(Vlastní) hřbitov

Založil Rever, 06.11.2006, 10:19:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Rever

Jelikož bylo minulý týden 2.11., a také proto že jsem si koupil set HP 4766, tak jsem se pokusil vytvořit si vlastní hřbitov s kostelíkem, je to můj první MOC po zhruba 15 letech, kdy jsem žil v dobách temna (tj. bez LEGA :-)







více fotek na: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=214114

myth

Pekné, hlavne na prvej fotke to má tu správnu pochmúrnu atmosféru. Chýba mi bližšia fotka maníka pred bránou kostola. Kto to je? Papá Legba? ;D
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Rever

Ten minifig je složen z několika dílů, tělo je ze setu 4511-1: High Speed Train, ruce a hlavu jsem si vypůjčil z minifiga HP Profesor Lupin a klobouk jsem si koupil na BL, můžu ho vyfotit a zítra ho sem dát, pokud bude zájem.

TomG

To bude spis nejaky funebrak.
Only the best can survive.

Benelli_2000

Tak tenhle trošku morbidní MOC se mi líbit moc.  ;)
Dobrej nápad a pěkný zpracování. V jednoduchosti je síla.
Mě se to líbí.

Udělej ještě pár foteček  ;)
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

***Banana.com


blackrabbit

Citace od: Rever kdy 06.11.2006, 10:51:48
Ten minifig je složen z několika dílů, tělo je ze setu 4511-1: High Speed Train, ruce a hlavu jsem si vypůjčil z minifiga HP Profesor Lupin a klobouk jsem si koupil na BL, můžu ho vyfotit a zítra ho sem dát, pokud bude zájem.

není polovicka nahodou ze setu 4766???? :-\

Rever

Neni, je to presne tak, jak jsem napsal, zitra sem dam fotografii, tak to jiz bude zrejmnejsi. Jinak, jak psal TomG potreboval jsem nejakeho funebraka  :D

otaznik

Moc pěkný hřbitov, pro mě je favoritem kostra na kříži.  >:D

Micho

Tá pochmúrna fotka s mesačným svetlom v zachmúrenej oblohe je supr. Dáva tomu správnu atmosféru.  ;)

V takom nočnom čase by som na takom cintoríne veru nechcel byť ... ;D

Jonas

Konečně zase vidím na Kostkách nějaký MOC a navíc velice originální!
(Upřímně řečeno, těch fotografií, kde se někdo chlubí vyrovnanými řadami minifigů - ať už v ruce drží meče nebo obušky - už tady začalo být nezdravě moc. Nebo se mýlím? :-\)

Hřbitov působí docela autenticky a krásně strašidelně. Kaple má hezky skombinovanou světle a tmavě  šedou a originálně je vyřešena střecha s věžičkou.
Ta střecha je normálně modrá, nebo je to nějaký tmavší odstín?     
Jonas - Můj Brickshelf

MwK

Fakt super!!! ;D
Páči sa mi ako si to všetko rozmiestnil a ten pekný plot ma doslova "dostal"!!! ::) ;)
Ps:to otvaranie domca je ako na MTT...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Rever

Střecha je normální modrá, jenom mi foťák špatně vyvažuje bílou za slabého osvětlení, fotil jsem to dnes ráno, bez blesku, ještě na těch fotkách budu muset zapracovat  :)

Jonas

To Rever:

Pokud máš rád tato ponurá témata, tak ti ještě doporučuji přikoupit 7785  Arkham Asylum z letošního Batmana - http://guide.lugnet.com/set/?q=7785_1&v=z. Tam jsou také samé tmavé barvy a navíc ještě cely s mřížemi.
Jonas - Můj Brickshelf

Micho

Citace od: Rever kdy 06.11.2006, 15:45:12
Střecha je normální modrá, jenom mi foťák špatně vyvažuje bílou za slabého osvětlení, fotil jsem to dnes ráno, bez blesku, ještě na těch fotkách budu muset zapracovat  :)

A ja som bolo presvedčený, že je to na 100% čierne plate !

