Zubní kartáček + LEGO zdarma

Založil Dickie, 12.05.2006, 06:35:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dickie

Tak se to aspoň jmenuje v letáku.
Doplňme, že kartáček je pro děti od čtyř let a zmíněné LEGO je minifig zavřenej v těle toho kartáčku, takže se to IMHO musí dost blbě držet.

Pokud to i tak někdo chcete koupit, vyrazte do droxi. Leták platí od 11. do 24. 5.

Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

betakaroten

Minifig je Jack Stone Jr. a kartáček rozkládací... nebo spíš rozpadávací. Nebo mám bratra nemehlo ;D

MwK

Tak toto je "Gič" tyzdna...No poviem vam ze vacsiu haluz som asi nevidel...(aspon keby tam bol system pajko...no ale Jack Stone?)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Mičánek

Protože postavičky sbírám, vypravil jsem se do třech obchodů Droxi. Ve všech ale měli v nabídce jen dvě postavičky, které jsou v příloze. Ty dvě postavičky co jsou na obrázku  z letáku tam neměli. Mám velký zájem mít všechny tyto postavičky a tak se obracím s prosbou o pomoc. Mají-li u Vás i jiné postavičky než  toho modrého a zeleného které mám, uvítal bych, jestli by jste je pro mě nemohli koupit. Cenu z letáku a poštovné uhradím. Kdyby měl někdo zájem o výměnu, tak je mohu i vyměnit.

osma

Tyhle zubni kartacky maji v Droxi uz tak minimalne 2 roky, kupuju je synovi jeden za druhym. :) Obcas je to lehce zlevneny, jako ted nebo za normalni cenu, ale neni to nedostatkove zbozi. Urcite ty dalsi mit budou.