CZ TESCO

Založil pasin11, 25.09.2012, 21:30:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Matthes_CS

Tesco v Jaroměři, nevím, jak jinde:
Batman CMF za 54,90Kč (hromada v jedné bedně od nich)
Friends polybagy 30400 a 30396 za 49,90Kč, ale na cenovce je 54,90Kč (v Hradci Králové měli ještě i Juniors hasiče)
Star Wars 75152 a 75176 za polovic, kolem 600Kč

Tesco v Hradci Králové a Pardubicích:
75132 Battlepack prvního řádu za 250Kč

Tesco na Hradubické u Makra:
60134 Zábava v parku za 500Kč, měli tam ještě tři

korca

Brno Campus 75176 599.50Kč
75524 349,50Kč

Matthes_CS

Včera ve Futuru, Hradec Králové, nalezen set Creator 31053 bez cenovky, po načtení u kontroly ceny se zobrazila cena 199,70Kč, za kterou sem set skutečně koupil. Asi si toho všiml i někdo další, protože už tam set není, ale třeba v jiném Tescu mají stejnou chybu.

A také už tam mají nové polybagy (Friend s RC lodičkou, Creator pes, motorka Nexo a City auto) za 117Kč.

ThomasMorta

Citace od: Matthes_CS kdy 04.03.2018, 15:54:56
Včera ve Futuru, Hradec Králové, nalezen set Creator 31053 bez cenovky, po načtení u kontroly ceny se zobrazila cena 199,70Kč, za kterou sem set skutečně koupil. Asi si toho všiml i někdo další, protože už tam set není, ale třeba v jiném Tescu mají stejnou chybu.

A také už tam mají nové polybagy (Friend s RC lodičkou, Creator pes, motorka Nexo a City auto) za 117Kč.
Možná to nebude chyba - v Tescu jsou občas neinzerovné akce setů za dumpingové ceny (slevy okolo 75%), které zmizí za den dva...
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

davroman

V Tesco naskladnili nové CMF ... asi budou opravdu sběratelsky ceněné ... 999,-Kč za ks ... cena ověřena na čtečce i na informacích     :o
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Robkteryten

tak to bude mega sleva :D

peter

Já bych vzal celou tu bednu a šel k pokladně a snažil se té paní za kasou vnutit, že to je cena za celou tu krabici ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MLT

Citace od: peter kdy 26.04.2018, 11:48:09
Já bych vzal celou tu bednu a šel k pokladně a snažil se té paní za kasou vnutit, že to je cena za celou tu krabici ;)

To mne také napadlo  ;D

Jezevec

Citace od: peter kdy 26.04.2018, 11:48:09
Já bych vzal celou tu bednu a šel k pokladně a snažil se té paní za kasou vnutit, že to je cena za celou tu krabici ;)

Ono stát se může leccos. Před pár lety jsem kupoval batoh, pouzdro a kufr se stejným motivem, všecko mělo cenu zvlášť, ale paní na pokladně to asi vzala jako kolekci v ceně dohromady, omylem namarkovala jen ten kufr jako cenu za všechno, zjistil jsem to až doma, že zbytek mám zadarmo, ve velkém nákupu se to ztratilo.

A jako ono by tomuhle i šlo věřit, protože litr za jednoho panáčka, to je fakt už moc...
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

papluh

999.99 bola nejaká ešte neurčená cena, to mi povedali keď som tak našiel pred vyše rokom polybagy, na info to nevedeli zmeniť
V eurách to môže fungovať. Ale ak by sa im to podarilo dať v CZK na nejaký väčší set ...  >:D

Matthes_CS

Za 999,99Kč nemá cenu kupovat ani policajta, ne?  :D

Matthes_CS

V Tescu v HK měli na starší sety 30% slevu. V Jaroměři jen na starší Ninjago, takže to je asi jen ve větších obchodech.

Darth

V aktuálním letáku Tesco je psané, že při nákupu Lega nad 1500 Kč se na pokladně odečte sleva 30%. Neplatí na už zlevněné kousky. Netestoval jsem.

MLT

Citace od: Darth kdy 05.07.2018, 11:32:01
V aktuálním letáku Tesco je psané, že při nákupu Lega nad 1500 Kč se na pokladně odečte sleva 30%. Neplatí na už zlevněné kousky. Netestoval jsem.

