Na Bělehrad !

Založil šipka, 16.12.2021, 17:42:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Když vyšel vozík, napadlo mě hned toto. Až teď jsem se k tomu dostal. Taková blbina no :)

hobby

#1
Žádná blbina, naopak velelé, vtipné a nápad ! A ten si vždy cením především. Hned jsem dostal chuť, pčečíst si Švejka znovu (už poněkolikáté ;D)
A taky se inspiruješ ilustracemi od Lady :)

Matthes_CS

Krása, že by to odstartovalo další filmové scénky?

yoshimaka

Tak to je nádhera! Asi bychom měli téma vignetytrochu oprášit...
Lust och fägring stor

milanv

Parádní! Jasné, vtipné - prostě viněta jak má být.

A to oprášení by chtělo - když vzpomenu na ty soutěže a vzájemné hecování co kolem toho bylo, to byly skvělé časy. A i jako divák na výstavách jsem si to užíval, u kreací FilipSa jsem trávil dlouhé minuty...
Pán na Žlutém hradě

hobby

Ano, mně se tyhle ´blbinky´také velmi líbí. I když by se ještě dalo vylepšovat, ale asi to nešlo: Švejkova čepice je od modrokabátníků - jižanskou, šedivou jsem nikde neviděl, černá buřinka pro Bretschneidrá by se možná taky někde našla.
Ale jinak mě to pobavilo 8)

šipka

Díky. Jednoznačně jsem pro další pokračování scének. Filmů jsou mraky. Pouze domyslet jak s moduly, původní filmový byl super, ale složitá finální instalace. U sousedů zase super instalace na úkor pohledu  (přítomnost stropu,hloubka). Byl bych ale spíš asi pro modulár jako u sousedů pro jednodušší možnost instalace. Každopádně kdo se toho ujme ?? :)

Jinak Bretschneider v pracovním i v civilu  ;)

Igorus

Milé, vtipné, hravé  ;) A ideální do toho nového ročníku filmových scének  >:D