Citace od: Jonas kdy 06.11.2006, 16:00:48
Pokud máš rád tato ponurá témata, tak ti ještě doporučuji přikoupit 7785  Arkham Asylum z letošního Batmana - http://guide.lugnet.com/set/?q=7785_1&v=z. Tam jsou také samé tmavé barvy a navíc ještě cely s mřížemi.

Aj mne sa to pozdáva ako základňa zaujímavých dielikov ... :)

Rever

Kdepak, ponurá témata moc nemusím, i když mám rád černý humor. Stavba hřbitova vznikla na základě zakoupení setu HP 4766. Jinak vězení nebo mučírny bych v budoucnu stavět určitě nechtěl.

Rever

To Micho
Citace od: Micho kdy 06.11.2006, 16:17:05
Citace od: Rever kdy 06.11.2006, 15:45:12
Střecha je normální modrá, jenom mi fo»ák ąpatně vyvaľuje bílou za slabého osvětlení, fotil jsem to dnes ráno, bez blesku, jeątě na těch fotkách budu muset zapracovat :)

A ja som bolo presvedčený, ľe je to na 100% čierne plate !

Citace od: Jonas kdy 06.11.2006, 16:00:48
Pokud máą rád tato ponurá témata, tak ti jeątě doporučuji přikoupit 7785 Arkham Asylum z letoąního Batmana - http://guide.lugnet.com/set/?q=7785_1&v=z. Tam jsou také samé tmavé barvy a navíc jeątě cely s mříľemi.

Aj mne sa to pozdáva ako základňa zaujímavých dielikov ... :)


Ta střecha je skutečně složena z černých plates, modrou barvou jsem myslel ty slopes po stranách...

Peetrs

Tak tohle je opravdu paráda, hlavně to jak je zasazen v tom pochmurném pozadí.  :D

Samík

Opravdu super MOC.. ;D Nejvíc se mi líbí ten kostelík a hlavně to, jak sis vyhrál s interiérem.
Na té první fotce to vypadá opravdu strašidelně a rozhodně bych tam nechtěl jít o půlnoci sám.... >:D
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

otaznik

Citace od: Jonas kdy 06.11.2006, 15:34:26
Konečně zase vidím na Kostkách nějaký MOC a navíc velice originální!
(Upřímně řečeno, těch fotografií, kde se někdo chlubí vyrovnanými řadami minifigů - ať už v ruce drží meče nebo obušky - už tady začalo být nezdravě moc. Nebo se mýlím? :-\)
Mýlíš.

***Banana.com

Citace od: Jonas kdy 06.11.2006, 15:34:26
Konečně zase vidím na Kostkách nějaký MOC a navíc velice originální!
(Upřímně řečeno, těch fotografií, kde se někdo chlubí vyrovnanými řadami minifigů - ať už v ruce drží meče nebo obušky - už tady začalo být nezdravě moc. Nebo se mýlím? :-)

Myslím, že porovnávat MOC a sbírku figů je skutečně omyl. To jsou dvě zcela odlišné věci. ::)

Micho

Citace od: banana.com kdy 06.11.2006, 19:02:03
Citace od: Jonas kdy 06.11.2006, 15:34:26
Konečně zase vidím na Kostkách nějaký MOC a navíc velice originální!
(Upřímně řečeno, těch fotografií, kde se někdo chlubí vyrovnanými řadami minifigů - ať už v ruce drží meče nebo obušky - už tady začalo být nezdravě moc. Nebo se mýlím? :-)

Myslím, že porovnávat MOC a sbírku figů je skutečně omyl. To jsou dvě zcela odlišné věci. ::)

Ja to nevnímam ako porovnanie. Skôr to chápem ako vyjadrenie, že na fóre je málo vlastnej tvorby. Ani mňa už nebaví pravidelné pozeranie na veľké množstvá podobných postavičiek, aj keď uznávam, že to má svoje čaro.  ;)

Oveľa radšej so pozriem fakt tvorbu členov fóra. Aj keď v poslednom čase ani ja nehýrim obrovskou aktivitou v tejto oblasti a naposledy som snáď prezentoval nejaký ten vlastný šach.

