Diskuze k tématu "Scandimex je zpátky!"

Založil rdk, 06.06.2006, 19:25:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Odděleno od tématu "Scandimex je zpátky!"

Já bych jen upozornil na to, že web Scandimexu neobsahuje veškeré nutné náležitosti, které by měl - např. adresu prodejce.

Taky se web tváří, že obchod provozuje Josef Kotrč, což, dle předchozího postu, není pravda...

::)

Scandimex

#1
web se prosím nijak netváří, Josef Kotrč je stále vlastníkem domény jejíž převod nebyl možný z technických důvodů dříve. Formálně je tedy dále provozovatelem shopu, ale kompletní servis pro něho zajišťuje firm MPK kterážto jako největší velkoobchod s hračkami u nás a oficiální distributor LEGO pro ČR i SR  jistě nemá v úmyslu nic tajit!
Adresa je: MPK Toys, Lidická 481, 27351, Unhošť a na stránkách by skutečně být měla. Ještě tento týden to napravíme. Jakmile dojde ke všem právním úkonům mezi firmami, bude nový provozovatel uveden se vším všudy na webu. Nehledejte za každou nějaký problém tam kde není. Případné dotazy můžete adresovat přímo na mne. S pozdravem Filip Zoubek obchodní ředitel MPK a Internet manager Scandimex

rdk

#2
Já nehledám problémy, já jen upozornil na evidentní nedostatky, které by se nemuseli líbit např. ČOIce a myslím, že by za to mohla být i pokuta... ;)

BTW, vlastník domény v podstatě nikoho nezajímá a pokud obchod provozuje MPK Toys, měla by tam IMO být uvedená...

Ale IANAL..

PS: Na tomto fóru je hromada rýpalů, nejen já. ;D Ale myslíme to dobře. 8)

Scandimex

#3
MPK toys je velkoobchodem s hračkami se zárukou spolehlivosti prověřenou nejen díky své 15ti leté tradici na trhu, ale také stovkami spokojených zákazníků shopu scandimex. Nicméně děkuji za upozornění na formální nedostatek a adresu doplníme do kontaktů hned zítra ráno.

dobrou noc všem, kterým dnes stejně jako mě prostě nedá LEGO spát...  :) :) :)

Scandimex

No a je to... :), kontaktní adresa IČO + DIČ, vše je na svém místě, Filip

otaznik

Citace od: Scandimex kdy 06.06.2006, 22:18:25
oficiální distributor LEGO pro ČR i SR 

Měl jsem za to, že všecho LEGO kupujete přes LEGO Trading!

Scandimex

#6
Pokud má některý z našich obchodních partnerů dotazy ohledně distribuce LEGO a velkoobchodu v ČR a SR, rád bych vás touto cestou požádal, abyste se obraceli přímo na obchodní odd. MPK Toys - konkrétně pana Holakovského - LEGO Brand Managera a né přes fórum na internetu.  Ochotně vám všechny otázky na které budeme znát odpověď vysvětlíme.
Myslím, že na těchto stánkách bychom měli spíše informovat veřejnost o tom co je nového a zajímavého ve světě LEGO.  Děkuji F. Zoubek

otaznik

Citace od: Scandimex kdy 07.06.2006, 11:01:39
Pokud má některý z našich obchodních partnerů dotazy ohledně distribuce LEGO a velkoobchodu v ČR a SR, rád bych vás touto cestou požádal, abyste se obraceli přímo na obchodní odd. MPK Toys - konkrétně pana Holakovského - LEGO Brand Managera a né přes fórum na internetu.  Ochotně vám všechny otázky na které budeme znát odpověď vysvětlíme.
Myslím, že na těchto stánkách bychom měli spíše informovat veřejnost o tom co je nového a zajímavého ve světě LEGO.  Děkuji F. Zoubek

Já se ptám za sebe, jako za uživatele kostek a za fandu LEGA.  >:D
Pokud to cítíte jako problém, neodpovídejte mi, i když si myslím, že jste mohl něco podobného čekat. Zde na fóru je většina lidí opravdových fandů, které zajímá VŠE, co se kolem LEGA děje.

rdk

Citace od: Scandimex kdy 07.06.2006, 09:03:44
No a je to... :), kontaktní adresa IČO + DIČ, vše je na svém místě, Filip

