Autor Téma: Jurassic World Legend of Isla Nublar  (Přečteno 410 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Online Jezevec

• FB team leader
  • organi
  • Trade Count: (0)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
  • PR & média
Jurassic World Legend of Isla Nublar
« kdy: 15.02.2019, 16:52:02 »
Nové sety s dinosauří tématikou pro letošní rok:
Today at the New York Toy Fair, LEGO unveiled four new Jurassic World sets each with a unique dinosaur including a Tyrannosaurus Rex, Triceratops, Baryonyx and Dilophosaurus. The sets are based on a new animated mini-series called LEGO Jurassic World – Legend of Isla Nublar which is a prequel series to the first Jurassic World live action film.

zdroj:
https://www.brothers-brick.com/2019/02/15/lego-jurassic-world-returns-with-four-new-sets-and-a-legend-of-isla-nublar-animated-mini-series-news/
https://brickset.com/sets/theme-Jurassic-World/subtheme-Legend-of-Isla-Nublar

fotky setů:

« Poslední změna: 15.02.2019, 16:58:34 od Jezevec »
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • Trade Count: (29)
  • furťák
  • *
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
Re:Jurassic World Legend of Isla Nublar
« Odpověď #1 kdy: 14.04.2019, 20:22:12 »
Nevím, jestli je OK o tom tady s předstihem mluvit, ale leaky na insta zřejmě potvrzují už dříve různými lidmi zmiňovaný D2C(?) set s tématem Jurského Parku (zřejmě Discovery Center), což asi nostalgicky chytne za srdce nejednoho fandu původních filmů.
« Poslední změna: 14.04.2019, 21:18:12 od Mr. Cube »

e-shop s LEGO® dílky a minifigurkami

Online Jezevec

• FB team leader
  • organi
  • Trade Count: (0)
  • furťák
  • PR & média
« Odpověď #2 kdy: 14.04.2019, 20:25:55 »
Nevím, jestli je OK o tom tady s předstihem mluvit, ale leaky na insta zřejmě potvrzují už dříve různými lidmi zmiňovaný D2C set s tématem Jurského Parku (zřejmě Discovery Center), což asi nostalgicky chytne za srdce nejednoho fandu původních filmů.

Oh! Z nostalgie jako fanda Juráče jsem si takto musel koupit už ten set s útokem raptora a scénkou kuchyně z původního filmu. Byl to můj první film na VHS, dětství jsem díky němu strávil nad knihama o dinosaurech. Takže mít figurku Alana Granta byla prostě nutnost. Take my money!!!
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Offline Mr. Cube

• Prodejce
  • Trade Count: (29)
  • furťák
  • *
  • www.brickstore.cz
    • BRICKSTORE.CZ
« Odpověď #3 kdy: 14.04.2019, 21:17:38 »
Nevím, jestli je OK o tom tady s předstihem mluvit, ale leaky na insta zřejmě potvrzují už dříve různými lidmi zmiňovaný D2C set s tématem Jurského Parku (zřejmě Discovery Center), což asi nostalgicky chytne za srdce nejednoho fandu původních filmů.

Oh! Z nostalgie jako fanda Juráče jsem si takto musel koupit už ten set s útokem raptora a scénkou kuchyně z původního filmu. Byl to můj první film na VHS, dětství jsem díky němu strávil nad knihama o dinosaurech. Takže mít figurku Alana Granta byla prostě nutnost. Take my money!!!

Taktéž doufám, že k tomu setu s raptorem přidám i ten letošní :) Dinosauří mánie v devadesátkách, jó to byly časy.  :D

e-shop s LEGO® dílky a minifigurkami