Pouliční lampy

Založil peter, 01.05.2006, 16:57:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jaká pouliční lampa se Vám líbí?

1)
9 (27.3%)
2)
25 (75.8%)
3)
0 (0%)
4)
10 (30.3%)
5)
1 (3%)
všechny
0 (0%)
žádná
6 (18.2%)

Celkem hlasů: 33

peter

Už delší dobu pracuji na svém dalším MOC-u. Nyní je hotov tak ze 75%, ale potřebuji trošku poradit. Chci na něm umístit pár lamp pouličního osvětlení z dob tak kolem přelomu 18. a 19. stol., ale nějak si nevím rady jaké. :-\

Na obrázku je 5 lamp, které jsem si vymyslel a jednu z nich použiji. Hlasujte prosím, která by se líbila Vám - každý můžete dát hlas dvěma lampám.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Předem díky všem co hlasovali. Jak vidím, tak výsledek je více méně jednoznačný. Vítěznou lampou pro můj MOC se tady stala lampa č. 2.

Vidím, že se však našlo i pár členů, kterým se nelíbí ani jedna z uvedených lamp. Budu velmi rád, když se tito člonové vyjádří a případně ať přijdou i se svojí variantou, která by podle nich lépe vystihovala dobu, nebo prostě se jim zdála pro MOC lepší.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

ass

Hlasoval jsem, že se mi nelíbí žádná, protože mi přijdou všechny v nějakým místě moc tlustý.
Dvojka by byla dobrá, ale mně tam trochu vadí ta minifig head.