(cudzie) Lietadlo

Založil MwK, 25.04.2006, 13:40:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Jindroush

Je děsný. Nechtěli byste pánové trochu omezit linking z Brickshelfu na opravdu vyjímečné kousky? Ať už námětem, zpracováním, rozměry, stavební technikou a podobně?

Tohle letadlo nemá nic z toho.  :-\
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

tazzy

Taky si myslím, že se to tady poslední doubou nějak množí  ::)

Tomášek

Citace od: MwK kdy 25.04.2006, 13:40:23
Pozrite si toto lietadielko...podla mna je celkom fajn!
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1742499
Je otřesný, hnusný a ohavný. Jinak souhlasím s Jindroushem. (To víte, Vezírovi se nesmí oponovat  ;D )
Procházím DARK AGE.

Jenčula

Mě se to taky vůbec nelíbí, a to jsem "vděčný" téměř za jakékoliv letadlo či vrtulník. Ale tohle je moc.
Můj RELAX

Jindroush

Tady nejde přesně o tohle jedno letadlo, ale o to, že se tu poslední dobou rozmohlo linkování kdejakýho nesmyslu z Brickshelfu, místo opravdových perel.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

Citace od: Jindroush kdy 25.04.2006, 15:30:53
Tady nejde přesně o tohle jedno letadlo, ale o to, že se tu poslední dobou rozmohlo linkování kdejakýho nesmyslu z Brickshelfu, místo opravdových perel.
Jsem pro to všechno smazat. Žádná užitná informace z toho neplyne a navíc se mi zdá, že to spamuje Kostky. Já po více jak týdenní výluce Kostek jsem se nestačil divit, co se tady objevilo... >:( :o ::) 8) ;)
Chudáci Admini, lituju Vás... :D :-* ;D

Cavelon

Mne to tiež už ide na nervy. Mám dojem, že niektorí nerobia nič iné, iba čumia na brickshelf a každú kravinu tu sem hneď nalinkujú, len aby mali čo najviac príspevkov a tém. Také témy obsahujú jeden príspevok s linkom a dva-tri príspevky typu: "to je super!". Informačná hodnota nulová, len to ostatných zamestnáva s "čítaním". :(

niessnet

#8
Citace od: Cavelon kdy 26.04.2006, 15:48:18
Mne to tiež už ide na nervy. Mám dojem, že niektorí nerobia nič iné, iba čumia na brickshelf a každú kravinu tu sem hneď nalinkujú, len aby mali čo najviac príspevkov a tém. Také témy obsahujú jeden príspevok s linkom a dva-tri príspevky typu: "to je super!". Informačná hodnota nulová, len to ostatných zamestnáva s "čítaním". :(
Naprosto souhlasim. Minimálně polovina nových příspěvků, který na člověka vybafnou, je k ničemu. Myslím, že bysme měli mít trochu soudnost a zvážit, jestli ten a ten odkaz stojí za to, aby na něj bylo upozorněno. Nerad bych se dožil toho, že se Kostky stanou jen jakýmsi externím diskusním serverem Brickshelfu.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Vasyk

Taky mě to štve, příspěvky jsou o ničem a psát ke všemu že je to super, je na prd. Místo toho, aby taky něco postavili vlastního a trochu se potrápili s diskuzí co by mohli u sebe zlepšit, tak mi připadá, že pokud nedají aspoň 3 linky denně, tak to není ono. Už mě nebaví pročítat, že je to super, mě se to také líbí a já bych to postavil líp, ale nemám na to kostky atd. Kdybych měl ke všemu napsat že je to super nebo hnus, tak těch příspěvků mám tak 20 tisíc a fórum bude o ničem. Rád se podívám na pěkné věci, ale to můžu rovnou na Brickshelfu a ne skrz fórum (tady bych se rád podíval na domácí tvorbu, ale té je pořád málo). No je to jen můj názor, chtěl jsem to říct už dávno, ale já tu nejsem od poučování, ale abych si užil společného koníčka.   ;) :D

Tomášek

Nebude Vam vadit, když řeknete konkrétního člověka ?  ;)
Dělám toto i já ? Řekněte mi to narovinu....myslím si totiž, že trochu ano.... ;D
Procházím DARK AGE.

niessnet

Citace od: Tomasek kdy 26.04.2006, 16:54:17
Nebude Vam vadit, když řeknete konkrétního člověka ?  ;)
Dělám toto i já ? Řekněte mi to narovinu....myslím si totiž, že trochu ano.... ;D
Já konkrétního jednoho člověka uvést nedokážu. Spíš bych řekl, že poslední dobou se to nakumuluje od víc lidí za krátkou dobu a takhle to dopadá.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Micho

Mimochodom mám pocit, že to lietadielko by malo znázorňovať P-57 Mustang. Pokiaľ sa nemýlim.  ;)

otaznik

Citace od: Tomasek kdy 26.04.2006, 16:54:17
Nebude Vam vadit, když řeknete konkrétního člověka ?  ;)
Dělám toto i já ? Řekněte mi to narovinu....myslím si totiž, že trochu ano.... ;D
Jo, i ty. A bohužel ne jen trochu.

Tomášek

Citace od: otaznik kdy 26.04.2006, 19:32:57
Jo, i ty. A bohužel ne jen trochu.
SORRY všem.... ;)  >:(
Procházím DARK AGE.

otaznik

Citace od: Tomasek kdy 26.04.2006, 20:00:02

SORRY všem.... ;)  >:(

Je potřeba se hlavně zamyslet sám nad sebou a když budeš chtít napsat nějaký příspěvek tak si předem zvaž, jestli bude mít nějakou informační hodnotu i pro ostatní.

Tohle myslím jako obecné pravidlo pro všechny - i pro sebe.