alt. model první kolo

Založil peter, 18.06.2018, 07:49:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Pool

#150
Futuristické letadlo - 30497 + 30358 + 30526

Model je trochu inspirovaný futuristickým letadlem Orca ze hry Command & Conquer, ale Legu psssst, licencované modely jsou zakázány, takže kdyby se někdo ptal, jde jen o futuristické letadlo  ::).

Tomik

Citace od: Pool kdy 19.08.2018, 17:57:58
Futuristické letadlo - 30497 + 30358 + 30526

Model je trochu inspirovaný futuristickým letadlem Orca ze hry Command & Conquer, ale Legu psssst, licencované modely jsou zakázány, takže kdyby se někdo ptal, jde jen o futuristické letadlo  ::).
Trup se ti celkem povedl, ale aby to byla Orca, tak by ty boční rotory měly být mnohem větší. Trochu se obávám, že ty hlavně pod kokpitem nejsou úplně košer, ale uvidíme, co na to chlapci z Lega...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Pool

Citace od: Tomik kdy 19.08.2018, 18:28:38
Trochu se obávám, že ty hlavně pod kokpitem nejsou úplně košer, ale uvidíme, co na to chlapci z Lega...

Já to bral, že pokud je to sci-fi, tak je to povoleno  ::). Přeci jenom u SW, Batman, Nexa atd., mají v setech také pěkný zbraňový arzenál  ;D. Tak to jsem zvědavý.

peter

Zde je můj model nějaké té požadované květiny. Pro stavbu jsem využil dvou sáčků a sice 30532 Ninjago a 30356 Hot-Dog
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Marty713

#154
Emmy gigantická květina

Emma je vášnivá botanička a jejím největším úspěchem je vypěstování obří květiny. Aktuálně pracuje na fialolisté bonzai s fuchsiovými květy. Společnost jí dělají její okřídlení kamarádi z Ptačího ostrova.

Použité sety:   30401  +  30404  +  30407  +  30532  =  4 sety

P.S.: Tentokrát jsem to vážně málem nestihl, uff.

Tomik

Citace od: peter kdy 19.08.2018, 21:48:48
Zde je můj model nějaké té požadované květiny. Pro stavbu jsem využil dvou sáčků a sice 30532 Ninjago a 30356 Hot-Dog
Oceňuju tvoje originální využití dílů - ty klobásy mě rozesmály a kuchařská čepice uprostřed květu je jako třešnička na dortu.

Citace od: Marty713 kdy 19.08.2018, 23:59:36
Emmy gigantická květina

Emma je vášnivá botanička a jejím největším úspěchem je vypěstování obří květiny. Aktuálně pracuje na fialolisté bonzai s fuchsiovými květy. Společnost jí dělají její okřídlení kamarádi z Ptačího ostrova.

Použité sety:   30401  +  30404  +  30407  +  30532  =  4 sety

P.S.: Tentokrát jsem to vážně málem nestihl, uff.
Tak tomu říkám velká kytka! Líbí se mi, jak se ti povedlo udělat velký a kompaktní květ a ještě ho pěkně barevně sladit.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Igorus

#156
Byť po termínu, ale i tak zde je můj květinový MOC. Použité sety 30401, 30404 a 30532.

Ze zbytků pak Friends motokára.

peter

Citace od: Tomik kdy 20.08.2018, 20:10:31Oceňuju tvoje originální využití dílů - ty klobásy mě rozesmály a kuchařská čepice uprostřed květu je jako třešnička na dortu.

jj to bylo záměrem zkusit to z něčeho netradičního. Výsledek sice není tak pěkný jako třeba kombajn, který byl vyřazen, ale z toho co jsem měl k dispozici jsem s výsledkem spokojen.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

#158
Potřeboval by jsem ještě s něčím píchnout, výsledek bych ale potřeboval už zítra dopoledne  ???

Bylo by možné udělat něco takového:
je poznat že je to kytka (pořád 3D model ne mozaika)
staví to dítě (jednoduché nekomplikovaná stavba)
je povoleno kombinovat více stejných stavebnic (např. kvůli dílku na stonek)
Pro jistotu bych se vyhnul vánočnímu vlaku, zatím nemám potvrzenou jeho diskvalifikaci.
Je jedno kolik zbude nevyužitých dílků.
Konstrukce by měla být relativně jednoduchá, dítě bude stavět zpaměti. Taková dětsky naivní.
Zatím nevím jak je to z požadavkem na pevnost, ale předpokládám že by se to pro natáčení dalo vyřešit 2 slepeným modelem (pokud by to bylo nutné).

Chápu že s tím mohou pomoci hlavně ti co mají CAD. Nebo větší zásobu požadovaných dílků k opakovaní.

Tomik

Mám tu takovou "znouzectnost" - jedna kytka s růžovým květem je složitější, ta druhá s tmavě modrým je co nejjednodušší. Lepší barvy květu jsem z dostupných dílů nedostal.

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Marty713

Zkusil jsem něco trochu jiného, ať si můžou vybrat z více "řešení" toho jejich zadání, který je mimochodem dost pitomý ::)

peki

Supr tak snad si vyberou.  :)

peki

Citace od: peki kdy 30.08.2018, 07:25:07
Supr tak snad si vyberou.  :)

Tohle se jim už libí (na to co potřebují).

Foton

#163
Mě se to taky líbí, obzvlášť ta kytka z popelnic :-)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

hawran

Krb ze setů 30532 + 30499

Bricks Forever!

Marty713

Hele, to je dobrý. :) To mě přivádí na nápad s interiérovými doplňky, popř. postavit celý "pokojíček". A koukám, že tam máš i správný krbový ventilátor. To chválím!  ;D

hawran

Bricks Forever!

hawran

BatDrag neboli závoďák se záchranným modulem, ze setů 30358 + 30526
Bricks Forever!

peki

Vyhlášeno II soutěže ve stavbě kombinovaných modelů. Info zde.