***Banana.com

Citace od: Micho kdy 06.11.2006, 19:31:45
Ja to nevnímam ako porovnanie. Skôr to chápem ako vyjadrenie, že na fóre je málo vlastnej tvorby. Ani mňa už nebaví pravidelné pozeranie na veľké množstvá podobných postavičiek, aj keď uznávam, že to má svoje čaro.  ;)
Oveľa radšej so pozriem fakt tvorbu členov fóra. Aj keď v poslednom čase ani ja nehýrim obrovskou aktivitou v tejto oblasti a naposledy som snáď prezentoval nejaký ten vlastný šach.

Já to vyjádření Jonase pochopil ve smyslu "Strčte si své figy do ....". a vzhledem k tomu, že poslední příspěvek s figy jsem tu měl tuším já, reagoval jsem na to. Myslím, že nikdo není k prohlížení figů nucen násilím, název tématu je výmluvný, koho to nezajímá, neklikne.
Tvorba je nepochybně zajímavější, a méně je jí tu proto, že kromě nadání vyžaduje i více času. Koupit set či figy do sbírky, to není umění, to je hlavně o penězích (tedy až na pár megararit a na Mičánkovo sbírku figů, která je spíš o trpělivosti a mnoha hodinách).
Pokud jde o mně, rád se podívám na obojí...

Benelli_2000

Jo, mě to vaše sbírání figů taky přijde fakt ulítlý. Proč jen proboha chcete mít jeden typ nějakýho figa stokrát? To snad nikdy nepochopím!

;)  ;D  >:D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Rever

Tak jsem včera nafotil toho minifiga funebráka:

Rever

Také jsem vytořil novou sérii fotek hřbitova, ty včerejší nebyly moc povedené. Všechny fotky jsou na:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=214114
Jinak na diskuzních fórech mě vždy děsí, že jakékoliv normální téma se vždy zvrhne v nějaký flame, viz několik předchozích příspěvků o (ne)užitečnosti vystavovaní sbírek minifigů. Toto je můj osobní názor a byl bych rád, kdyby se následující příspěvky týkaly spíše vlastního hřbitova.

Micho

Citace od: Rever kdy 07.11.2006, 08:54:27
Tak jsem včera nafotil toho minifiga funebráka:

Vyzerá dôveryhodne, taký konzervatívny vzhľad ...  8)

Vasyk

Citace od: Rever kdy 07.11.2006, 09:02:40
Také jsem vytořil novou sérii fotek hřbitova, ty včerejší nebyly moc povedené. Všechny fotky jsou na:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=214114


This folder is not yet public.

TomG

Citace od: Vasyk kdy 07.11.2006, 09:29:57
Citace od: Rever kdy 07.11.2006, 09:02:40
Také jsem vytořil novou sérii fotek hřbitova, ty včerejší nebyly moc povedené. Všechny fotky jsou na:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=214114


This folder is not yet public.

Pokud to tam dal vcera a nastavil na zverejneni, tak se k tomu admini brickshelfu nedostali aby to povolili. Byva tam prodleva i den.
Only the best can survive.

hal1aeetus

Citace od: banana.com kdy 06.11.2006, 19:41:43

Já to vyjádření Jonase pochopil ve smyslu "Strčte si své figy do ....". a vzhledem k tomu, že poslední příspěvek s figy jsem tu měl tuším já, reagoval jsem na to. Myslím, že nikdo není k prohlížení figů nucen násilím, název tématu je výmluvný, koho to nezajímá, neklikne.
Tvorba je nepochybně zajímavější, a méně je jí tu proto, že kromě nadání vyžaduje i více času. Koupit set či figy do sbírky, to není umění, to je hlavně o penězích (tedy až na pár megararit a na Mičánkovo sbírku figů, která je spíš o trpělivosti a mnoha hodinách).
Pokud jde o mně, rád se podívám na obojí...


Pravda.