Já testoval včera. Nezlevněné polybagy CITY, Friends..... také se na to na to prý nevztahuje....
Oni tam ještě uvádějí, že to platí asi na 4 řady tuším, ale City, Friends tam klasicky je. Ale na polybagy to prý neplatí, tak nevím.
Jo a u nás mají o cca 10-15% nadsazené ceny oproti katalogovým .

Matthes_CS

Polybagy teď nově provávají za 99Kč místo 119Kč, ale nemají to označené jako slevu.
Dneska táta kupoval classic sety a pár těch polybagů a u pokladny mu řekli, že žádný problém, ale doma jsme zjistili, že na polybagy to slevu nezapočítalo.

MLT

Citace od: Matthes_CS kdy 11.07.2018, 20:48:00
Polybagy teď nově provávají za 99Kč místo 119Kč, ale nemají to označené jako slevu.
Dneska táta kupoval classic sety a pár těch polybagů a u pokladny mu řekli, že žádný problém, ale doma jsme zjistili, že na polybagy to slevu nezapočítalo.

No já to pak už nezjiš´toval, ale pokud vím, ta akce končila 10.7. alespoň u nás to tam bylo takto napsané.

STARHAWK

Citace od: MLT kdy 05.07.2018, 11:34:27
Citace od: Darth kdy 05.07.2018, 11:32:01
V aktuálním letáku Tesco je psané, že při nákupu Lega nad 1500 Kč se na pokladně odečte sleva 30%. Neplatí na už zlevněné kousky. Netestoval jsem.

Já testoval včera. Nezlevněné polybagy CITY, Friends..... také se na to na to prý nevztahuje....
Oni tam ještě uvádějí, že to platí asi na 4 řady tuším, ale City, Friends tam klasicky je. Ale na polybagy to prý neplatí, tak nevím.
Jo a u nás mají o cca 10-15% nadsazené ceny oproti katalogovým .

U nas to fungovalo aj na DUPLO + Jurrasic World. Novy Duplo osobny vlacik mal dokonca o nieco nizsiu zakladnu cenu ako je v nasom katalogu.

Matthes_CS

Citace od: MLT kdy 11.07.2018, 20:54:27
Citace od: Matthes_CS kdy 11.07.2018, 20:48:00
Polybagy teď nově provávají za 99Kč místo 119Kč, ale nemají to označené jako slevu.
Dneska táta kupoval classic sety a pár těch polybagů a u pokladny mu řekli, že žádný problém, ale doma jsme zjistili, že na polybagy to slevu nezapočítalo.

No já to pak už nezjiš´toval, ale pokud vím, ta akce končila 10.7. alespoň u nás to tam bylo takto napsané.

U nís máme tuším až do 20.7., možná i do 30., ale nevím, leták už putoval pryč.

Matthes_CS

Na vybrané LEGO všeho druhu je 20% sleva s Clubcard, jediné co mi přišlo zajímavé ve slevě byly polybagy z 99Kč na nějakých 79,2kč a podobně i CMF, ale v každým Tescu to mají inzerované jinak, v Jaroměři tu slevu mají jen na CMF, ale na polybagy ne a v HK přesně obráceně.

Ooopko

V Martine na Slovensku majú tiež akcie na CMF aj Polybagy. Harry Potter minifigúrky za 3,03€, okolo 2,50€ stojí CMF séria 18 a Polybagy za 2,87€. Tiež majú plno 20 percentných zliav, no tie sa mi nezdajú až tak zaujímavé... 

Matthes_CS

Jako obvykle na vybrané lego 20% sleva, ale na některé juniors jsem viděl i výprodej s 30% slevou a na 10870 DUPLO Farmářská zvířata 51% za nějakých 130Kč tuším. Viděno v Hradci na hradubické.

Darth

Dnes jsem probíhal Tesco a u Lega tam byla informace, že při koupi Lega nad 1500 Kč (součet všech krabic) je 30% sleva. Dál jsem nezkoumal.

ogar49

Citace od: Darth kdy 07.11.2018, 17:40:47
Dnes jsem probíhal Tesco a u Lega tam byla informace, že při koupi Lega nad 1500 Kč (součet všech krabic) je 30% sleva. Dál jsem nezkoumal.

