci klanů. Jistě jste v uplynulých měsících nezaháleli a tak vaše impéria doznala jistých změn. Tímto vás žádám o podrobné prozkoumání svého impéria a přes mezihvězdnou poštu mi zaslali zprávy o případných změnách. Naše Futuronské vedení pak vše zaeviduje a případné změny zaznamená v naší Vesmírné mapě.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Fox666111

dnes ve 15:25:00 bylo zaznamenáno volání lodí Survivor a Genetics.
15:26:17 loď Survivor při sestupu na planetu explodovala.
15:45:36 přeživší z Genetics jsou převážně vědci nebo lehcí výsadkáři.

Zpráva přijata 15:55:58
Znění zprávy:Tímto prosíme o shovívavost vzhledem k našemu počtu.Je nás jen pár ale prosíme o přidělení této planety Surio II.DĚKUJI
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Fox666111

#136
napiste kam mám dát fotodokumentaci a ostatní věci.jo anevadi že je to custom army???
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

peter

Citace od: Fox666111 kdy 19.01.2009, 20:42:48napiste kam mám dát fotodokumentaci a ostatní věci.jo anevadi že je to custom army???

Viz. podmínky na hlavní stránce Vesmírné mapy! ::)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Tak a je to tady! Mezigalaktické sondy zkoumající vesmír, zaznamenaly pohyb několika neznámých válečných plavidel na souřadnicích C-6/C-5!

Bohužel se tato část vesmíru, v poslední době, stala až moc fádní, bez života a nějakého většího ruchu. Toho si nejspíše všimla zatím neznámá rasa a vyslala do této části své jednotky. Pokud se v okolí někdo nalézá bude mít jistě o zábavu postaráno, nám ostatním však nezbývá nic jiného, než počkat, jak se situace vyvine ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Togaran

No ta letka vypadá nebezpečně, ale co s ní? :) koukám, že se plahočí v sousední galaxii, tak snad nebude dělat nějakou neplechu.
Jen tak ze zvědavosti - kolik lidí aktivně sleduje mapu a bylo by ochotno nějak se starat o diplomacii, vysílat svoje letky na mise a podobně?
Co takhle udělat nějakou "měnu" a pořádat mezigalaktické soutěže, závody a fiktivní obchody mezi lidmi ve vesmíru?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

peter

V současné trochu neklidné době, která je ovlivněna děním v galaxii na souřadnicích "C-6" se na mezigalaktickém konsiliu objevila jedna pozitivní zpráva. Z dosud neznámého koutu vesmíru se ohlásila nová frakce. Signál přišel z planety T.O.G. 1, která se nachází v dosud neznámé galaxii Spyrius.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Citace od: peter kdy 19.02.2009, 08:18:50
Citace od: peter kdy 17.02.2009, 10:09:29
Tak a je to tady! Mezigalaktické sondy zkoumající vesmír, zaznamenaly pohyb několika neznámých válečných plavidel na souřadnicích C-6/C-5!

Bohužel se tato část vesmíru, v poslední době, stala až moc fádní, bez života a nějakého většího ruchu. Toho si nejspíše všimla zatím neznámá rasa a vyslala do této části své jednotky. Pokud se v okolí někdo nalézá bude mít jistě o zábavu postaráno, nám ostatním však nezbývá nic jiného, než počkat, jak se situace vyvine ...

Neznámá útočící jednotka se přiblížila na souřadnice "C-6/B-4".

Jelikož cizím jednotkám není kladen jakýkoliv odpor, tak se neznámá plavidla přiblížila až na souřadnice "C-6/A-4" a zahájila útok na základnu klanu: Empire of one planety Tatooine!
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Citace od: peter kdy 21.02.2009, 10:27:27
Jelikož cizím jednotkám není kladen jakýkoliv odpor, tak se neznámá plavidla přiblížila až na souřadnice "C-6/A-4" a zahájila útok na základnu klanu: Empire of one planety Tatooine!
Cha cha chá, teď poznáte, co opravdu znamená "Be The Force With You!".  >:D

peter

Citace od: peter kdy 21.02.2009, 10:27:27
Jelikož cizím jednotkám není kladen jakýkoliv odpor, tak se neznámá plavidla přiblížila až na souřadnice "C-6/A-4" a zahájila útok na základnu klanu: Empire of one planety Tatooine!

Neznámá útočící jednotka zničila základnu klanu "Empire of one" na planetě Tatooine :-X
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shmade

Nezachytily něčí senzory kam plavidla mají namířeno teď? Nebo ještě lépe, nestačil někdo ze základy na planetě Tatooine v posledních minutách vyslat signál se snímky útočících lodí? Případně nazachytil někdo tento signál? Docela by mě zajímaly detaily této "čístící" letky. :)

Thrawn

Hm, zdá se mi, že to tu poněkud silně umřelo, což by bylo škoda, protože Space má co nabídnout.

Takže trochu motivace:

Impérium Ruky mělo dost svých vlastních starostí za poslední dva roky, stejně tak i jeho spojenci v Blacktron Empire, ale jsme zpět. Jestli si někdo myslí, že může beztrestně útočit na naše imperiální či blacktronské světy, tak bude trpce zklamán.  >:D

Vypořádali jsem se z Yuuzhan Vongy i s jinými nepřáteli, byť ne s těmi nejrudějšími, vše ostatní už je pouze zákusek. Jsme zpět a v plné síle. A začínáme pořádně stavět! >:D

Braňte se, mobilizujte, nebo budete porobeni. Před Blacktrony se nikdo nezachrání!  >:D >:D >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

peter

Citace od: Thrawn kdy 30.12.2010, 01:48:09Hm, zdá se mi, že to tu poněkud silně umřelo, což by bylo škoda, protože Space má co nabídnout.

Vesmírná mapa nijak neumřela a od svého zrodu je stále aktivní. Z poslední doby je v ní zanesen např. systém, kde se konaly první vesmírné závody. Bohužel to, že se neobjevují nové světy není chyba mapy ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

holub

#147
http://guidokuip.blogspot.cz/ tady jsou další obrázky autora  .Je to užasné znázornění představy ten robot

Togaran

Tak to je paráda! Fakt super obrázky, od Mtronskýho vozítka s kontejnery, přes Blacktronskou základnu až po nabušenou spacepolice 1 slečnu  8)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Nechal jsem mu vzkaz :-) Je to super.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz