Track Designer

Založil Honzik, 23.08.2006, 17:36:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Honzik

Již několikrát jsem se ptal tady na fóru na program na tvorbu lego tratí, byl mi doporučen Track Designer, ale na stránce je odkaz na stažení Track Designer 2.0 for Windows 95. Já mám win Xp a když program klasicky rozpakuji (použitím unzipu ve WinCommanderu), tak nefunguje. Prosím poraďte aby fungoval, nebo jestli je to verze skutečně jen na win 95, protože spostu lidí píše na fóru, že ho používá, ale nechce se mě věřit, že mají doma na PC win 95. Díky Honza

rasik8

Já mám taky xp a fungeje mi to jenom  ;Dsem tam něco dělal s tim td20 a šlo mi to
Moje Brickshelf galerie http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Legac
Trains,trains,trains,...,ale jen 9v  http://mafiapage.wz.cz - stránky o MAFII - hře na PC

Honzik

No a právě to chci poradit. Stáhnu soubor Td20.zip a končím.Díky

Cavelon

Citace od: Honzik kdy 23.08.2006, 17:36:24
Track Designer, ale na stránce je odkaz na stažení Track Designer 2.0 for Windows 95. Já mám win Xp a když program klasicky rozpakuji (použitím unzipu ve WinCommanderu), tak nefunguje.

Napíš konkrétne, čo to znamená, že nefunguje?
Ja som teraz urobil presne to isté a no problem. :)

Honzik

Stáhnu daný soubor a zvolím dekomprese, to úspěšně proběhne a do složky se vytvoří soubor s příponou .exe ten to spuštění napíše hlášení.......... REGISTRY .TDR WAS NOT FOUND. Toto hlášení potvrdím ok a napíše se hlášení ELEMENT REGISTRY NOT PRESENT.PIECES WILL NOT BE SHOWN UNTIL A REGISTRY IS LOADED.Díky

Cavelon

V tom adresári, do ktorého to rozbalíš, máš súbor registry.tdr s veľkosťou 1261917 bytov?
Spúšťaš td.exe v tom adresári?

Honzik

#6
Ten program je divnej, napsalo mi to, že nenašel soubor registry.tdr na ploše, tak jsem to tam zkopíroval a jede to, Ale chtěl jsem to instalovat na jiný disk (tam to nechce fungovat), ale to je jedno hlavně, že už to jede.Díky za pomoc

peter

Možná se zeptám na nějakou blbost, která je už někde zodpovězena, tak se předem omlouvám. V hlavním adresáři programu je i soubor "REGISTRY.TDR", kde jsou uloženy některé obrázky budov. Na netu jsem si však postahoval několik dalších budov a i některé se hodlám nakreslit. Dotaz tedy zní - Jak tyto další budovy do tohoto souboru přidat, případně jak v programu vytvořit další (novou) knihovnu?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MiHo

Nevíte někdo, zda se ještě dá odněkud stáhnout "Track Designer 2.0 for Windows 95" ?
Na původním odkazu už není. Snažil jsem se ho vygooglit celé dopoledne a marně.
Odešel mi notebook a stažený software jsem si nezálohoval. Jsem na ten program dost zvyklý.
Pokud by jste ho někdo měl stažený může to mi ho poslat ? (Mail mám uveden v profilu).
Děkuji

honzicek22


davroman

Přemýšlím o předělání našeho domácího Lego kolejiště a uvítal bych doporučení na vhodný SW pro jeho návrh. Doporučíte mi nejaký? Popřípadě uvítám link na aktuální Track Designer (pokud ještě existuje - na webu jsem nic nenašel). Předem díky.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Cavelon

Mne sa celkom osvedčil Blue Brick. ;)

Luky1987

Citace od: Cavelon kdy 27.12.2012, 08:58:28
Mne sa celkom osvedčil Blue Brick. ;)

O vláčcích absolutně nic nevím, ale pro další stavbu na Lipno plánuji jednoduchou nadzemní trať.
Včera jsem trošku googlil a právě BlueBrick si stáhl.
Jako laikovi mně to připadá velice jednoduché a přehledné, ani se nic neinstaluje...