Z letáku Tesca a mají i na webu:

S velkou slevou sestavíte více. Nakupte libovolné hračky LEGO za více než 1500 Kč a získejte 30% slevu. Akce je platná od 7. 11. do 20. 11. 2018. Smluvní podmínky jsou k dispozici na našich webových stránkách www.itesco.cz. Sleva je platná pouze po sečtení cen všech hraček LEGO. Ceny u výrobků jsou před slevou. Akce se vztahuje na všechny hračky LEGO. Sleva z celkové ceny se odečte na pokladně.

davroman

Citace od: ogar49 kdy 09.11.2018, 12:16:39
Citace od: Darth kdy 07.11.2018, 17:40:47
Dnes jsem probíhal Tesco a u Lega tam byla informace, že při koupi Lega nad 1500 Kč (součet všech krabic) je 30% sleva. Dál jsem nezkoumal.

Z letáku Tesca a mají i na webu:

S velkou slevou sestavíte více. Nakupte libovolné hračky LEGO za více než 1500 Kč a získejte 30% slevu. Akce je platná od 7. 11. do 20. 11. 2018. Smluvní podmínky jsou k dispozici na našich webových stránkách www.itesco.cz. Sleva je platná pouze po sečtení cen všech hraček LEGO. Ceny u výrobků jsou před slevou. Akce se vztahuje na všechny hračky LEGO. Sleva z celkové ceny se odečte na pokladně.

Vyzkoušeno a funguje, ale ne na vše. Na některé polybagy se na pokladně sleva nenačetla. Dejte si na to pozor a trvejte na uplatnění slevy (sleva je na "vše LEGO").
Bohužel, s touto slevou zmizely všechny dřívější slevy na jednotlivé položky, tedy vše je nyní za plnou cenu.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

peki

#594
V Tesko mají 30 procent slevu na LEGO při nákupu nad 1500 Kč. Mají tam nekolik typů polybygů (jiné než v ALBERT). Prodávají je za 100. TAkže když jih naberete 15 platíte jen za 10.
Nějaké jsem pořídil do našeho dárcovského fondu.



davroman

Citace od: peki kdy 19.11.2018, 10:04:00
V Tesko mají 30 procent slevu na LEGO při nákupu nad 1500 Kč. Mají tam nekolik typů polybygů (jiné než v ALBERT). Prodávají je za 100. TAkže když jih naberete 15 platíte jen za 10.
Nějaké jsem pořídil do našeho dárcovského fondu.

Právě na tyhle polybagy se sleva minulý týden nenačítala ... doporučuju proto ověřit na pokladně.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

networ

Od té doby, co nám ve Zlíně zrušili Tesco, tak nevím, kde bych polybagy sehnal. Holešov, Uh. Hradiště? Poradí někdo?
Učím se stavět ...

peki

Citace od: davroman kdy 19.11.2018, 10:31:35
Právě na tyhle polybagy se sleva minulý týden nenačítala ... doporučuju proto ověřit na pokladně.
To jsem samozřejmě udělal  ;) Hodím sem účtenku zatím takto:

cena polybagu 99,90 Kč
nákup (46 kusů) 4 595,40 Kč
odečtená sleva 1 378,62 Kč
placeno: 3 216,78 Kč

1378,62/ 4595,40= 0,30
sleva tedy 30 procent.

Cena polybagu po slevě je 69,93 Kč

E-legie

Citace od: networ kdy 19.11.2018, 11:16:12
Od té doby, co nám ve Zlíně zrušili Tesco, tak nevím, kde bych polybagy sehnal. Holešov, Uh. Hradiště? Poradí někdo?

V Uh. Hradišti jsou...  ;)

networ

Citace od: E-legie kdy 19.11.2018, 11:30:20
Citace od: networ kdy 19.11.2018, 11:16:12
Od té doby, co nám ve Zlíně zrušili Tesco, tak nevím, kde bych polybagy sehnal. Holešov, Uh. Hradiště? Poradí někdo?

V Uh. Hradišti jsou...  ;)

Takže výlet :) Ok díky
Učím se stavět ...