Ostrava a okolí????

Založil Ondra, 21.06.2012, 15:20:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tomaslambo

#240
Rezervováno 9 míst, tak snad se nás tam sejde aspoň větší polovina :D

Jo a chtěl jsem se zeptat, jestli by někdo nebyl ochotný se mnou vyměnit minifiga Ariely (ještě nejsem tak zběhlý v umění osahávání pytlíků a sešla se mi dvakrát  >:D) ideálně za Buzze rakeťáka. Předem díky ;)

Mr. Cube

Budu ti rezervovat jednoho Buzze ;)

tomaslambo


Kuba

Citace od: tomaslambo kdy 16.10.2016, 22:22:54
Rezervováno 9 míst, tak snad se nás tam sejde aspoň větší polovina :D



Prosím, na kolik hodin? zase klasika na 18.00? a na tvoje jméno? nebo na fiktivní jmeno Kostka??  >:D
díky za info, možná dorazim v předstihu.

tomaslambo

Zdarec. Rezervace je klasicky na 18:00 a je na moje jméno, tedy na Tomáš Jírů.

Pakliže by měl někdo ještě nějaký dotaz, tak budu tady na kostkách do 15:00 a potom až v hospě. Dříve určitě nedorazím, spíše mám strach, že dorazím později, ale pokut by se přece jen zadařilo, tak to rozhodně nebude o víc jak 5-10 minut

Kuba

Rekapitulace 7 Ostravské hospody:

Bylo fajně.
Hojná účast
Kuba, Honzicek22, Tomaslambo, Danyboy, Mr. Cube, Jerzeeg, Jojik, + dva hoste, malý a velká  ;D

Mr. Cube

Ostravaci, nemáte někdo na zapůjčení pro výstavní účely (LEGO víkend Ostrava únor 2017) minifigy, štíty a vlajky Vlčích lidí? U minifigů případně stačí i torza. Díky za pomoc.

Kuba

Citace od: Mr. Cube kdy 26.10.2016, 12:50:53
Ostravaci, nemáte někdo na zapůjčení pro výstavní účely (LEGO víkend Ostrava únor 2017) minifigy, štíty a vlajky Vlčích lidí? U minifigů případně stačí i torza. Díky za pomoc.

Pár vlčích lidí mám. možná i nějaké vlaječky.

Mr. Cube


Kuba

Sraz 8 probehl jiz davno za prilezotosti unorove Ostravske vystavy (pochopitelne s nejvetsi ucasti v historii ostravskych srazu), tak co takhle konecne usporadat sraz cislo 9? Urcite bude prospesny i z duvodu pripravy dalsi vystavy co pripravuje Danova mamka.

Jelikoz jsou brzo vanoce, navrhuji az povanocni cas a to druhy nebo treti patek v lednu. Dulezite je se vcas domluvit at to pak nehonime narychlo.

No a na samotnou vystavu by nam vysel krasny jubilejni desaty sraz.  ;)

jojik

  Určitě nejsem proti .

Clermont

Tak o tom žádná  :)

Chairudo

Myslím, že z Olomouce by taky mohlo přijet jedno auto napěchované Afoly  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Clermont

Já myslím že Afolové z Olomóca a nejen z této končiny jsou vítání  :)
Na to že jsem na žádné akci ještě nebyl už to skoro organizuji  ;D ;D

tomaslambo

Citace od: Kuba kdy 07.12.2017, 21:06:55
Jelikoz jsou brzo vanoce, navrhuji az povanocni cas a to druhy nebo treti patek v lednu. Dulezite je se vcas domluvit at to pak nehonime narychlo.

Plně s tebou souhlasím. Před vánoci už by to bylo hodně na knap.



Kuba


danyboy

Super, jaký nevrhujete termín?

Kuba

Citace od: danyboy kdy 09.12.2017, 14:34:36
Super, jaký nevrhujete termín?

Leden 2 nebo 3 pátek...

Mr. Cube


Borun


Kuba

#261
OK zatím je nás podle komentů 8 (+ paní Soviarová, zastaví se ohledně výstavy), z pravidelných ostravských účastníku hospody se ještě nevyjádřil Honzicek22, ale doufám že taky zase příjdeš Honzo :)

Po dohodě s danem a jeho mamkou se přikláníme na 12 ledna. (snad to bude všem hrát do noty)

Olomoučáky prosím aby dali co nejdřív vědět, kolik se jich chystá případně dojet, aby se podle toho mohla zajistit rezervace míst (Zatím to vypadá na rezervaci cca +-10 míst), pokud je tu někdo kdo by se chtěl také ještě zúčastnit, tak ať se taky co nejdříve ozve. Hospodu navrhuji zase Helbich (maj dobré burgry  >:D ).

honzicek22

Poznačeno do kalendáře. Určitě dorazím ;)  a to nejen na ten dobrý burger :)

Kuba

Jo a ještě jsem zapomněl, čas srazu by byl zase na cca 18.00hodinu...


Citace od: honzicek22 kdy 18.12.2017, 21:59:20
Poznačeno do kalendáře. Určitě dorazím ;)  a to nejen na ten dobrý burger :)

super :)

Foton

Je mi líto, ale 12-14.1. mám zimní Vandr. Takže tahle hospoda bude beze mě  :-\
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

tomaslambo

Hlásím, že stůl je na 12.1. rezervován

Kuba

Citace od: tomaslambo kdy 02.01.2018, 10:25:20
Hlásím, že stůl je na 12.1. rezervován

Super, diky.

Doufam, ze se sejdeme ve velkem poctu.  ;)

danyboy

Já s mamkou budeme určitě od šesti. Večer totiž potřebuju ještě něco řešit v centru, tak snad dorazí všichni co nejdřív 3:)

Kuba

Jen pro upřesnění, kdyby někdo dorazil dřív než já, nebo Tomaslambo, tak je to zase rezervováno na tomášovo jmeno...

jako posledně: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=37774.msg238852#msg238852


PS:nemá někdo indiána ze serie pytlíku betmen 2? vzal bych 2-3kusy, (ty jeho vlasy jsou boží  ;) )

tomaslambo

Když už se tady objevila ta Kubova poptávka, tak bych se s dovolením připojil.
Na dodělání dvou figů do sbírky mi schází tyto dílky:
tento cestovatelský klobouček v barvě DBG a tyto vlasy v barvě Tan

Kdyby je náhodou někdo měl doma a mohl by je postrádat  ;)