Recenze na 4512

Založil Honzik, 27.12.2006, 15:32:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Honzik

Již nějaký pátek uplynul od vydání vlaku 4512. Já ho dostal teprve letos a chtěl bych případným nerozhodnutým trochu přiblížit tento vlak. Koupit jde asi jen mimo ČR.

1. Krabice velká bytelná, takže něco vydrží i do budoucna...škoda, že jen není odklápěcí jak za staré éry.

2. Návod - bez chyby. Skvěle jdou rozeznat všechny barvy.

3. Balení jedna krabice kde jsou koleje, další s adaptérem a pak několik sáčků s dílky. Není rozdělen na jednotlivé vagóny. Regulátor není nijak zabalen.

4. Lokomotiva - Krásná lokomotiva, ale trochu mi nesedí použití žlutých zábradlí na začátku a na konci lokomotivy. Lepší je klasické vlakové. Jízdní vlastnosti velice dobré.

4b.Vagón, který převáží kontejnery - trochu sklamání, prostřední kontejner  se třemi sudy octan vypada chudě. Opět mi nesedí zábradlí.

4c. Vagón na uhlí...pěkné, ale při použití jednoho kusu výsledný efekt trochu strácí...

4d. Poslední vagón se zlatými cihlami je absolutně super, sice nákladu je velice málo, ale provedení vagónu je velice zdařilé.

Ostatní komponenty - vysokozdvižný jeřáb - pěkný doplněk


Závěrečné hodnocení:

+ kolejiště se slepou kolejí.
+ Krásná lokomotiva s osvětlením
+ Pěkný vagón na zlaté cihly
- nutno koupit ještě jednu žárovku a kabel
- nevyhovující zábradlí
- vagon s kontejnery

Myslím, že kro propadl kouzlu 9V vlaků musí tento vlak mít. Později dodám fotky.






otaznik

#1
4512 lokomotiva má zásadní chybu a tou je chybějící motor (myšleno model motoru, navíc, když už jsou dvířka po stranách motorové kapoty otevírací). Další problém jsou chybějící dveře.

Citace od: Honzik
- nutno koupit ještě jednu žárovku a kabel

To nevím proč, žádný z 9V vlaků nemá 2 žárovky.