Společný projekt: Sousedé

Založil Petronel, 29.10.2014, 22:58:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Hardegon

Ještě nevím, jaký den se tam ukážu. Proto prosím Milana moje tři pokoje a střechy na Lipno. Děkuji moc.  ;)

papluh

Z vážnych rodinných príčin sa pre svoje moduly nedostavím, uschovajte kto môže, potom si dopravu nejak zariadim.

Petronel

Sousedé byly kvalitně nafoceni, úspěšně zabaleni a vystěhováni! Většinu modulů si převzal MilanV k výdeji v Praze a distribuci některým kostkařům na výstavu v Lipně.

Tímto chci poděkovat těm, kteří se dnes na tom podíleli:
Tomik, Sihaja a hlavně MilanV! 

Těším se zase na příští akci.

HD

Plánuješ fotky nabídnout někde k prohlédnutí?
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Petronel

Určitě, Milan to dobře nafotil a plánujem udělat galerii na flickru.  ;)

HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Petronel

Nenašel by se tu mezi sousedy nějaký dobrovolník, který by pomohl s překladem názvů všech místností do angličtiny? Mohu poslat excelový soubor s plánem bytovky na přepis. S angličtinou nejsem tak dobrý kamarád :( Chceme všechny ty fotky jednotlivých místností upíchnout na flickr. Moc díky!

Hardegon

Já bych rád poděkoval za organizaci super projektu a převozy mezi výstavami. Pokud se bude někdy opakovat, budu rád  ;)

yanice

Citace od: Petronel kdy 10.05.2016, 19:15:46
Nenašel by se tu mezi sousedy nějaký dobrovolník, který by pomohl s překladem názvů všech místností do angličtiny? Mohu poslat excelový soubor s plánem bytovky na přepis. S angličtinou nejsem tak dobrý kamarád :( Chceme všechny ty fotky jednotlivých místností upíchnout na flickr. Moc díky!


Jsem si všimla až teď. Sem s tím :), send the excel file to: jana.dedovska@accenture.com

milanv

#489
doprava pokojíků zpět k majitelům

Sbalil jsem v Brně všechny pokojíky, které podle Petronela si lidi přejí buď předat na Lipně nebo "se ještě neví". A to je přesně to, co chci vyřešit. Prosím najděte se v tabulce a pokud vidíte, že "o vás ještě nevím" nebo mám mylné informace, ozvěte se v SZ nebo tady ve vlákně.

Předat moduly můžu buď v pražské hospodě s Janem nebo na Lipně. Samozřejmě si můžete domluvit někoho dalšího, kdo to pro vás převezme (např. Hačislav pro Akiho?), ale musíte mi o tom dát vědět, protože teď před prázdninami si nemůžu dovolit tak drahé pomůcky 8)


HardegonLipno
MartinSLipno
KubaLipno
SannaLipno
DavromanLipno
danyboyLipno
Izabella08Lipno
matkaLipno
tomas.Lipno
papluhLipno
yoshimakaLipno - bere Chairudo
vocubatLipno - bere danyboy
yanicepražská hospoda
Akipražská hospoda Hačislav
MrsTygrisLipno - bere MeNadruhou
honzicek22Lipno - bere Kuba
atasoft????? (ještě zjišťuje možnosti převozu do Plzně)
patkutilLipno
BlueRoseLipno
Pán na Žlutém hradě

papluh

moj skoncil kde ? nech viem kde sa mam hlasit

VocucBat

Předejte to Danyboyovi. :) na Lipně

milanv

Citace od: papluh kdy 29.05.2016, 10:52:22
moj skoncil kde ? nech viem kde sa mam hlasit
Tvůj je taky u mě, vypadl jsi mi z tabulky. Takže taky nahlaš :)
Pán na Žlutém hradě

papluh


milanv

Pán na Žlutém hradě

peki

Citace od: milanv kdy 29.05.2016, 10:19:49
MrsTygris  Lipno  Menadruhou
honzicek22 zkusit Lipno (Izabela,Chairudo)
patkutil Lipno

Kuba

Citace od: peki kdy 30.05.2016, 09:32:14
Citace od: milanv kdy 29.05.2016, 10:19:49
MrsTygris  Lipno  Menadruhou
honzicek22 zkusit Lipno (Izabela,Chairudo)
patkutil Lipno

Honzicek22 - mohu vzít do Ostravy já.

milanv

Díky, peki a Kubo. Takže už chybí jen atasoft, a ten už si dopravu taky hledá. Super!
Pán na Žlutém hradě

milanv

centrální distribuce pokojíků ukončena

Zbývá pouze , kdo co máte u lokálních dealdistributorů. Čímžto považuji projekt za ukončený, minimálně z pohledu PPPS (Petronelem Pověřené Poštovní Služby).
Pán na Žlutém hradě