Moje vlacky #2

Založil chadzi, 07.05.2005, 19:42:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi

tak jsem konecne mel cas dat dohromady zasilku 12v vlaku z ebay. Nemuzu si pomoct, ale ty 9v proti tem 12v vypadaji jak chudi pribuzni (netyka se Metrolineru)...


chadzi

..

chadzi

..

chadzi

..

chadzi

..

Micho

Ty kokso, to vyzerá na pražské nádraží. To je hustota! Pár sekúnd môjmu PC síce trvalo kým mi tu záplavu veľkých obrázkov natiahlo ...  ;).

Micho

#6
A ešte musím dopísať - vynikajúce zábery. Dobré umiestnenie pohľadu, aj to osvetlenie vynijúco dotvára večernú atmosféru. Ako by boli fotené v reálu. Nielen dobré Lego Trains, ale aj vynikajúca práca nejakého Lego fotografa  ;).

Začínam Vás chápať, čo sa týka tých doplnkov pri 12V. Asi by to aj mňa chytilo. Už teraz začínam uvažovať, to by asi nebolo zlé ...  :D.

muzzo

Pravda ty osvětlené perony mně dojaly, ale ty koleje ??? trtě jsou hezčí u 9V ;)

chadzi

taky se mi libi vic 9v koleje ale na tom nezprovoznis 12v vlaky. a dat 9v motor na 12 vlak vypada naprd protoze tam chybi to prostredni kolecko... taky nedelaji v cervene...

Micho: tak kup jen 12v trafo, par lamp, zvedaci zavory, pridej to k 9v layoutu a je to

chadzi

p.s. wife dekuje za pochvalu :)

Mates

chadzi, musím uznat, že když to člověk vidí na plakátu či obrázku, tak to není tak moc hezké, jako když je to zapojené v reále....a ještě i s osvětlením je to úúúúplná parádička!!!
Taky bych se nezlobil, mít nějaké 12V vláčky, ale obávám se, že na to už nebudou zdroje :-\  :D ;D

Maci

Musím se přidat, je to opravdu nádhera. Ale jak člověk jednou začne s 9V tak je dost náročné zkoušet taky 12V vlaky. Snad v příštím životě.. ;D

Mates

Maci, ono by taky stačilo, kdyby LEGO udělalo nějaké další elektrické doplňky, jako jsou přejezdy, osvětlení, případně i výhybky a bylo by to jistě zajímavé oživení i 9V vlaků...  :D

chadzi

nebo si kup 12v travo, par luceren + elektricky prejezd a mas doplnek k 9v. hold nebudou semafory ani elektricky vyhybky ale aspon neco. bohuzel je to drahy jak ...

Aki

#14
Citace od: chadzi kdy 09.05.2005, 11:24:49
nebo si kup 12v travo, par luceren + elektricky prejezd a mas doplnek k 9v. hold nebudou semafory ani elektricky vyhybky ale aspon neco. bohuzel je to drahy jak ...
Nějaké ty světýlka právě jsou na Ebai! Tady a tady

Colonel32

imho zkoncej na 30 eurech

Micho

Začínam im aj ja prichádzať na chuť. Clapci povyberali všetky osvetlenia z lokomotív a experimentujú. Netušil som, že by ich to tak chytilo.

Mates

Citace od: Colonel32 kdy 19.05.2005, 22:25:14
imho zkoncej na 30 eurech
2 dny do konce aukce, ale zatím žádný zájemce.... Asi to je tou vyšší startovací cenou  ;D :P