predam LOTR ORCS armadu

Založil richchie, 01.06.2020, 13:15:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

richchie

ahojte, aj ked nerad, rozhodol som sa ponuknut na predaj moju LOTR orcs armadu, ktoru som budoval viac ako 4 roky.
odkaz najdete tu :
https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=46919.0

alebo namojom flikri


richchie

#1
UPDATE k 2.7.2021

na predaj LOTR orcs armada - 196 minifigov + 2x balista  + 2x cavetroll + Azog na bielom vrkovi  + 7 jazdcov na vrkoch. V pripade zaujmu predam aj podlozky s terenom

minifigy su robene aby neboli ako klony, pouzite len original LEGO torsa a nohy z hobbit a LOTR plus par custom hlav od kamarata - friendbricks. Plus par custom stitov pre vacsiu roznorodost armady. Vacsina ma vsak original uruk hai stity a helmy (ich cena na BL je aktualne astronomicka podla mna...

predavam iba ako komplet, cena 3500 EUR , vzhladom na vysku investicie uprednostnujem osobny odber a obhliadku v Bratislave.

zaujemcovia piste sukromnu spravu pripadne ak ste zo slovenska tak mobil na mna je 0907 21 45 65

P.S: cena sa moze zdat vysoka ale pri cenach na BL co su ked si to prepocitate tak zistite ze ta cena nie je az taka zla (pri poctoch kusov v jednotlivych obchodoch a postovnom... moj odhad je ze ak by sa to kupovalo cez BL teraz t.j. 07/2021 tak cena sa vysplha kludne aj na 4500 - 5000)

richchie

#2
2 fotky na ukazku... v pripade zaujmu poslem viac foto