Je to lepší, ale ještě pořád mě napadají dvě věci, které tam stále nemáte. 8)

Scandimex

mohl byste být proísm konkétní? Pokud mohu požádat tak přímo na email: e info@scandimex.cz, předem děkuji za "diskrétní" :) zprávu, Filip 

Dickie

Citace od: rdk kdy 07.06.2006, 23:51:52
Citace od: Scandimex kdy 07.06.2006, 09:03:44
No a je to... :), kontaktní adresa IČO + DIČ, vše je na svém místě, Filip

Je to lepší, ale ještě pořád mě napadají dvě věci, které tam stále nemáte. 8)

jestli pořádáš kvíz o ceny, tak taky napiš, co vyhraju, až na to přijdu  >:D
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

sam.no

jen jsem se chtěla zeptat, vy prodáváte i náhrobky? :-\  ;D

http://shop.scandimex.cz/search.asp?akce=1


niessnet

A rozšířili nabídku, teď už jsou tam 4.  ;D ;D ;D
Že by nějaký šprýmař?
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

eNTy

No, verit obchodu, ktery ocividne nema kontrolu nad vlastni nabidkou......to chce opravdu hodne odvahy, takhle se verejne ztrapnit  :)

Colonel32

IMHO je investice do obchodu s mizernou povesti velmi spatna investice, a to co na tech strankach predvadeji, to je jeste horsi...

rdk

Někdo jim to hacknul? Teď už to vidím v pořádku...

Llevelyn

Co to tu plkáte, jaká špatná investice? Prodávají stejné lego jako jiní, za podobné ceny jako jiní. A jestli jejich webmaster má zvrácený smysl pro humor a nebo jim někdo hacknul stránky, je věc k politování.  ::)

Mě teda Scandimex přijde jako normální, běžnej, ničím nevybočující shop. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jarmila

Citace od: Colonel32 kdy 08.06.2006, 15:22:47
IMHO je investice do obchodu s mizernou povesti velmi spatna investice, a to co na tech strankach predvadeji, to je jeste horsi...

Scandimex=obchod s mizernou pověstí? Jak pro koho. Pro vybrané jedince, kteří se pozastavovali nad astronomickými cenami starých setů, jistě. "Modří vědí" :P Pro ostatní prostě jen obchod, který chvíli nefungoval a teď je znova v rozjezdu. Jinak pominu-li dnešní pomníčky, které byly mimochodem na "vtípkách", tak to vypadá jako každý jiný internetový obchod s legem. Nijak nevybočují z průměru. Ani žádná tragédie ani nad nimi neomdlívám nadšením.
Zcela jistě tento obchod měl spoustu spokojených zákazníků (nepatřila jsem mezi jejich řady), kteří uvítají, že obchod bude fungovat i nadále. Přejme ji úspěch v podnikání.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

eNTy

Tak jsem se na Scaimdex podival trochu vic. Nevim jak nekdo muze obhajovat obchod, ktery podnika v rozporu s platnymi zakony teto zeme. Zcela chybi obchodni podminky a hlavne obchod nesplnuje informacni povinost dle zakona č. 367/2000 Sb., který implementuje ustanovení evropské směrnice 97/7/ES, o ochraně spotřebitelů při uzavírání smluv prostředky komunikace na dálku.
To muze byt na druhou stranu pro kupujiciho vyhoda, protoze porusenim te informacni povinosti se lhuta pro vraceni zbozi prodluzuje ze 14 dnu na tri mesice.
Kdyby slo o nejaky podomni obchudek, tak bych se tomu nedivil, ale u obchodu, ktery se snazi tvarit "seriozne" a prohlasuje se za oficiálního distributor LEGO pro ČR i SR  je to na povazenou.
Tohle jsou jen vnejsi priznaky, ale presne podle nich soudim jak takove "podnikani" asi muze fungovat "vevnitr". Neznalost (a v horsim pripade ignorovani) tech zcela zasadnich pravidel je pro mne jako pripadneho zakaznika zcela alarmujici a takoveho obchodnika diskvalifikuje :(

Karolina

Mně se hlavně nelíbí, že u Scandimexu není možnost platit předem na účet a člověk tak musí zbytečně platit navíc za dobírku.