Nákupy v Evropských Lego obchodech

Založil Chairudo, 20.06.2016, 18:16:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

sharkabrick

Ahoj, mluvila jsem o Velikonocích se zaměstnancem v lego storu v Praze. A krabice budou jako jednorázový obal, kdežto kelímky prý budou platit dál. Krabice jsou na zkoušku zatím jen v některých legostorech. No, ale uvidíme.
Za mě papírová krabička na skládání lepší, miň hluchých míst, ale stejně většinou sypu a nestavím komínky...
A kdo tu řeší ekologii, klidně Vám lego přesypou do Vaší tašky např. a určitě by se dalo domluvit i na odečtení -30 za kelímek... když nebyly obaly na figurky a mi jich brali kolem 20ti, odnesli jsme je volně v tašce.

honzicek22

Ahoj, mám dotaz ohledně legostoru v Německu. Mnichov nebo Norimberg? Má někdo aktuální foto zdi ?
Jinak legostere Nice - zeď nezajímavá - vzal jsem symbolicky jeden kelímek ať si mají děti s čím hrát na dovolené, jediné co snad stálo za to vzít byly Santovy sáně za 39E.
Každopádně musím pochválit personál, víčko se neřeší a nabídli i spousty dílků ze skladu. Jak jsem napsal výše, bohužel nic zajímavého.

wynnova

Pro zájemce - včerejší vídeňské zdi, takový můj malý sólo výlet z Ostravy vlakem
;)

https://drive.google.com/drive/folders/1--QjcbWzImklOqDmMk4PsgPKCQEonegQ

Chairudo

Má někdo příští týden ideálně pondělí chuť na nákupní rychlonávštěvu do Legolandu?
Vyzvedávám na trase Olomouc - Praha.
Cestovné podle obsazenosti, mám ještě 2 místenky  ;)




YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

cetonia25

Čas v pondělí bych bohužel neměl, ale zajímala by mě jedna věc. To se to i s cenou cesty a vstupenky vyplatí?